Polecamy: 3 DNI DO BIELI

K'Lips, Matte Liquid Lipstick & Lip Liner, Lip Kit (Zestaw do wykonywania makijażu ust (matowa pomadka i kredka))

Pojemność 1 szt

Zestaw do wykonywania makijażu ust. Zawiera płynną pomadkę o matowym wykończeniu i konturówkę do ust w tym samym kolorze.

w płynie
kryjące
hipoalergiczna
Efekt
matowe

Skład jest w trakcie moderacji.

• Kredka: Cera Alba, Petrolatum, Ricinus Communis Oil, Cera Carnauba, Ozokerite, Phenoxyethanol, Sorbic Acid, [+/-]: CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 15850, CI 77499, CI 15985. Matowa pomadka: Isododecane, Trimethylsiloxysilicate, Mica, Silica, Hydrogenated Polydecene, Polysilicone-11, Nylon-12, Isononyl Isononanoate, Polyhydroxystearic Acid, Laureth-12, Propylene Carbonate, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol, [+/-]: CI 77891, CI 77499, CI 77492, CI 77491, CI 15850, CI 42090.

Super produkt!

Swoją pomadkę dopadłam po wielu wyprawach do Rossmanna. Ciagle była wykupiona. Nic dziwnego, świetny produkt. Utrzymuje się na ustach w dobrym stanie przez kilka godzin. Naturalnie "zjada się" od środka nie tworząc przy tym nieestetycznego efektu ciastkowania się. Szybko zasycha do pełnego matu i nie klei się. Produkt zdecydowanie godny polecenia. :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1574141].usefull || 0 }}% pomocna.

4/5

Pomadki z tej serii są piękne, nie ukrywam. Miałam jedną, powoli się kończy. Konturówka jest bardzo użyteczna, pomaga najbardziej przy tych ciemniejszych kolorach. Pigmentacja jest jak najbardziej w porządku, wydajność jeszcze lepsza, miło się ją nakłada na usta, nie trzeba nakładać kilku warstw. Jednak dla mnie minusem jest to, że po dłuższym czasie brzydko roluje się na ustach. Trzyma się, to prawda, ciężko ją zmyć jednak nie jest to do końca hit. Za taką cenę można kupić lepszy produkt.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1569346].usefull || 0 }}% pomocna.

Super

Jak dla mnie rewelacja. Szybko zasycha, nie wysusza ust i długo się utrzymuje. Kolorki niesamowite- mam póki co natural beuty oraz lovely lips. Konturówka i pomadka idealnie do siebie pasują, każdy z tych produktów można spokojnie używać osobno. Pozwala na to konsystencja i prosta aplikacja. Cena przystępna, idealna na studencką kieszeń. Pomadki w płynie lubię najbardziej. Ta od golden rose nie sprawdza się u mnie. Ściąga usta, wysusza i strasznie brzydko wygląda gdy się zjada. Ta natomiast po prostu się ściera po ładnych kilku godzinach, można spokojnie nakładać na nowo bez zmywania poprzedniej warstwy. Polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1568796].usefull || 0 }}% pomocna.

Bobbi Brown - Jak dobrać kolor podkładu

Ciekawy produkt

Produkt można dostać w rossmanie w bardzo przystępnej cenie, bo za pomadkę w płynie i konturówkę płacimy ok20 zl. Zacznijmy od konturówki, jest ona bardzo miekka i z łatwością można dokładnie wyrysować kontur ust. Utrzymuje się ona w stanie idealnym przez ok6-7 godzin(gdy nosiłam ją bez pomadki). Dodatkowo co jest wielkim plusem, nie wysusza ona ust. Teraz przejdzmy do pomadki. Jest ona bardzo rzadka i ciężko mi nałożyć ja na usta. Aplikator nie pomagał mi w tym. Kiedy już już udało mi się ją nałożyć, to utrzymywała się ona przez ok 4-5h, co jest dla mnie za krótko jak na matową pomadkę w płynie. Produkt dodatkowo nierównomiernie się zjadał. Usta po użyciu tego produktu były przesuszone. Nie polecam tego zestawu, zdecydowanie bardziej wolę kupić sobie jeden ale dobry produkt za taką samą cenę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1566681].usefull || 0 }}% pomocna.

Must have !

Świetne wyraziste kolory, długotrwały efekt, utrzymuje się na ustach kilka godzin. Kredka miękka, dobrze się nią rysuje. Oprócz tego, że bardzo wysusza usta to nie ma żadnych innych wad. Pięknie zapakowane, w zgrabnym pudełku. Cena adekwatna do jakości. Produkt, kórzy warto wypróbować i mieć w torebce :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1561431].usefull || 0 }}% pomocna.

