Pop Gloss (Błyszczyk Do Ust)

Pop Gloss (Błyszczyk Do Ust)

Kusząco lśniący błyszczyk, który uwydatnia kształt ust i nadaje im niezrównany blask.

Nazwa: Nawiązuje do lat, w których królował pop. Wyraża radość, zabawę, muzykę i światło. Jego połysk jest bardzo zmysłowy i seksowny.

Obiekt: Smukły przedmiot z czarną, lśniącą nasadką ozdobioną logo 4"G" w kolorze transparentno-czerwonym.

Koncept: Co to jest uśmiech w stylu POP? To uśmiech pełen życia i energii na ustach, które pulsują blaskiem. Gdzie tkwi sekret tego magicznego blasku? Ekskluzywny kompleks Pulp Shine zawiera aktywne składniki, które uwydatniają kształt ust i nadają im blask.

Tekstura: Lekka, delikatna, trwale nawilżająca. Ogromna przyjemność aplikacji produkt nie ma nic wspólnego z lepkimi, tłustymi błyszczykami, których być może wcześniej używałaś. POP GLOSS łączy upiększające walory błyszczyku z właściwościami balsamu do ust.

Zapach: Delikatny i smakowity, słodki jak aromatyczny cukierek cytryna, wanilia, malina i karmel podkreślone są subtelną pudrową bazą.

Formuła: Rewolucyjna formuła łączy silnie właściwości nawilżające (efekt natychmiastowy i trwały) z ekskluzywnym składnikiem Pulp Shine, który uwydatnia kształt ust. Dwa rodzaje wosków i żywic nadają kosmetykowi niewiarygodny blask. Pokrywają usta super-delikatną warstewką, która niczym lustro odbija światło. Usta są regenerowane przez składnik, który usuwa martwe komórki i stymuluje odnowę komórkową.

Efekt: Usta pełne blasku i energii

Cena: 99 zł / 6 ml

super !

Bardzo fajny.Nawilża, jest średnio trwały,wydajny.Nie klei się,fajne kolorki i aplikator z gąbeczką- ułatwia aplikację.Nic nadzwyczajnego ,po prostu jakościowo bardzo dobry.

Używam tego produktu od: długi czas
Ilość zużytych opakowań: 2 op.

DOBRY KOSMETYKI W LADNYM OPAKOWANIU:)

MAM 2 BLYSZCZYKI Z TEJ SERII 451, 404.
TEN PIERWSZY TO TAKI DO PRACY TEN DRUGI BARDZIEJ NA WIECZOR.
SA BARDZO MILE W UZYCIU I NIE SKLEJAJA UST.
DOSC DLUGO SIE TRZYMAJA NA USTACH I DOBRZE NAWILZAJA.
JESLI CHODZO O CENE TO JEST PODOBNA DO INNYCH MAREK Z TEJ POLKI.
TYLKO TRCHE TEN ZAPACH, TAKI TROCHE JAK TYCH SZMINEK Z LAT 80-TYCH:)
MOGLBY BYC TROCHE MNIEJ INTENSYWNY;

Używam tego produktu od: 2 TYGODNI
Ilość zużytych opakowań: W TRAKCIE 2 PIERWSZYCH

mój ukochany

Nigdy nie przepadałam za błyszczykami, ponieważ mają lepką konsystencję, która mnie drażni, czuję się mało komfortowo a już naprawdę doprowadza mnie do szału jak przyklejają mi się włosy do ust!:) To wszystko było do kiedy chciałam sobie kupić moją pierwszą czerwoną szminkę. To była ryzykowna decyzja, ponieważ mam bardzo delikatną urodę a z czerwienią łatwo o wulgarność. Kiedy udałam się do perfumerii zdałam się zupełnie na wizażystkę ponieważ jeszcze wtedy nie miałam pojęcia co mi pasuje. O dziwo doradziła mi właśnie ten błyszczyk nr 457 (pierwszy z prawej na zdjęciu).Wyglądam w nim uroczo, nie wulgarnie. Świetnie się rozprowadza, pięknie pachnie, ma miłą, delikatną konsystencję-nie lepką! Jest również bardzo wydajny, a trwałość... no cóz jak na błyszczyk;) Polecam wszystkim.

Używam tego produktu od: od kilku lat
Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Katarzyna Gudan fryzura sylwestrowa 02

O dziwo uwielbiam go !

Błyszczyk odkryłam przypadkiem , miałam zamiar kupić tusz do rzęs a kątem oka zobaczyłam te błyszczyki. Mam kolor nr 414 taki lekko pomaranczowy z drobinkami , ogólnie nie zbyt dobrze wyglądam w koralowej/pomarańczowej tonacji więc tym większe było moje zdziwienie na plus tego błyszczyku.

Zapach piękny , nie skleja , cudownie się mieni , opakowanie też uwielbiam.

Edit:

od czasu kiedy zakupiłam pierwszy błyszczyk pop gloss przetestowałam też wiele innych np. Chanel- Aqualumiere, Ysl-Golden gloss(też świetny),jednak błyszczyk Givenchy uważam za najlepszy! Super konsystencja,niedenerwujący i nienachalny zapach, KOLORY. To jest mój faworyt.

