Miód i Wanilia, Luksusowe mleko do kąpieli

Miód i Wanilia, Luksusowe mleko do kąpieli

Luksusowe mleko do kąpieli z miodem, wanilią i prawdziwie nawilżającym kompleksem Soft Skin zawiera to, co najcenniejsze w przyrodzie: prawdziwy miód, odżywcze mleko i uznawaną za afrodyzjak wanilię z Tahiti.
Słynące z niezwykłej urody Kleopatra i markiza de Lenclos dzięki cudownym właściwościom kąpieli w mleku na długo zachowały młodość i powab. Miód z kolei to najdoskonalsza substancja pochodząca z natury - jego lecznicze właściwości były znane już 4 tysiące lat temu. Miód zapewnia niezwykle gładką, jedwabiście miękką i promienną skórę.
Niezwykle ciepły i słodki zapach wanilii z Tahiti daje niezapomniane uczucie błogości i komfortu, a odżywcze właściwości mleka i wygładzająca siła miodu sprawiają, ze skóra jest aksamitna, doskonale miękka i nawilżona. Kąpiel przenosi do świata zmysłów, pieści skórę, a dzięki dobroczynnym składnikom gwarantuje gładkie, sprężyste i młode ciało.

Średni

Tani nie jest...
Opakowanie co prawda bardzo ładne, idealne na prezent bo wykonane z grubego szkła, wygląda jak produkt premium ale jednak w łazience jest dość kłopotliwe, ciężkie i niewygodne. Sam produkt za taką cenę jest niewarty zakupu, można kupić dobre kąpielowe kosmetyki za mniejsze pieniądze.
Jest mało wydajne, słabo się pieni, nie tworzy ani piany ani też nie barwi/nie zmienia konsystencji wody, walory pielęgnacyjne żadne, zapach choć piękny z opakowania podczas trwania kąpieli słabo wyczuwalny.

Niestety nie :/

Umilacz zimowych kąpieli

W okresie grzewczym uwielbiam wygrzewać się w wannie. Wszelkiego rodzaju płyny i sole dotrzymują mi towarzystwa.
Waniliowo- miodowe aromaty są najlepsze na zimowy czas.

Plusy:
+ pięknie otulająco pachnie słodką wanilią i miodkiem
+ zapach utrzymuje się na ciele i w łazience
+ tworzy bogatą pianę
+ nie wysusza
+ jest wydajny
+ ozdobna buteleczka pięknie prezentuje się w łazience

Neutralne:
- niestety, szklana zaparowana butla łatwo wymyka się z rąk, należy uważać, aby się nie robiła
- zapach jest bardzo intensywny, przy dłuższym stosowaniu może mdlić

Minus:
- wysoka cena
- kiepska dostępność
- glutowata konsystencja.

Nie jest niezastąpiony!

Omawiane mleko dostałam w prezencie od mojego Tż. Bardzo się ucieszyłam, bo uwielbiam kosmetyki w takich niekonwencjonalnych opakowaniach. Jednak po zużyciu całego opakowania dochodzę do wniosku, że produkt nie jest niezastąpiony i da się bez niego żyć.

Zalety:
- atrakcyjna szata graficzna i opakowanie
- wydajny
- bardzo gęsty
- nie podrażnia ani nie wysusza skóry
- dość dobrze się pieni
- pojemność

Wady:
- zapach - mimo, iż w opakowaniu jest śliczny to po dłuższym jego wdychaniu robi się uciążliwy i powoduje ból głowy
- bardzo wysoka cena produktu
- mleko zawiera w sobie jakieś dziwne zbite "glutki" które przylepiają się do ciała i wanny
- producent obiecuje relaks podczas kąpieli jednak ten zapach i "glutki" wcale nie uprzyjemniają kąpieli

Używam tego produktu od: 3 miesiące z przerwami
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Zajawka Bądź fit z wizaz.pl

szkoda kasy

Dostałam to mleczko w prezencie i faktycznie wygląda bardzo elegancko plus pachnący plasterek miodu mm a niestety to tyle z plusów..więc minusy:
-cena! W porównaniu z tak słabą wydajnością wręcz śmieszna
-konsystencja -tek gęste że zostają gluty trudne do rozpuszczenia które gonie po wannie
- zapach chemicznej pomarańczy cos strasznego...ale mi SPA
-nieporęczna, śliska butelka fajna na ozdobę nie do użytku

Używam tego produktu od: dostałam wiosną
Ilość zużytych opakowań: jedno- pierwsze i ostatnie

Kosmetyk na wyłączność

Czy macie tak, ze nie mozecie obyc sie bez danego produktu? Ja mam tak w przypadku tego płynu. Bez niego kapiel to juz nie to samo, jak sie tylko konczy butla, ide pokornie do sklepu po druga.
Doskonale sie pieni, choc wystarczy wlac malo plynu.
Dostarcza niesamowitych wrazen zapachowych, za kazdym razem robi sie prawdziwe spa.
Skora po kapieli jest miekka, pachnie, nie wymaga smarowania balsamem.

