Perfecta, Femina, Żel do higieny intymnej Liście mięty + D-pantenol

Perfecta, Femina, Żel do higieny intymnej Liście mięty + D-pantenol

Delikatny żel do higieny intymnych części ciała. Zawiera wyciąg z liści mięty bogaty w odświeżający mentol oraz kojące taniny i flawonidy. D-pantenol działa nawilżająco i łagodząco. Żel przyśpiesza gojenie mikrouszkodzeń i drobnych otarć naskórka. Dzięki fizjologicznemu pH utrzymuje naturalną barierę ochronną dla niepożądanej flory bakteryjnej. Neutralizuje nieprzyjemny zapach oraz zapewnia uczucie świeżości i czystości przez cały dzień. Skutecznie zastępuje inne środkimyjące. Polecany dla kobiet o skórze normalnej lub suchej.

Podrażnia i wysusza

Dla mnie żel do higieny intymnej ma przede wszystkim odświeżać, dobrze myć i nie wysuszać.

Niestety te żel mnie strasznie podrażnił i wysuszył. Po jego użyciu czułam straszny dyskomfort.

Zapach jest bardzo neutralny, wcale nie wyczuwalny podczas mycia, a tym bardziej po toalecie.

Jedynym plusem żelu jest to że jest on bardzo wydajny, dobrze się pieni, jedna kropla wystarczy żeby się umyć. Opakowanie jest również bardzo praktyczne.

Używam tego produktu od: używałam go przez 3 miesiące

Nie

Zacznę od że żel podrażnił mi skorę. Czuję dyskonfort od czasu kiedy go używam. Strasznie wysusza. Wcale nie odświeża.Ogólnie nie polecam tego produktu. Do zalet można zaliczyć to że jest wydajny i ma wygodne opakowanie z pompką, ale przy jakości to nie ma znacenia.

Używam tego produktu od: od grudnia
Ilość zużytych opakowań: kończe pierwsze

Przeciętny kosmetyk.

Recenzję tego produktu zacznę od zalet, do których niewątpliwie należy niebywała wydajność. Wystarczy niewielka ilość żelu do każdorazowego mycia.

Kosmetyk świetnie się pieni, co powoduje, że jego używanie do codziennej pielęgnacji jest niezwykle przyjemne.

Mnie zapach nie drażnił, ale też nie zachwycał. Tak, jak już wcześniej wspomniano, mógłby być bardziej odświeżający, w końcu to mięta, prawda? Niestety, nie odczuwałam takiego efektu ani podczas mycia, ani po codziennej toalecie.

Konsystencja bardzo dobra. Odpowiednia dla tego rodzaju kosmetyków myjących. Nie za rzadka i nie za gęsta.

Pojemnik o sporej objętości i ułatwiający aplikację dozownik sprawiają, że chciałoby mu się podarować jeszcze jedną gwiazdkę, ale skutecznie zniechęca mnie do tego brak kwasu mlekowego w składzie, co dla mnie jest bardzo istotne. Poza tym zawarty w kosmetyku D-pantenol nie do końca spełnił swoją rolę. Owszem, zniknęły drobne podrażnienia, ale jednak nie w takim stopniu, jakbym sobie tego życzyła.

W sumie kosmetyk jest wart wypróbowania. Sama nie jestem pewna, czy jeszcze do niego nie wrócę. Za niewielkie pieniądze mamy wydajny, przyzwoity w działaniu żel do higieny intymnej.

Używam tego produktu od: 3 miesięcy.
Ilość zużytych opakowań: 1.

Manicure - geometryczny french

Ok

Jestem zadowolona z tego żelu ale tak naprawdę to mógłby byc jeszcze lepszy, tzn. mógłby przyjemnie chłodzić skórę a nie robi tego, mimo, iż jest z miętą. Po za tym zapach mógłby być bardziej świeży i miętowy, owszem, pachnie miętą ale taką jakby posłodzoną. Ale dobrze myje, jest wydajny i ma bardzo ładne opakowanie z pompką i przyjemny zielony kolor.

Używam tego produktu od: ok. 3 miesięcy

odświeżający

Nie używam go regularnie, a tylko wtedy, gdy jestem u rodziców, bo tam go kupiłam i tam sobie zawsze na mnie czeka. Także raz poużywam go przez 3 dni, raz przez tydzień, a innym razem nawet i przez 2 tygodnie - w zależności od tego, ile tam jestem. Ale że stoi tam już klika ładnych miesięcy i znaczna część butelki została zużyta, to zdążyłam sobie o nim wyrobić opinię.

