Moisturizing Cream Foundation Long Lasting Foundation [Fond de Teint Mat]

Moisturizing Cream Foundation Long Lasting Foundation [Fond de Teint Mat]

Miłe zaskoczenie. Mam cerę tłustą i bezskutecznie poszukuję podkładu, który by mnie matowił na chociaż 4-5 godzin. Chyba nie istnieje takowy :) Ale zauważyłam, ze podkłady kryjące, które nie mają w nazwie czy opisie, że są matujące - matują. Podkład ten oceniam na 5 w stosunku cena/jakość. Matuje standardowo- 2-3 godziny, ale przy moim łojotoku... Buzia jest ładnie przykryta i mogę go polecić osobom z cerą problematyczną; ładnie wygładza, dobrze się rozprowadza. Spory wybór kolorków.

ogromne rozczarowanie

Właściwie nie wiem od czego zacząć... zapach tego produktu dyskwalifikuje go po pierwszym użyciu !!! Wydaję mi się, że jest to zapach octu, chociaz ciężko mi to określić.

- ZAPACH ZAPACH ZAPACH !
- lista składników jest tak długa że to szok :O
- bardzo szybko zastyga wiec tempo nakładania musi być ekspresowe
- robi smugi
- ciężko się rozprowadza

+ krycie ok
+ opakowanie przyjemne funkcjonalne

Zużycie produktu jest pod znakiem zapytania...

NIE KUPUJCIE TEGO PRODUKTU !!

Najgorszy jaki miałam

Wybrałam odcień 01
+ duża gama kolorów (każdy znajdzie coś dla siebie)
+cena ( ok 10 zł )
Na tym jednak kończą się plusy tego produktu
-ciężka konsystencja
-źle się rozprowadza
-tworzy smugi
-nie jest trwały
-nie kryje
-zapycha! (po nałożeniu podkładu rano wieczorem na twarzy miałam kilka sporych krost)

Używam tego produktu od: użyłam go dwa razy
Ilość zużytych opakowań: jedno - wyrzucone

Kiepski:/

Eksperymentując z różnymi podkładami w granicy cenowej 25 - 60 zł, stwierdziłam że chętnie zobaczę co oferuje niższa półka cenowa. Podkład Golden rose zachęcił mnie od samego początku było to spore rozczarowanie

Plusy:

- ładny jasny kolor
- Nie ciemnieje
- Kryje
- Matuje

Minusy

- Potwornie się rozprowadza - ciągle smuży, jest bardzo gęsty i naprawdę trudny w rozsmarowaniu na twarzy.

- Podkreśla suche skórki i niedoskonałości cery

- Czuć go na twarzy
- Tworzy maskę na buzi, źle i nienaturalnie wygląda
- Średnio trwały

Generalnie, nie polecam i zgadzam się z negatywnymi recenzjami poniżej.

Ilość zużytych opakowań: 1 wyrzucone

Lip Marker - Golden Rose

****

nie mogę zgodzić się z poniższymi ocenami, moim zdaniem to całkiem dobry kosmetyk.
plusy:
- niska cena
- naprawdę dobre krycie, czasem używam go tylko jako korektora
- spora gama kolorów, ja mam najjaśniejszy i wreszcie nie żółknie mi na twarzy, ale jest bardzo blady, więc na lato wybiorę o ton ciemniejszy
- neutralny zapach (przynajmniej w moim egzemplarzu, bo widzę, że w poprzednich recenzjach jest inaczej)
minusy:
- konsystencja, za gęsty, może się ciężko rozprowadzać i podkreślać suche skórki, początkowo było mi dość trudno nabrać odpowiednią ilość podkładu, za mała dawała nieestetyczny efekt łatek, za duża maski, unikam tego mieszając go z lżejszym podkładem lub zwykłym kremem

Używam tego produktu od:3 miesiące

Okropność

Beznadziejny podkład, źle krył, paskudnie pachniał, w dodatku błyskawicznie "znikał" z twarzy. Generalnie podpisuję się pod tym co napisała moja poprzedniczka.
Jedynym plusem według mnie jest cena, ale za 10 zł mogę mieć o wiele lepszy podklad Lirene czy AA.

Używam tego produktu od:nie pamiętam

nigdy więcej ;/

To chyba jeden z najgorszych fluidów jakie miałam. Żałuje, że kupowałam go tyle razy. Plusem podkładu jest to że dobrze się rozprowadza. Podkład dość szybko schodzi, nawet przy lekkim dotknięciu ręką. Źle kryje i brzydko pachnie.

NIE POLECAM !!!

Używam tego produktu od: grudnia 2008 do czerwca 2009