Happy Style, Rozświetlenie, Krem rozświetlająco-energizujący o działaniu nawilżającym

Nowoczesny kosmetyk na bazie substancji aktywnych Happy-dorfine, które wnikając w głąb skóry uruchamiają reakcję wywołując uczucie szczęścia, radości i zdrowia. Skóra szczęśliwa to skóra dobrze odżywiona, nawilżona, rozświetlona. Efekt nawilżenia dodatkowo spotęgowany jest składnikiem Lactil. D-pantenol nadaje skórze miękkosć i gładkość, działa odświeżająco i kojąco. Kombinacja wysoce aktywnych składników kremu pobudza skórę do produkcji endorfin, substancji dodających sił witalnych i wyzwalających energię. Stymulują one do działania komórki do walki z przedwczesnym procesem starzenia się. Dzięki zawartości drobinek złotej perły krem rozświetla skórę, powodując optyczne jej wygładzenie, wyrównuje koloryt skóry. Niepowtarzalny, orzeźwiający zapach oraz jedwabisty dotyk kremu dają przedsmak prawdziwego poczucia radości i ukojenia.
Krem do pielęgnacji dziennej, polecany do każdego rodzaju skóry.

Cena: ok. 13 zł / 50 ml

brakuje uczucia szczęścia ;)

Jak za tą cenę krem dosyć średni w miarę nawliża i leciutko odżywia nie wiem po co te dribinki ale ok.. zapach średnio przypadł mi do gustu zbyt chemiczny zaś szklany słój to niezbyt dobre rozwiązanie jest zbyt masywny jednym słowem po użyciu tego kremu ani Ja ani moja twarz nierobimy się happy plusem jest wygładzenie(odczuwalne) :]

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

może na lato...

Szukałam kremu...no, popołudniowego ;) - czyli bez filtrów i lzejszego, niż na noc. Ale nie za lekkiego, bo teraz mam cerę normalną w kierunku suchej. Z lodówkowych zapasów wyciągnęłam własnie Kolastynę...i chyba włoże ja z powrotem. Niech czeka lata! Na zimę-jesień - jest zdecydowanie za lekka.
Słoiczek może być, brzoskwiniowy zapach tez nastraja mnie pozytywnie. Podobnie pachnie krem Avonu, ale nie mam uprzedzeń. Zdziwiła mnie bardzo lekka konsystencja, bo oczekiwałam czegos solidniejszego. Owszem, to krem nawilzający, nie odżywczy, sęk w tym - że mnie nie nawilżył! Wchłonął sie błyskawicznie, bez lepkosci, tłustości czy jakiegokolwiek filmu, popachniał...i zniknął. Po 10 minutach mogłam zaczynać smarowanie od początku...
Wrócę do niego latem, może bedzie lepszy. Wtedy poprawię ocene...Używam tego produktu od:kilku dni
Edytuję: Stosuje go juz ponad miesiąc, kilka razy w tygodniu, po basenie. Niestety - jest za słaby, by nawilzyc wysuszona skórę...Po powrocie do domu musze nakładac cos innego. W dodatku cięzki, szklany słoik - brzydko mi sie wyszczerbił...
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

podejrzany

Niby wszystko w porządku. Krem spełnia funkcję wyjazdową - przechowuję go u Rodziców na wyjazdy, wychodzę z założenia że cera ma prawo odpocząć od luksusów;)Krem jest lekki, ma przyjemny (acz bardzo chemiczny) zapach brzoskwini, typowo nawilżającą konsystencję (nie odżywia, no ale to krem nawilżający). Cena więcej niż przystępna, kupiłam w promocji za 6.50 peelenów. Opakowanie jest dość dosłowną zżynką z vichy oligo 25. Mam jedno ale - jeszcze nie wiem czy mam, właściwie. Podejrzewam go o zapchanie mi porów i dwa wypryski - rzecz rzadka. Jeśli podejrzenie się potwierdzi, będzie * w dół.