Używam tego produktu od: Uzywam tego produktu nieprzerwanie od dwoch lat
Ilość zużytych opakowań: powyzej 15

Cuuudny

Zalety:
- ślicznie, słodko pachniał
- niesamowicie wydajny, wystarczyła odrobina, a woda stawała się miękka i wszędzie było pełno pachnącej piany
- daje dużo długo utrzymującej się piany
- zmiękcza skórę i wodę
- tani jak na tę wydaność
- eleganckie, "bogate" opakwanie zdobi łazienkę

Wady:
- brak

Najlepsze!

To najlepszy kosmetyk do kąpieli! cudo po prostu pięknie pachnie otula całe ciało ciepłem wanilii i miodu, jest wydajne, butelka ozdabia naszą łazienkę. Po użyciu tego płynu skóra jest jedwabiście miękka i pachnąca;) polecam

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

uwielbiam wszystkimi zmysłami

Uwielbiam generalnie kosmetyki farmony, ale ten dostałam od męża. Mój ulubiony zapach, nie jest za bardzo cukierkowy, tylko delikatny, waniliowy. Kąpiel w innym wymiarze. Naprawdę wspaniałę doznania i super prezent.

Skóra jest nawilżona, pięknie pachnie. To taki kawałek nieba, po ciężkim dniu.

Serdecznie polecam, bo produkt wart jest swojej ceny. Niedrogi i bardzo dobry produkt.

Używam tego produktu od: od 3 lat
Ilość zużytych opakowań: ok 6 po 500 ml

uwielbiam!

cudowny zapach, który pozostaje długo po kąpieli. Słodziutki, ale nie mdły. Nie wysusza. Ma piękne opakowanie. Cena trochę wysoka, ale warto. Od dawna nie używałam, bo przerzuciłam się na \'szybszy\' prysznic... teraz jednak zatęskniłam za długą kąpielą w wannie;))

Używam tego produktu od: nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań: kilka

uprzyjemnia kąpiel

dostałam go w prezencie, już nawet nie pamiętam z jakiej okazji. sama pewnie bym go sobie nie kupiła, waniliowe kosmetyki już mi się trochę znudziły, no i jeszcze ta trochę wygórowana cena... Ale skoro się dostało, to nie wypadało go nie wypróbować.
Kosmetyk ten zaskoczył mnie bardzo pozytywnie. W ciężkim, dośc luksusowo wyglądającym opakowaniu kryje się płyn/mleko, ktore spełnia wszystkie moje wymagania. Pieni się bardzo porządnie, zapach jest sympatyczny, choć dla mnie może trochę zbyt intensywny. Może wydajnością nie szokuje, ale ja używając go co tydzień przez miesiąc zużyłam polowę, czyli najgorzej nie jest. Ma on tez jedną właściwość, której nie doświadczyłam przy innych płynach- skóra po kąpieli w nim sprawia wrażenie bardziej aksamitnej i nawilżonej. Dla mnie to dośc zaskakujące, bo większość płynów raczej wysuszała moją skórę.
Mogę polecić z czystym sumieniem

Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

muaaa:*

Kocham,kocham,kocham...ten zapach,tą konsystencję,ten kształt:)
Ma wszystko to czego sie po nim spodziewałam-no moze jedynie myślałam,ze bedzie sie ładnie pienił..ale to w koncu mleko..piekna nute zapachowa pozostaje na skorze przez długi czas po wyjściu z kąpieli. AŻ chce sie życ!

Jedyny minus:
opakowanie ważące tonę:
-jak je zabrać w podróz
- jak trzymć,zeby nie wyślizgnęło sie z mokrej ręki:)

PS.muszę odjąc jedną gwiazkę ze względu na to,że jest mało wydajne.
Cena jak za mleko 30zł na miesiąc to trochę dużo, myślałam,ze starczy na dłużej..(

luksusowy

Jakość równoważy cenę która w pierwszej chwili wydaje się spora.Po kąpieli w tym mleku czuję się jako Kleopatra.
Ma urzekający zapach i konsystencję.Nie wlewam go zbyt dużo do wanny.
Opakowanie również mi się spodobało.
Skóra po kąpieli jest uspokojona,nawilżona,odżywiona do tego stopnia że nie potrzebuje balsamu.
Nie wysusza i nie podrażnia skóry jak na przykład żele pod prysznic.
Pozostawia lekki aromat na skórze który lubię :)
Wygładza i odswieża.Minusów nie ma :)