Chyba minusów brak.Używam tego produktu od:hmm od 3 lat? nie pamiętam

Nietrafione marzenie

Od zawsze marzyłam o błyszczyku Givenchy, w końcu go kupiłam. Moje rozczarowanie było ogromne, okropny smak przeterminowanej szminki, dziwny zapach, na ustach prezentuje się ładnie. Nie skleja ust.
Z bólem serca wystawiam tak niską, jak na Givenchy, ocenę. :(

Średniak

Kupiłam bo bardzo spodobał mi się pewien kolor. Taki róż/fiolet, dość jasny z drobinkami. Niestety na ustach okazał się ciut ciemniejszy, do mnie taki odcień już nie pasuje. Drobinki nie były widoczne ani wyczuwalne na ustach. Na plus mogę zaliczyć ciekawe kolory, brak jakiegoś chemicznego zapachu gąbeczka jako aplikator, a nie pędzele. Jednak trwałość nie jest powalająca- może 30 min? trochę wychodzi poza kontury ust, no i nie daje jakiegoś spektakularnego efektu- żadnej tafli wody, ładnego błyszczynia się, czy jakiegoś innego efektu, dla którego warto byłoby wydać te 90zł na ten błyszczyk. Może kupie jeszcze kiedyś jak znajdę na prawdę ładny kolor i wcześniej uda mi się go przetestować.

Używam tego produktu od:jakieś 3 tyg.
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

może być

Używałam numer 423, jasnoróżowy. Tak jak w przypadku pomadki, daję duży plus za opakowanie. Eleganckie, poręczne, nic się z niego nie wylewa. Błyszczyk ma ładny kolor, mnóstwo brokatowych drobinek, ale nie zauważyłam jakiegoś ekstra efektu uwydatnienia kształtu ust. Zapach i smak raczej neutralny, szału nie robi, ale także nie odpycha.

Używam tego produktu od: używałam ok. pół roku temu

Raczej nie kupię

Błyszczyk kupiłam w promocji, raczej nie dałabym za niego 100 zł. To w zasadzie mój pierwszy błyszczyk wysokopółkowy i nie mam porównania z innymi, ale wydaje mi się, że jest na tym tle dość przeciętny, choć zdecydowanie wolę go od moich błyszczyków z półek niższych.
Mam kolor Boost Copper. Sam kolor jest bardzo ładny, ale też niesamowicie wyrazisty na początku. Kiedy się zje, jest raczej różowy. Dla mnie to błyszczyk zdecydowanie na specjalne okazje. Jak dla mnie błyszczy bardzo mocno, nie wyobrażam sobie jeszcze większego blasku przy tym kolorze. Podoba mi się zapach i smak, który nie drażni mnie wcale. Co do opakowania, jest ładne, aczkolwiek taka kwadratowa stylistyka zrobiła się bardzo popularna wśród marek z najniższej półki i to nieco odbiera mu uroku. Nie ścierają się napisy, nic nie wycieka, nakrętka pewnie się zakręca, aplikator jest wygodny. Ogromnym plusem jest też nawilżenie.
Z minusów najważniejszym jest zdecydowanie niska trwałość. Od błyszczyka za 100 zł oczekiwałabym jednak większej, chociaż wiem, że nie jest to szminka. Kolejnym jest konsystencja, która sprawia, że ciągle się zastanawiam czy mi się nie rozmazał (ze względu na kolor byłoby to bardzo widoczne), choć w sumie chyba nigdy mi się nie rozmazał.
Generalnie nie kupiłabym taniego błyszczyka w tak mocnym kolorze, dlatego skusiłam się na Givenchy i lubię go za to, że jest taki luksusowy, aczkolwiek z pewnością nie chcę mieć drugiego w odcieniu jaśniejszym.

Używam tego produktu od: styczeń 2009
Ilość zużytych opakowań: ciągle pierwsze

bez zachwytów

Fajne opakowanie i gama kolorystyczna. Nie podrażnia. Oto plusy.
A teraz minusy:
znika blyskawicznie, bardzo nietrwaly
smakuje jak krem
rozmazuje sie, nie ma mowy o pospiesznym nakladaniu bez lustra
jest tak rzadki, ze trudno go rownomiernie rozprowadzic, ciagle trzeba korygowac, dokladac preparatu.
ogolnie - za te cene lepiej zainwestowac w blyszczyk shiseido, lancome, givenchy. O wiele trwalsze i dzieki temu bardziej wydajne.

Używam tego produktu od:3 tygodni
Ilość zużytych opakowań:1 w trakcie

Lubię takie błyszczyki

w wygodnym poakowaniu, trwałe, bez nachalnych brokatowych drobinek, odpowiednie do pracy.
Dałabym 5 *, ale natknęłam się na taniutki (chyba 8zł w promocji) błyszczyk Avonu, który poza opakowaniem ma wszystkie te zalety, więc odejmuję 1* za cenę

Używam tego produktu od:ok. 6 miesięcy

++++

To jeden z moich ulubionych błyszczyków. Posiadam kolor Peach Fizz. Błyszczyk ma bardzo ładny kolor, trwałość błyszczykowa, ale "zjada się" ładnie. Zapach jak na kosmetyk (bo nigdy czymś takim słodkim bym się nie wyperfumowała ;) ) bardzo ładny, karmelowy - ale to rzecz gustu. Błyszczyk nie jest lepki, ale czuć że mamy go na ustach ze względu na jego gęstość. Nie zauważyłam wysuszania.
Gwiazdka w dół za: wylewający się nieco błyszczyk oraz to, że bez lusterka lepiej się nie malować, pozostawia smugi... Używam tego produktu od: 2 lat

Hmm

Miałam odcień fizz peach czy jakos tak;)

plusy:
sliczne opakowanie
sliczny kolor-naturalnie wygladajace usta

minusy:
brzydki zapach-jak wspomnialy poprzedniczki zapach starej szminki babci
starsznie wysusza usta
srednia trawalosc

coz szukam dalej KWC wsrod blyszczykow do tego raczej nie wroce.
Używam tego produktu od:2 miesiecy