Używam tego produktu od:2 tygodni na wyjeździe
Ilość zużytych opakowań:zaczełam 1

fakty i mity depilacja

Rewelacja!

Trudno dobieram kremy do mojej wymagającej buzi. Ale ten jest rewelacyjny! Faktycznie gęsty, treściwy, dobrze się rozsmarowuje i równie dobrze wchłania. Zapach mi nie przeszkadza, kolorek śliczny, drobinki maleńkie ale dobrze, że są i ładnie rozjaśniają twarz! No i krem nawilża, łagodzi i nie powoduje zaczerwienienia. Ja stosuję go pomino zimowej pory, łącznie z rozświetlającym kremem pod oczy i podkładem. Od razu lepiej się czuję!

Fantastyczny

mmm, bardzo przyjemny kremik. Po pierwsze i najważniejsze - zapach. Śliczny, morelowy, świeży, aż się chce nakładać. Konsystencja też super - krem jest gęsty, taki bogaty, przyjemnie się go nakłada. Szybko się wchłania, dobrze się po nim rozprowadza podkład. Skóra jest nawilżona, odżywiona, gładka i promienna. A to ostatnie dzięki drobinkom rozświetlającym, które są prawie nie do zobaczenia, a jednak dają śliczny efekt. Szkoda, że idzie zima, bo rzeczywiście jest to krem raczej na lato. Jestem pewna, że wiosną do niego wrócę, ale teraz wiadomo - trzeba buźkę chronić :)
A do tego jest taki tani :)

Ilość zużytych opakowań - 1 całe

W porządku

W sumie niewiele mam do zarzucenia temu kremikowi. Przede wszystkim bardzo dobrze nawilża skórę-za to ma ogromny plus. Miła, puszysta konsystencja, nie jest jakiś tam bardzo lekki-ja lubię czuć krem na twarzy, a ten czuję:) Wygładza skórę. Efekt rożświetlenia uzyskuje on przez zawartość tysięcy malutkich drobinek, ale takich naprawdę dyskretnych, czasem leciutko widać je w słońcu, ale absolutnie nadaje się na dzień. O energizującym działaniu nie ma co dyskutować, bo każdy wie, że to bujda:) Zapach ma lekko sztuczny, ale do wytrzymania, nie jest jakoś szczególnie drażniący nozdrza:) Ma bardzo ładny morelowy kolorek, co wzmaga przyjemność stosowania;) Porów nie zatyka więć ok. Jedyny minus to słoiczek-u góry wąski, ku dole rozszerzany-przez co cięzko go wygrzebać pod koniec.

ilość zużytych opakowań: 1

bardzo dobry na lato

Zgłosiłam to teraz oceniam.

Bardzo przypadł mi do gustu ten krem. Przede wszystkim dobrze nawilża. Już po tygodniu zauważyłam poprawę nawilżenia skóry. Nie posiada dodatkowo właściwości odzywczych, więc na zimę odpada.
Jest lekki, ale nie rzadki - czyli to co lubię. Bardzo szybko się wchłania, w zasadzie od razu po nałożeniu i nie zostawia absolutnie żadnej warstwy ani połysku, co z reguły uznaję za zaletę, czasem jednak mnie to denerwowuje, ze względu na brak poslizgu przy nakładaniu podkładu. Mimo tak szybkiego wchłaniania, nie sprawia wrażenia że nic sie nie użyło jak w przypadku niektórych kremów - przeciwnie, pozostawia uczucie "napojonej", zdrowej skóry.
Rozświetlenie twarzy uzyskane dzięki złotym drobinkom w sam raz - dyskretne ale zauważalne.
Jest wydajny, słoiczek starczył mi na prawie dwa miesiące.
Krem ma bardzo ładny kolorek i zapach, co w połączeniu z odpowiednią konsystencją sprawia że bardzo przyjemnie się go uzywa.
Nie podrażnia skóry.
Ma ładne, szklane opakowanie.