Cera Wrażliwa, Łagodne mleczko hypoalergiczne 3 w 1

Cera Wrażliwa, Łagodne mleczko hypoalergiczne 3 w 1

Łagodne mleczko 3 w 1: do oczyszczania twarzy, demakijażu oczu i tonik. Polecane do codziennej pielęgnacji nawet najbardziej wrażliwej skóry skłonnej do alergii i atopowego zapalenia, bez ograniczenia wieku. Wysoka tolerancja produktu u osób z chorobami alergicznymi pozwala zalicztć mleczko do kosmetyków dermatologicznych - bezpiecznych i zdrowych. Produkt zawiera Anti-irritant System®, zapewniający wielofunkcyjne działanie pielęgnacyjno-ochronne skóry. Anti-irritant System® to optymalna kombinacja wysoce aktywnych składników przywracających skórze naturalną równowagę, wzmacniająca warstwę lipidową oraz poprawiająca nawilżenie skóry. Formuła mleczka została dodatkowo wzbogacona o pro-witaminę B5 (d-pantenol) o właściwościach łagodzących oraz o roślinny wyciąg z Konjac Mannan o działaniu nawilżającym. Mleczko łatwo i szybko się wchłania pozostawiając przyjemne uczucie świeżości i komfortu.

not for me

Kosmetyk zapowiadał się obiecująco….od jakiegoś czasu kupuję tylko kosmetyki do twarzy, które są hipoalergiczne, bo noszę soczewki i nie chcę narażać oczu na uczulenie. Inne mleczka troszkę mnie podrażniały, oczy mnie lekko piekły. Niestety to też nie jest idealne, czasami mnie podrażnia i oczy mi łzawią. Nie wiem czemu….Ogólnie jest działanie jest łagodne, nie ma drażliwego zapachu, dobrze oczyszcza. Niestety coś mi w nim przeszkadza, być może mam jakieś uczulenie, o którym nie wiem. W każdym razie działanie kosmetyku to sprawa indywidualna, więc wystawiam mocną 3 i zachęcam do sprawdzenia produktu na własnej skórze;-)

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Ok :))

Fajnie oczyszcza :) Nie podrażnia :)
Gwiazdkę odejmuję, bo do oczek nie mogę stosować :(
szczypie
Nie wiem czy kupię jeszcze, bo zużyłam już kilka a parę innych kosmetyków mam na oku :) ale jak coś, zawsze chętnie wrócę :)

Używam tego produktu od:2006 r.
Ilość zużytych opakowań:3 może 4

świetny

Kosmetyk ten kupiłam w aptece. Bardzo dokładnie zmywał mi makijaż oczu także, bo kupiłam go z myślą o oczach właśnie. Zapach przyjemny, buzia po nim czysta i świeża. Makijaż oczu też dobrze zmywał. Nie ma do czego się przyczepić. Kupiłam go ze 2 lata temu, starczył mi na ok.3-4 mieś, chciałam go ponownie kupić ale jakoś go nie mogłam znaleźć więc się przerzuciłam na płyny micelarne.

Używam tego produktu od:używałam 4 mieś.

Max Factor 3

dobry

Rzeczywiście skóra po zastosowaniu tego kosmetyku jest "inna" ale rozłoże moje spostrzeżenia na jego zalety i wady:
ZALETY:
-delikatny,ładny zapach
-średnia cena
-nawilża, likwiduje uczucie napięcia skóry
WADY:
-po nałożeniu na oczy strasznie szczypie
-trudno zmywa tusz
-czasami podrażnia

Używam tego produktu od:1 rok
Ilość zużytych opakowań:moze 6

Raczej nie polecam

Nadaje się tylko do demakijażu oczu. I tu także trzeba uważać, bo wpadając do oka szczypie.

Kilka razy próbowałam nim zmyć twarz. Niestety nie czułam się komfortowo, cały czas miałam wrażenie jakby resztki makijażu, oraz zanieczyszczenia "zbierane" cały dzień ciągle były na twarzy.

Porządny, dobry produkt

Ech już dawno miałam ocenić, ale składu nie chciało mi się wklepywać :D ot lenistwo! No, ale bez żartów - warto zwrócić uwagę na ten produkt, bo jest naprawdę dobry. Może nie rewelacyjny, ale po prosyu solidny, przyzwoicie wywiązuje się z obietnic. Kupiłam razem z żelem, kiedy dopadła mnie bardzo silna, niekosmetyczna alergia i robiły mi się okropne rany na twarzy (każdy kosmetyk palił zywym ogniem). Doceniam wszechstronność tego mleczka - naprawdę kompleksowy demakijaż, świetny na wyjazdy, makijaż zmywa dobrze, odświeża - ma lekką, płynną konsystencję, polubią go dziewczyny o przetłuszczającej się cerze. Oczy też można nim przetrzeć bez większych cierpień :) Jest dość łagodny w sumie - myślę że dla skóry podrażnionej lekko będzie bardzo dobry; na skórze z silnym odczynem alergicznym - jednak trochę szczypał. Dlatego odejmuję gwiazdkę (choć i tak jest łagodniejszy od wielu analogicznych preparatów. Myślę że będę do niego wracać.