Yria Beautiful Days, Sublime Radiance Bronzing Powder (Prasowany puder brązujący)

Pojemność 8,5 g

Puder brązujący złożony z dwóch odcieni: bronzera (więcej) i rozświetlacza (mniej), które można mieszać, lub nakłądać osobno. Nadaje cerze zdowy, naturalny, subtelny blask i upragnione wrażenie "powrotu ze słonecznego weekendu". ;)
Bardzo delikatna faktura i płaski pędzelek pozwalają na precyzyjną aplikację. Wzbogacony wyciągiem z miłorzębu.

nie

Przyciągnął mój wzrok swoim wyglądem. Opakowanie ma co prawda średniej urody - stanowczo za duże, sam puder w kasetce prezentuje się ładnie.
Liczyłam na stonowany lekko błyszczący efekt biszkopta.
A tu niestety okazało się, że ile bym nie nałożyła zawsze wychodzi za ciemno, zbyt intensywnie, za błyszcząco, a po pół godzinie pomarańczowo.
Z czasem puder staje się bardziej intensywny na twarzy i wyglądam jak ofiara solarium i eksperymentów kosmetycznych.
To puder chyba tylko dla dziewczyn ze śniadą cerą. Ja przestałam już próbować.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:trochę z 1

Bardzo fajny efekt !

Bardzo miły brązujący pud erek w kamieniu, jednakże troszkę mało za taką cenę. Efekt lekko rozświetlonej przybrązowionej twarzy , można uzyć go jako różu do policzków. Dla mnie pędzel dodany z opakowaniem dobry do drobnych poprawek, ale jak się maluje to używam dużego pędzla dla dokładnej aplikacji kosmetyku. Ogólnie podoba mi się estetyka opakowań Yria.

Używam tego produktu od:2 tyg.
Ilość zużytych opakowań:w tarkcie pierwszego ale pewnie szybko kupię nowy