Lovely, K'Lips, Matte Liquid Lipstick & Lip Liner, Lip Kit (Zestaw do wykonywania makijażu ust (matowa pomadka i kredka))

Pojemność 1 szt

Zestaw do wykonywania makijażu ust. Zawiera płynną pomadkę o matowym wykończeniu i konturówkę do ust w tym samym kolorze.

w płynie
kryjące
hipoalergiczna
Efekt
matowe

Skład jest w trakcie moderacji.

• Kredka: Cera Alba, Petrolatum, Ricinus Communis Oil, Cera Carnauba, Ozokerite, Phenoxyethanol, Sorbic Acid, [+/-]: CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 15850, CI 77499, CI 15985. Matowa pomadka: Isododecane, Trimethylsiloxysilicate, Mica, Silica, Hydrogenated Polydecene, Polysilicone-11, Nylon-12, Isononyl Isononanoate, Polyhydroxystearic Acid, Laureth-12, Propylene Carbonate, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol, [+/-]: CI 77891, CI 77499, CI 77492, CI 77491, CI 15850, CI 42090.

średnia

Mam odcień milky brown.

Pomadka:

średnia pigmentacja, troszkę nierówno się nakłada

utrzymuje się kilka godzin, wypada gorzej w porównaniu do pomadek w płynie z Golden Rose

nieco wysusza usta

dziwny, twardy aplikator

Konturówka:
okropna, ma zupełnie inny kolor, duzo chłodniejszy, jest twarda i tempa. Na szczęście mam inną z Wibo, która mi pasuje do pomadki

Mam ochotę na jeszcze jeden kolor, ale skuszę się tylko na promocji, 20 dychy dla samej pomadki tej jakości to za dużo.

Fajny zestaw za fajną cenę.

Przyjemny produkt. Ładne kolorki, trwały, fajnie się rozprowadza. Duży plus za 2 produkty w zestawie, nie trzeba szukać konturówki w podobnym odcieniu. Nie wysusza jakoś bardzo, nie podkreśla suchych skórek. Cena również należy do plusów. :)

Warta uwagi

Posiadam kolor Neutral Beauty. Odcień bardzo ładny taki nudziak wpadajacy w jasny brąz. Pomadka ładnie wygląda na ustach, zastyga na mat, nie wysusza ust, dobrze się trzyma bez jedzenia i picia. Minusem jest zbyt ciemny odcień konturowki w porównaniu ze szminka, przez co usta wyglądaja na przerysowane dlatego używam samej pomadki. Jak za taką cenę produkt wart uwagi. Czekam na większy wybór odcieni.

Makijaż oczu - najlepsze propozycje

Zdecydowanie tak

Posiadam dwie pomadki i jestem zachwycona. Do tej pory nie używałam żadnych pomadek do ust oprócz balsamów nawilżających, więc nie wiedziałam, czego mogę się spodziewać. Po pierwszym użyciu wiedziałam, że to był dobry wybór- pomadka pięknie i szybko zastyga, ale nie ściąga ust, nie pozostawia uczucia suchości. Dla mnie jest wystarczająco trwała, a do tego bardzo ładnie się zjada - równomiernie, bez widocznych pustych plam, nie kruszy się czy nie zostaje w załamaniach na ustach.
Jestem bardzo zadowolona. Daję 5 gwiazdek - mimo, że na pewno są lepsze, droższe pomadki znanych marek, jak dla mnie w takiej cenie K'Lips nie ma konkurencji.

Ulubione :)

Uwielbiam matowe pomadki i do tej pory używałam np, golden rose, bell, manhatan(niestety już wycofane) i powiem wam ze te są najlepsze! Nie sądziłam ze może Istnieć matowa pomadka która nie wysusza ust

Pozytywne zaskoczenie

Nie spodziewałam się cudów po tej pomadce, ale jakież było moje zdziwienie po jej nałożeniu i po następnych kilku godzinach. Jest świetna! Ma bardzo wygodny aplikator, zasycha na bardzo komfortowy mat, cuuudownie się na ustach utrzymuje (przez wiele godzin)! Brawo, brawo, brawo, polska marka wyprodukowała produkt, który mnie zadziwił i chętnie sięgnę po więcej kolorów!