To, co mi się podoba w tym żelu najbardziej to jego odświeżające właściwości, aż czuć tą miętę w składzie. Nie, żeby chłodził, ale tak przyjemnie odświeża. No i równie przyjemnie pachnie.
Konsystencję ma idealną - nie za gęstą, nie za rzadką, taką lekko zawiesistą.
Pieni się umiarkowanie, dobrze myje i nie podrażnia.
Do tego ładnie wygląda w butelce :D

Do codziennej pielęgnacji jest w sam raz. W razie podejrzenia infekcji sięgnęłabym jednak po coś z kwasem mlekowym w składzie, bo jakoś mam większe zaufanie do produktów z nim w składzie.
Ale ponownego zakupu nie wykluczam, spodobało mi się to odświeżanie.

Używam tego produktu od: kilku miesięcy nieregularnie

upośledzony xD

Brakuje mu podstawowej cechy żeli do higieny intymnej-zdolności łagodzenia podrażnień :baba: Myje, odświeża i praktycznie tyle. Kupiłam u progu lata z ciekawości, zachęcona tą miętą. Zapach ma, wypisz, wymaluj, niczym płyn do mycia naczyń. Czuję się jak talerz podczas mycia... xD

Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Fajowy :)

Bardzo dobrze odświeża :)
Jest wydajny - starcza na b. długo :)
Uzywałam już kilku różnych Daxów - wszystkie fajne
Konsystencja - ok - mozna aplikować tyle ile się chce :)
Ma miły zapach
Nie jest drogi :)

Używam tego produktu od:dawna
Ilość zużytych opakowań:kilka

w sam raz

Właśziwości podobne do wersji niebieskiej. Fajny zapach, daje uczucie odświeżenia. Do skóry normalnej się nadaje. Podoba mi się opakowanie ;) Super się w nim pierze pędzelki :D

Ilość zużytych opakowań: 1/3

Świetna prewencja

Na początku nie zachwycił mnie ani nie zraził. Jednak teraz go bardzo doceniłam. Przeszłam ostatnio kurację antybiotykową i już zaczynało mnie trochę piec, bałam się czy coś sie nie zacznie i szybko sięgnełam po ten żel. I dziękuję Bogu że był pod ręką. Super złagodził, odświeżył. Mówię Wam usunął wszystkie podrażnienia które już dokuczały. Jestem mu za to wdzięczna i dlatego aż 4*.
Zapach dla mnie ujdzie, jakos szczerze mówiac specjalnie go nie wyczuwam i nie razi jakos nadzwyczajnie. Opakowanie faktycznie bardzo poreczne. No i tak jak wszystkie uzytkowniczki potwierdzam że jest wściekle wydajny.

dobry na paznokcie!

Kupiłam go bo potrzebowałam czegoś pilnie i akurat był na promocji :D Początkowo zero zastrzeżeń. Już teraz widzę że bardzo wydajny. Fajny i w ogóle, ale niestety podrażnił mi skórę. Odkąd go używam, coraz częściej czuję pieczenie i swędzenie. Zapach fajniutki. Już więcej nie kupię tego żelu.

Bardzo dobry

Bardzo dobry żel. Ma przyjemny zapach, dobrze sie pieni, nie podraznia i nie wysusza skory. Na mnie dziala lepiej niz Laktacyd. Daje mu z czystym sumieniem 4 gwiazdki.

średnia krajowa

Mogłabym napisać dokładnie to, co Smoczyca. Jest po prostu taki sobie.Ani świetny, ani zły. Zupełnie przyzwoity, ale niekoniecznie godny uwagi. Można bez niego żyć. ;)
Ma fajną konsystencję, bo jest gęsty, taki lekko galaretkowaty.Dobrze się pieni, nawet kurcze bardzo dobrze i to jest trochę podejrzane.Czy on aby nie jest zbyt detergentowy? Denerewuje mnie zapach, jest ostry- to ta sama woń, która jest w serii Czysta cera, ale tu jest jakaś sztuczna wybitnie.Odnoszę wrażenie, że ten żel nie jest zbyt delikatny.Nie będzie też absolutnie kojący, ani łagodzący podrażnienia.Zwykły środek czystości.;) W związku z tym, nie ma chyba sensu go kupować, chyba że po to, żeby się przekonać, że jest przeciętny.Wydajność w normie.