Polecamy: 3 DNI DO BIELI

K'Lips, Matte Liquid Lipstick & Lip Liner, Lip Kit (Zestaw do wykonywania makijażu ust (matowa pomadka i kredka))

Pojemność 1 szt

Zestaw do wykonywania makijażu ust. Zawiera płynną pomadkę o matowym wykończeniu i konturówkę do ust w tym samym kolorze.

w płynie
kryjące
hipoalergiczna
Efekt
matowe

Skład jest w trakcie moderacji.

• Kredka: Cera Alba, Petrolatum, Ricinus Communis Oil, Cera Carnauba, Ozokerite, Phenoxyethanol, Sorbic Acid, [+/-]: CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 15850, CI 77499, CI 15985. Matowa pomadka: Isododecane, Trimethylsiloxysilicate, Mica, Silica, Hydrogenated Polydecene, Polysilicone-11, Nylon-12, Isononyl Isononanoate, Polyhydroxystearic Acid, Laureth-12, Propylene Carbonate, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol, [+/-]: CI 77891, CI 77499, CI 77492, CI 77491, CI 15850, CI 42090.

Super produkt, trochę mało odcieni

Mam wszystkie odcienie z serii, używałam ich zamiennie, raz bardziej lubiąc jeden, raz drugi - aktualnie najbardziej męczę różowawy Sweety (nie przymierzałam się do niego na początku, bo na opakowaniu wyglądał tak sobie, ale na ustach wygląda super).
W gamie mamy zarówno coś neutralnego, jak i róże o różnym nasyceniu, jest też brąz, który wygląda pięknie! Jest nietypowy, bo nie przesadnie ciepły, nie czekoladowy - bardzo wytworny, oryginalny odcień, trudny do znalezienia w ofercie innych firm).
Trochę brakuje mi jedynie jakiegoś jasnego odcienia nude w różowej tonacji, cała gama jest dość zdecydowana, ciemna w kolorze, a jedyny nude jest zdecydowanie beżowy w tonacji.
No i czerwień. Ja się pytam, gdzie jest czerwień?... ;P

KREDKA: idealna miękkość: nie tak zbita, żeby trudno było malować, ale odpowiednio twarda, żeby zrobić kontur, który można rozetrzeć, ale też pomalować całe usta. Dobrze dodaje trwałości pomadce.
POMADKA: aplikator nabiera dość małą ilość formuły, co na plus, bo łatwiej dołożyć, niż mieć na gąbeczce spory nadmiar. Przyjemna w aplikacji, nie jest zbyt sucha.
Kredka i pomadka są do siebie całkiem dobrze dopasowane kolorystycznie.

Wysuszenie - jak w matowych pomadkach w płynie, jest - ale leciutkie, nie przeszkadzające. Jak zawsze przy takiej formule musimy dbać o solidne nawilżenie ust.
Efekt na ustach: po chwili zasycha na mat, jest to mat całkowity, nie satyna. Nie klei się, usta są suche, z gładkim kolorem. Nie wchodzi w załamania i nie podkreśla suchych miejsc. Warstwa jest cienka, ale równa, nie wygląda jak skorupa. Nie jest to tak mocny, ściągający mat jak w płynnych pomadkach Golden Rose.
Jak na tą cenę, efekt jest zaskakujący - zdecydowanie jak w droższych pomadkach tego rodzaju.

Trwałość - jeśli nie skusimy się na jakiś tłusty posiłek, wytrzymuje na ustach kilka godzin (nie liczyłam, około 5?) Potem nie złazi brzydko, nie zostawia obwódki, nie ściera się nierówno - powiedziałabym, że blaknie, jakby kolor coraz bardziej wtapiał się w usta.
Oczywiście nie ma mowy o rozmazywaniu się czy wyłażeniu poza kontur.
Można dołożyć pomadkę na wcześniejszą warstwę i nie zrobi nam rujnacji ;) ale jednak, jak zwykle przy tego rodzaju formule lepiej wcześniejszą warstwę ściągnąć (ja robię to chusteczką z odrobiną kremu Nivea, może też być balsam typu Carmex - coś tłustego).

Dla mnie ten zestaw Kyliepodobny jest bardzo udany. I jeszcze mamy konturówkę do używania osobno z innymi pomadkami! Rzucę się na nowe opakowania jak tylko zużyję te posiadane (co pewnie nie nastąpi szybko). Czekam tylko jeszcze na poszerzenie gamy kolorystycznej :)
Super cena, bardzo dobra jakość. Warto!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1539496].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepsza!

Jest bardzo trwała i ma piękny mat. Na szczęście nie wysusza ust tak jak wszyscy piszą. Na ustach popękanych wcale nie wygląda źle. Zakochałam się w opakowaniu i kolorach <3 Polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1536166].usefull || 0 }}% pomocna.

lovely lips i neutral beauty

Posiadam kolor lovely lips i neutral beauty.
-świetnie napigmentowane kolory
-ładny satynowy mat
-dobra trwałość
-dobra cena
-fajny pomysł z dołączoną konturówką

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1536056].usefull || 0 }}% pomocna.

Powiększanie ust domowym sposobem - wasabi

Super :)

Dostać te po pomadki było bardzo ciężko, kiedy bym nie była w Rossmannie to ciągle były wyprzedane ale jak już w końcu je dorwałam to zakupiłam dwa odcienie neutral beauty - typowy nudziak na czasie ;) i pink poison - ciemny, zgaszony róż.

