Lovely, K'Lips, Matte Liquid Lipstick & Lip Liner, Lip Kit (Zestaw do wykonywania makijażu ust (matowa pomadka i kredka))

Pojemność 1 szt

Zestaw do wykonywania makijażu ust. Zawiera płynną pomadkę o matowym wykończeniu i konturówkę do ust w tym samym kolorze.

w płynie
kryjące
hipoalergiczna
Efekt
matowe

Skład jest w trakcie moderacji.

• Kredka: Cera Alba, Petrolatum, Ricinus Communis Oil, Cera Carnauba, Ozokerite, Phenoxyethanol, Sorbic Acid, [+/-]: CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 15850, CI 77499, CI 15985. Matowa pomadka: Isododecane, Trimethylsiloxysilicate, Mica, Silica, Hydrogenated Polydecene, Polysilicone-11, Nylon-12, Isononyl Isononanoate, Polyhydroxystearic Acid, Laureth-12, Propylene Carbonate, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol, [+/-]: CI 77891, CI 77499, CI 77492, CI 77491, CI 15850, CI 42090.

Świetny produkt!

Na wstępie zaznaczam, że warto mieć chociaż jeden odcień w swojej kosmetyczce/ toaletce. Produkt jest naprawdę bardzo dobry i nie rozumiem kiedy ktoś twierdzi, że go nie znosi. Nie posiada nic złego w sobie. Ma fajną strukturę, nie jest za gęsty ani za rzadki. Idealna ilość nabiera się na aplikator. Nie wysusza ust, wyjątkowo komfortowo się go nosi. Oczywiście nie jest to taki hard matte, ale mnie ten efekt zadawała. Ściera się stopniowo, można dołożyć i na nowo się z niego cieszyć. Idealny na co dzień jak i na większe wyjścia
Oczywiście polecam K'Lips. Mam w odcieniu Sweety (1) i Neutral (4)
To nie jest podróba, to godnym duplikat!!!

Naprawdę fajna

Używałam wiele produktów Lovely i uważam, że wiele z nich spokojnie dorównuje tym droższym. Tak jest też w przypadku tej pomadki, która łatwo się rozprowadza i daje fajny matowy efekt na ustach. Co ważne, nie schodzi podczas jedzenia i picia a kiedy wieczorem zmywam makijaż dalej jest na moich ustach.Polecam,bo jest niedroga (zwłaszcza na promocji). Równie dobre a nawet lepsze są także matowe pomadki Lovely extra lasting, które uwielbiam ;)

OK

Nie jest to hit, ale ma swoje plusy, które przemawiają za tym zestawem. Miły zamiennik droższych pomadek. Będę jej używać ze względu na moją słabość do matu na ustach. Wiele szminek matowych bardzo wysusza usta i robią się nieprzyjemne, szminka się zbiera. A ta mimo matowego wykończenia (bardzo ładnego, acz nietrwałego) pozostawia je nawilżone i przyjemne.

Świetna jakość za niską cenę

Posiadam pomadkę w odcieniach Milky Brown i Magic Desert i jestem zachwycona. Pięknie się rozprowadzają, nie wchodzą w załamania i szybko zastygają. Nie wysuszają ust mocno, tak jak to robią niektore matowe pomadki w płynie - dają delikatne, gładkie wykończenie a do tego ślicznie pachną. Jedyną wadą jest trwałość - niestety trzeba co kilka godzin je poprawiać, ale nawet jak się zjadają to wygląda to estetycznie.

Genialna!

Posiadam tylko jedną (ale to na pewno się zmieni ;)) w kolorze Neutral Beauty- idealny nudziak. Pomadka ma świetny aplikator pozwalający na precyzyjne obrysowanie ust (konturówki nie używam). Niestety pomadka nie jest bardzo trwała jak te z Golden Rose ale za to nie wysusza ust- mogę jej używać codziennie. Opakowanie jest z porządnego plastiku. nie ram mi spadła na ziemię i nic się nie stało.

BARDZO LUBIĘ, TYLKO CZEMU TAK MAŁO KOLORÓW :((

Bardzo lubię. Pomadkę zakupiłam w bardzo dobrej cenie w Rossmannie, kiedy to miała miejsce super promocja -55%. Pomadka mimo tego, że jest matowa to nie przesusza nieprzyjemnie ust. Dla mnie super pomysł, że w pakiecie jest idealnie dobrana konturówka.

