Perfecta, Body, Krem miętowy odświeżająco - regenerujący do stóp (olejek miętowy + aktywna soja)

Odświeżająco regenerujący krem polecany do codziennej pielęgnacji stóp. Dzięki bogatemu w fitosterole ekstraktowi z aktywnej soi doskonale natłuszcza, regeneruje i zmiękcza wysuszony lub zrogowaciały naskórek. Zawarty w kremie olejek miętowy przyjemnie odświeża, relaksuje i chłodzi zmęczone stopy. Krem regularnie stosowany ma walory antyseptyczne: zmniejsza potliwość stóp, zapobiega powstawaniu przykrego zapachu oraz infekcjom grzybicznym skóry.

rozczarowanie

Nie wiem czemu moja poprzednia recenzja została usunięta.. Próbuje jeszcze raz.

Generalnie kremik nie zrobił nic z moimi stopami. Raczej nie nawilżył i nie odżywił - a nawet jeżeli tak to efekt był krótkotrwały. Konsystencja ok ale pozostawia na skórze tłustawy film i długo się wchłania, co mnie trochę irytuje, bo muszę siedzieć i czekać aż się wchłonie. Liczyłam na to, ze olejek miętowy będzie fajnie odświeżał i chłodził zmęczone stopy, a tu oprócz fajnego zapachu nic więcej się nie dzieje.

Trudno, szukam dalej swojego kremu do stóp.

Używam tego produktu od: od 1.5 miesiaca
Ilość zużytych opakowań: koncze pierwsze

Jest ok

Plusy:
- szybko się wchłania
- przyjemny zapach
- stopy delikatne, miękkie, odświeżone
- uczucie takiego chłodu odprężenia
- dobra konsystencja

Minusy:
- szkoda że krótki efekt działania

Mam suchą skórą stóp ale ten krem daje radę, smaruje codziennie i jest ok ale szału nie robi.

Używam tego produktu od: 2,5 tygodnia

Przyjemniaczek

Lubię używać tego kremu; nie dla powalających na kolana efektów pielęgnacyjnych - bo te są na poziomie przyzwoitej średniej - ale dla przyjemności stosowania.

Preparat ma bardzo fajną, niezbyt gęstą, kremowo-śliską konsystencję, która bardzo ułatwia wykonanie relaksującego masażu na zmęczonych stopach. Sam krem po masażu wchłania się dobrze, ale zostawia na skórze lekki, otulający film; dla mnie to żaden problem, bo smaruję stopy wyłącznie na noc.

Krem, z nazwy miętowy, na szczęście nie ma charakterystycznego, silnie mentolowo-kamforowego "zapaszku", pachnie delikatnie odświeżająco i takie też daje efekty. Jednak w odróżnieniu od wielu kremów odświeżających, ma również wyraźne działanie pielęgnacyjne - przyjemnie nawilża i wygładza skórę stóp (muszę jednak podkreślić, że moje stopy nigdy nie wymagają intensywnej terapii, bo dbam o nie systematycznie, a poza tym są z natury niekłopotliwe w pielęgnacji). Chłodzi niemal niezauważalnie, ale przynosi wyraźną ulgę stopom zmęczonym.

Miękka tubka z klapką ułatwia dozowanie i "obsługę" specyfiku, opakowanie jest przyjemne dla oka, a cena niegroźna dla portfela. Z pewnością jeszcze kiedyś kupię ten kremik.

Ilość zużytych opakowań: 1 tubka

Manicure - glitter nails

A ja bardzo lubię.

Jak dla mnie bardzo fajny krem. Odświeża, ma miły zapach (przynajmniej mnie się podoba). Nie używam regularnie, ale kiedy mam naprawde suche stopy to wtedy jest idealny;) Wystarczą 2 - 3 aplikacje na noc i jest juz dobrze. Ma fajną konsystencje, łatwo się wchłania. Jest tani i łatwo dostępny. Polecam.

Używam tego produktu od: trzech lat
Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam, ale będą następne

miły odświeżacz

Chłodzi i relaksuje. Miły na lato.
Trudno orzec, czy ma jakieś walory pielęgnacyjne, ale kupiłam go jako gadżet i w tej roli doskonale się sprawdza.

Używam tego produktu od: półtora roku
Ilość zużytych opakowań: jedną tubkę

mieszane odczucia

krem jest ok. ma swoje zalety. lecz ogolnie nie zachwyca
odświezający? tak nawet bardzo:o regenerujący? co?? wcale :/

+ bardzo przyjemny zapach
+ konsystencja - lekka, ale nie wodnista
+ oswieza
+ dobry do masazu :D
+ lekko chlodzi, relaksuje zmeczone stopy
+ cena
za to wszystko 3 gwiazki

- nic a nic nie regeneruje
- skora jest gładka moze hmm 10 minut?
- niby wnika w skore, ale pozostawia tłusty slizagajacy sie film ;/ raz uzylam go rano ;/
- miekka tuba - lekkie nacisniecie i wylatuje zbyt duzo kremu.

ogolnie, mimo plusow nie polecam.

Używam tego produktu od: uzywałam krotko
Ilość zużytych opakowań: zmęczyłam 1 tube

Całkiem ok

+cena
+zapach
+przyjemnie chłodzi stopy, szczególnie po całym dniu.
+poręczne opakowanie
+stopy po użyciu są miękkie.

Raczej nie mam zastrzeżeń, może tylko to, że dość trudno go potem usunąć z rąk.

Używam tego produktu od: Używałam rok temu w lato i teraz.
Ilość zużytych opakowań: W trakcie 1

nie polecam

Brzydki chemiczny zapach przez ktory usiluje przebic sie mieta,ale jej si nie udaje.Krem nie robi zupelnie nic nie nawilza,nie chlodzi,nie odswieza.Po posmarowaniu stopy sa tluste ale pozniej nic sie z nimi nie dzieje.Mam go od roku a od 3 tygodni zmusilam sie aby go zuzyc.

Używam tego produktu od: od roku

ależ dziadostwo!!!!

Kupiłam, bo chciałam coś odświeżającego i jednocześnie regenerującego, ale niestety to porażka na całej linii.

Krem jest za rzadki, nie nawilża, a o odżywieniu czy regeneracji mowy nie ma. Może do podtrzymania idealnych stópek będzie wystarczający, ale nie dla moich lekko zaniedbanych.

Jest lekki, za lekki, dosłownie nic nie robi. Poza tym, że pachnie i zajmuje mi miejsce na półce.

Nie polecam.

Używam tego produktu od: 2 miesiąc

Krem nie robi nic

Chyba jeszcze nigdy nie kupiłam nic tak strasznego. Krem nic nie robi ze stopami - nie nawilża, nie wygładza, w ogóle nie czuć, że się czegokolwiek używa na stopy. Ma rzadką konsystencję, która zupełnie mi nie odpowiada. Jedyne, do czego nie mogę się przyczepić to zapach - po prostu jest ;), nie przeszkadza, ale nie powala również. Nie polecam do niczego.

Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe

przeciętny

Rewelacyjny produkt to zdecydowanie nie jest.. Bardzo słabo nawilża stopy, nie regeneruje. Kupiłam skuszona niską cenę i niestety zawiodłam się. Na pewno nie kupię go drugi raz.. Są lepsze produkty.

Używam tego produktu od: 2 miesięcy?
Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego

Fajny na lato

Używam tego kremu w lecie. Jest lekki, miętowy, odświeżający. A czy regenerujący? Może trochę ale jednak nie są to widoczne efekty, na noc potrzebny jest bardziej treściwy krem wygładzający.

Ilość zużytych opakowań: 1 tubka