Mocno zastyga

Pomadka mocno zastyga dzięki czemu jest długotrwała. Obowiązkowo trzeba dobrze nawilżać usta bo może zrobić tzw "rodzynkę".
Aplikacja łatwa, w zestawie otrzymujemy również konturówkę, która jest precyzyjna.
Kolory są intensywne a w ciągu dnia nie blakną.

Na minus jedynie zapach .

lukaszmakeup. pl

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1558431].usefull || 0 }}% pomocna.

atrakcyjny produkt

W bardzo niskiej cenie mamy dwa produkty - matową pomadkę i konturówkę. Kilka kolorów do wyboru, wszystkie są naprawdę ładne, z pewnością każdy wybierze coś dla siebie. Konturówka spisuje się świetnie, jest bardzo miękka, co ułatwia pracę z nią, ale dość szybko się zużywa. Natomiast co do pomadki mam trochę więcej zastrzeżeń. Przede wszystkim bardzo długo zastyga. Po pomalowaniu ust trzeba odczekać dłuższą chwilę, co jest naprawdę uporczywe. Przy żadnej innej pomadce nie miałam tego problemu. Po drugie jest strasznie nietrwała, bardzo szybko się zjada i schodzi w nieładny sposób. Nie wytrzymuje próby jedzenia czy picia czegokolwiek. A nawet jeśli nie jemy i nie pijemy pomadka nie wytrzymuje na ustach dłużej niż dwie godziny. Moim zdaniem jest to zdecydowanie na krótko jak na taki kosmetyk. Produkt bardzo wysusza usta, ale to robi większość matowych pomadek. Ogólnie myślę, że za tą cenę warto wypróbować ten zestaw, może u innych osób trzyma się dłużej na ustach, nie mam pojęcia od czego to zależy, jednak ja raczej już do niego nie wrócę, wolę coś bardziej trwałego.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1558246].usefull || 0 }}% pomocna.

Ciekawy duet

plusy:
+ ładny kolor
+ miękka kredka
+ trwała kredka
+ dobrze rozprowadzająca się pomadka

minusy:
- pomadka niezbyt trwała
- wysuszają usta

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
- słaba dostępność
+ ładne opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1556401].usefull || 0 }}% pomocna.

Nic nie urywa...

Każdy ją polecał a szczerze jak dla mnie nic specjalnego.
Szybko się ściera, chociaż odcień Poison jest bardzo ładny.
Nawet z użyciem konturówki. Jestem zawiedziona bo ma dużo pochlebnych recenzji a jak dla mnie dupy nie urywa. Wolę Golden Rose podobne cenowo a jakość o wiele lepsza.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1554821].usefull || 0 }}% pomocna.

Miłe zaskoczenie:)

Jedno z moich drogeryjnych, tanich odkryć ostatnich miesięcy.

*W cenie kilkunastu złotych mamy aż dwa produkty: kredkę oraz pomadkę. Uważam to za świetne rozwiązanie i ciekawą propozycję- myślę, że niejedna z nas miała problem z dobraniem odpowiedniego koloru konturówki pod kolor szminki. Ta druga jednak nie daje możliwości wyrysowania dokładnego konturu ust.

*Ten produkt jest naprawdę dobry, a mi wydaje się też ... uroczy- oba kosmetyki są do siebie podobne i wyglądają bliźniaczo;) Charakteryzuje je, moim zdaniem, świetna pigmentacja oraz trwałość. Kosmetyki najczęściej nakładam na usta rano, około godziny 7, poprawki konieczne są stosunkowo późno, bo około godziny 13.

*Kolorek zjada się równomiernie, nie mamy tutaj efektu samego konturu po zjedzeniu czy wypiciu czegoś, co mogłoby wyglądać niekorzystnie. To daje nam czas na dyskretną poprawkę i trwały, świetny efekt.

*Pomadka lekko wysusza, jednak jest to według mnie całkowicie normalne w przypadku tego typu kosmetyków i nie mam jej tego za złe. Poza tym aby przywrócić ustom stan pierwotny wystarczy użyć nawilżającej pomadki.

*Oferowane kolorki są naprawdę ciekawe, mam wrażenie, że kosmetyczny świat oszalał a punkcie odcienia Milky Brown- mi on niestety nie pasuje, jednak jestem zauroczona kolorkiem Lovely Lips. Polecam:)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1551071].usefull || 0 }}% pomocna.