Cudo

Pomadki mają prześliczne kolory, uwielbiam kolor natural beauty, który naprawdę swietnie wygląda zarówno na codzień jak i na większe wyjście. Konsystencje lekkie, równomierne ładne krycie, nie wysusza ust, nie czuc jej wgl na ustach, a kolory kredek są uwazam idealne dostosowane kolorystycznie do odcieni płynnych pomadek. Nie trzymają się najdłuzej ale za to ładnie się "zjadają". Polecam

Naprawdę cudowna!

Używam pomadki K lips neutral beauty i muszę przyznać, że jest super! Idealnie pasuje do mojej jasnej karnacji i włosów, zdecydowanie to moja ulubiona pomadka z lovely.

Zgrany duet.

Przyznam szczerze, że premiera tego produktu miała miejsce tak dawno, a ja dopiero jakiś czas temu skusiłam się, by go kupić, zapewne dlatego, że w mojej kolorówce królują pomadki GR.
Tak czy owak nabyłam odcień 4 czyli neutral beauty.
Muszę przyznać, że jestem naprawdę mocno zadowolona, ponieważ jest to tak przepiękny odcień nude, który idealnie pasuje do jasnej karnacji, sprawdza się i na co dzień i na wieczorne wyjście.

Konturówka jest miękka, dokładnie obrysowuje kontur ust, niestety nie jest to wydajny produkt + w moim przypadku łamie się oraz kruszy podczas temperowania. Pomadce nie można odmówić pigmentacji oraz cudownego zapachu budyniu waniliowego. Co do trwałości - nie są to produkty nie do zdarcia, spokojnie wytrwają pierwsze dwie/ trzy godzinki bez poprawek. Ścierają się bardzo elegancko i równomiernie.

Ogólnie produkt bardzo przyjemnie nosi się na ustach, nie wysusza, ani nie wchodzi specjalnie w załamania. Przede wszystkim zastyga na całkowity mat, nie odbija się ani nie migruje gdzieś dookoła :)

nawet nawet

calkiem fajny zestaw, pomadka ma wykonczenie mocno matowe przy czym nie wysusza ust i pozostawia je miekki, bez efektu skorupy na ustach, calkiem trwala lecz lubi sie zjadac od srodka, dosyc mala gama kolorystyczna

Rossmann -55%

Zestaw ten kupiłam na promocji więc wyszło jakieś 10 zł. Od razu powiem, że nie jestem wymagająca co do szminek. Ważne by kolor pasował. I tak było w przypadku odcienia Candy Shop. I choć nazwa kojarzyć się może z cukierkowym różowym, nic z tych rzeczy. Pomadka jest matowa o bardzo neutralnym kolorze- tutaj duży plus.
Jeśli zaś chodzi o kredkę, to delikatnie różni się odcieniem, ale zawsze miło mieć zestaw za tą cenę.
Sporym minusem dla mnie natomiast jest trwałość. Bardzo szybko znika z ust, dlatego trzeba ją często poprawiać.
Jeśli będzie jeszcze na promocji, może skuszę się na inny odcień, natomiast za cenę regularną raczej nie.

Najlepsza matowa pomadka

Od kiedy matowe pomadki zawładnęły światem szukałam jednej idealnej dla siebie, biorąc pod uwagę fakt ile pomadek jest dostępnych na rynku wydawało się to raczej nie trudne. Wielkie było moje rozczarowanie gdy droższe lub tańsze próby zaprzyjaźnienia się z tym produktem bardzo często okazywały się porażką. Najgorsze w matowych pomadkach jest wysuszanie i podkreślanie suchych skórek, zmora miłośniczek takich produktów. Jakie było moje zaskoczenie gdy trafiłam na ten produkt, przepiękne kolory, piankowa konsystencja, przyjemny zapach, równomierne ścieranie, długa trwałość, idealnie dopasowana konturówka za rewelacyjną cenę. Nic dodać nic ująć, produkt stał się moim nieodłącznym przyjacielem!