Uwielbiam

Długo nosiłam się z zamiarem kupna tej pomadki, bo nie wierzyłam w dobre opinie. Użyłam jej pierwszy raz u koleżanki i wow! Zakochałam się. Pomadka jest bardzo trwała, nie zostaje na brzegu ust tylko ściera się równomiernie co jest dla mnie bardzo ważne. Nie wysusza ust, nie zwija się, nie kruszy.. No ideał! Fajnie, że kredka jest w identycznym kolorze. Efekt jest dla mnie świetny - dokładnie to czego oczekuję. Bardzo przyjemnie się nosi, bo nie zastyga zbyt mocno na ustach - w sam raz.
Jedyne co mogliby zmienić to opakowanie, bo wiadomo do czego teraz nawiązuje ;)

Genialny produkt

U mnie sprawdza się idealnie. Używam jej niemal codziennie. Kolory kontorowki i szminki są idealnie dopasowane. Pomadka rozprowadza się świetnie ma konsystencję musu. Nie osądzą się na ustach, trzyma się długo, nie wysuszach ust, daje komfort noszenia, trzyma się długo i zjada się estetycznie

OK

Pomadka kupiona na promocji w Rossmannie, więc kosztowała niewiele. A, że uwielbiam szminki skusiłam się. Ogólnie jestem zadowolona z kolorów. Mam dwie. Fajnie, że w komplecie jest konturówka. Nie jest to najtrwalsza szminka jaką mam. Stosunkowo szybko się ściera. Ale nakłada się ją szybko i łatwo. Jak mam mało czasu na makijaż, sięgam właśnie po nią.

Miłe zaskoczenie

Zestaw zakupiłam na ostatniej promocji -55% więc za naście złotych.
Nie mam porównania z Kylie, więc skupię się wyłacznie na tej. Nie wiązałam z nią wielkich nadziei, ale ten zestaw jest naprawdę warty uwagi !!!
Zacznę od konturówki: jest fenomenalna ! Mięciutka , nie wysusza ust i sunie po ustach niczym produkt za milion monet.
Pomadka: również mnie zaskoczyła. To produkt lekki , dobrze kryjący i przez dobre 3 godziny w zasadzie nietknięty na ustach. Średnio wygląda po zjedzeniu, ale zdecydowanie lepiej niż najnowsze odkrycie z aplikatorem z Avonu. Po około 3 godzinach trochę zaczyna mi dokuczać suchość , ale dodam ,że mam bardzo wrażliwe usta. Zazwyczaj nie noszę jej dłużej niż 4 godziny, lecz patrząc w lusterko , po tym czasie cały czas jest jeszcze na ustach.

Podsumowując : za taką cenę warto skusić się na zakup.

Niezła

Kupilam, by porównać do Kalie. Jako tańszy zamiennik spisała się świetnie. Piękne kolory. Dobrze napigmentowane. Konturowka świetnie dobrana. Utrzymuje się dosc dlugo bez jedzenia i picia, jednak gdy się cos zje lub napije to szybko się zjada. Tajne satynowe wykonczenie- nie jest ani bardzo matowa ani tez mokra. Minusem jest, ze po dłuższym czasie na ustach robi sie uczucie skorupy. Jednak można tego zapobiec dobrze pielegnujac usta przed jej nałożeniem.

K'Lips, Matte Liquid Lipstick & Lip Liner, Lip Kit

Pomadka jest przyjemna w noszeniu. Ma przyjemną formułę, nie wysusza mi ust. "Zjada się" ładnie. Przy tłustym jedzeniu nie daje rady. Jak za taką cenę, jest warta polecenia