W środku opakowania znajdziemy dwa produkty: kredkę do ust i płynną pomadkę.
Producent jak widać bardzo zainspirował się słynnymi pomadkami od Kylie Jenner - ale przymknijmy na to oko :)

Kredka - mięciutka, sunie po ustach jak masełko, bez problemu dokładnie obrysujemy nią usta.
Pomadka ma lekką konsystencję, mały precyzyjny aplikator dzięki czemu łatwo rozprowadza się ją na ustach; po kilku sekundach od nałożenia zaczyna zasychać na mat.
Jedyny mały minus za zapach - a w zasadzie jego brak ;/
Pomadka jest bardzo trwała (jak za tę cenę), bez jedzenia i picia spokojnie wytrzymuje do 5-6 godzin; schodzi ładnie i równomiernie; nie przesusza ust.

Dwa dobre jakościowo produkty do ust za niecałe 20 zł - polecam :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1523291].usefull || 0 }}% pomocna.

szok i niedowierzanie!

Pomadka baaardzoo trwała -pomalowałam się nią rano a po całym dniu była nienaruszona (były spożywane normalne posiłki). Kredki nie używam - jest bardzo miękka i delikatnie ciemniejsza od koloru pomadki. Pomadka nie ma ładnego zapachu i to jej jedyny minus, ma wygodny aplikator i łatwą do nakładania konsystencję. Po zaschnięciu nie wysusza aż tak bardzo ust jak to robią inne tego typu produkty.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1517381].usefull || 0 }}% pomocna.

Wyjatkowy produkt

Jestem szczęśliwą posiadaczką K Lips w kolorze Natral Beauty. I o dziwo jestem absolutnie zadowolona z odcienia mimo iż początkowo myślałam że nie przypadniemy sobie do gustu. Duo jest idealne. Konturówka pięknie i gładko prowadzi się po ustach. Jest miękka jak masełko jednak z drugiej strony na tyle twarda by idealnie i precyzyjnie podkreślać usta. Można również używać jej samej by wypełniać całe usta. Jednak efekt wow to połączenie pomadki i kredki. Nie do zdarcia (chyba że przez kebab ;) )! Produkty idealnie się uzupełniają zarówno jeśli chodzi o kolory jak i fakturę. Przyjemnie się noszą, nie przeszkadzają. Ideał godny polecenia.

Plusy:
- 2 produkty za grosze!
- bardzo ciekawe, neutralne kolory (mam wrażenie że większość optycznie wybiela zęby)
- przyjemnie się noszą, długo utrzymują i ładnie "zjadają"
- przyjemna formuła pozostawiająca usta względnie nawilżone
- trwałość
- cena
- dostępność

Minusy:
-brak!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1516631].usefull || 0 }}% pomocna.

Fajne i tanie

Przyjemny produkt, który na stałe zagościł w mojej kosmetyczce. Zacznę od tego, że jakość produktu jest bardzo fajna i denerwuje mnie gdy ktoś mówi o nich "niby matowe, a trzymają się tylko kilka godzin". Są matowe, ale to nie jest suchy, rodzynkowaty efekt typu Golden Rose longlasting. Są delikatnie mniej trwałe, ale za to nie wysuszają tak ust i komfortowo się je nosi. Nie "wędrują po twarzy", nie rozmazują się. Kolor konturówka - pomadka jest delikatnie inny, ale nie widać tego w efekcie finalnym, bardziej to kwestia "do czegoś przyczepić się muszę". Usta wyglądają zdrowo i zadbanie, nie podkreśla suchych skórek. W bardzo przystępnej cenie dostajemy dwa bardzo fajne produkty! Myślę, że kolekcja kolorów mogłaby być większa, jednak kolory dostępne są uniwersalne i pasujące do wielu typów urody. Konturówkę łatwo się aplikuje, jest mięciutka i sunie po ustach. Aplikator od pomadki jest precyzyjny i wygodny w użyciu. Myślę, że kosmetyk spokojnie mógłby kosztować 20 zł więcej i tak bym się na niego skusiła. To jeden z produktów, gdzie efekt przewyższa cenę :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1515776].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo fajna

Kiedy tylko ten zestaw pojawił się w drogerii, natychmiast go kupiłam. Uwielbiam wszelakie szminki i tym razem nie mogłam przejść obojętnie. Zestaw spisuje się naprawdę świetnie - konturówka i pomadka są idealnie dopasowane kolorem, łatwo sie je aplikuje. Po nałożeniu pomadka staje się "matowa" ale bardziej właściwym określeniem jest "satynowa". Utrzymuje się naprawdę długo.
Cena jak za taki zestaw bardzo przystępna - 20 zł.
Całość na plus. Jedyna wada jak dla mnie, to to że nie ma jaśniejszych odcieni.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1514966].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo fajna

Cena jak za taki zestaw bardzo przystępna - 20 zł.
Całość na plus. Jedyna wada jak dla mnie, to to że nie ma jaśniejszych odcieni.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1514946].usefull || 0 }}% pomocna.

Mega mega

Posiadam kolor Milky Brown. Jest to dość ciemny brąz, który idealnie do mnie pasuje. Zestaw bardzo mi się podoba, jest świetny. Kredką bardzo przyjemnie się pracuje. Pomadka na ustach jest bardzo lekka, prawie jej nie czuć. Szybko wysycha, nie klei się. Nie wysusza ust, trzyma się parę godzin. Dla dobrego efektu trzeba jednak nałożyć 2 warstwy. Polecam bardzo ten zestaw!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1503771].usefull || 0 }}% pomocna.