Parad'eyes (Tusz wodoodporny wydłużający, pogrubiający i podkręcający)

Parad'eyes (Tusz wodoodporny wydłużający, pogrubiający i podkręcający)

Tusz o wyjątkowej recepturze, która sprawia, że rzęsy trzykrotnie zwiększają swoją objętość, a efekt podkręcenia sięga 25%.
Kompleks krzemu i wosków (candelilla, pszczeli i mineralny) oraz polimerów i laki gumowej łagodnie otacza rzęsy. D-panthenol, pochodna witaminy B5 nawilża i odżywia. Ceramidy wygładzają łuski włosowe. Apilift emulsja na bazie wosku pszczelego wykazuje powinowactwo do keratyny, dlatego aplikacja tuszu jest łatwa. Dwa polimery Dermacryl i Antaron tworzą rodzaj siateczki, która strukturyzuje pigmenty i składniki odżywcze zapewniając trwałość makijażu.
Spektakularne właściwości wydłużające zostały potwierdzone przez 83% kobiet, które testowały mascarę PARAD'EYES. Tusz ten jest wodoodporny i zachowuje świeżość przez co najmniej 8 godzin.
Ekskluzywna szczoteczka o asymetrycznym kształcie. Zaokrąglona część szczoteczki zbudowana jest z falistych włókien, które wygładzają, stylizują, oddzielają i wydłużają rzęsy. Użyj jej kiedy chcesz, aby rzęsy wyglądały naturalnie. Płaska część jest zrobiona z wklęsłych włókien, które działają jak "rezerwuar", nabierając optymalną dozę tuszu. Użyj jej, chcesz uzyskać intensywniejszy makijaż (wówczas rzęsy powiększą swoją objętość), po czym wymodeluj je zaokrągloną częścią.
Prostopadłościenne opakowanie o prostej, geometrycznej sylwetce zdobi metaliczno-szara obrączka z logo GIVENCHY oraz transparentno - niebieskawe logo 4"G" na szczycie nasadki.
Gama kolorystyczna: Trzy kolory - klasyczny czarny (Dream in Black) oraz dwa wzbogacone drobinkami masy perłowej: brązowy (Brown Legend) i niebieski (Blue Lagoon).

Cena: 115zł / 6g

Przeciętny

Po prostu przeciętny. To moj aktualny tusz do rzęs. Całkiem dobrze rozdzielone,czarne jak smoła i generalnie wszystko w normie. Problem jest ze zmyciem. Jest wodoodporny i chwilami mam wrażenie że jest odporny także na preparaty do demakijazu;) ale co tam lato,woda basen. Z givenchy możemy nurkować. Jest ultra trwały i nieźle wygląda aleznam kupę lepszych tuszy. Nie jest delikatny dla rzes i jest drogi.

Na trójkę.

Używam tego produktu od: 2 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: Kończę pierwsze

Działa cuda

Jak dal mnie najlepszy tusz na świecie - szkoda, ze go wycofali, nie mogę się z tym pogodzić.

PLUSY

+ przepiękne, nowoczesne i eleganckie opakowanie, poręczny rozmiar
+ łatwa aplikacja - efekt od naturalnego po kosmiczny, wystarczy zaaplikować dwa, trzy razy
+ nigdy nie powoduje efektu pajęczych nóżek
+ można pomalowac rzęsy przycudownie w zależności od potrzeb - szczoteczka jest wygięta, wystarczy odwrócić ją tak, by łuk skierowany był do rzęs a robią się dłuuugie aż do kosmosu
+ nigdy się nie osypuje
+ nie odbija się na powiece
+ nie uczula
+ dobrze się zmywa
+ nawilża i pielęgnuje rzęsy
+ długo zachowuje świeżość
+ baaardzo wydajny - ja miałam go ponad 10 miesięcy, codziennego i wyjściowego stosowania!!!

MINUSY
- już nie można go dostać

Żadnych faktycznych minusów nie posiada, niestety trafił mi się ostatni rzut przed wycofaniem go z produkcji, nie udało mi się go dostać od tamtego czasu :(((

Używam tego produktu od: przez ponad 10 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 pełnowymiarowy

naturalny makijaż oczu

Tusz gwarantuje naturalny makijaż oczu - średnio pogrubia, średnio wydłuża rzęsy...za to bardzo ładnie rozdziela każdą z rzęs. Nie odbija się na górnej powiece, nie kruszy się, ale za to szybko zasycha w opakowaniu. Daje estetyczne, grzeczne wykończenie makijażu, co amatorki efektu teatralnych rzęs nie satysfakcjonuje. Opakowanie jest estetyczne i adekwatne do ceny produktu(i za to chyba właśnie płacimy - za wygląd, bo sam tusz jest raczej średniopólkowy).

Używam tego produktu od: 4 miesiećy

Manicure - marynarskie paski

rozczarowałam się...

Obok tuszu krążyłam już jakiś czas, aż w końcu zdecydowałam się na zakup...i niestety rozczarowanie:(
Gdzie ta trzykrotnie zwiększona objętość, którą obiecuje producent?????
Paradeyes faktycznie ładnie rozdziela i lekko podkręca rzęsy ale bardzo naturalnie, niemal niewidocznie..nawet nałożony w dwóch czy w trzech warstwach nie da mocnego efektu.
Z trwałością nie jest najgorzej-nie kruszy się i nie rozmazuje.
Dla osób które lubią naturalny makijaż może będzie ok, ale ja jednak od tuszu oczekuję czegoś więcej, zwłaszcza za tą cenę..Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Dobry,ale bez rewelacji;)

Jest to mój drugi tusz z tzw. "górnej półki".Pierwszym był Lancome Lextreme i myślę,że był od Givenchy troche lepszy.Może to przez moje niedopatrzenie.Otóz Paradeyes jest tuszem wszechstronnym natomiast ja nie potrzebuję takowego,gdyż lubie gdy moje rzęsy sa podkręcone,wydłużone,ale bez pogrubienia.Jeżeli tusz jest wszechstronny to wydaję mi sie ze nie "skupia sie"dobrze nad żadną z przypisanych mu funkcji.Wracając do oceny tuszu to jest on fajny,lekko wydłuża,wywija rzesy i jego szczoteczka przypadła mi do gustu.Podkreśla je,ale zbyt naturalnie jak dla mnie,ale dla dla kogos moze to byc atut.Jest on wydajny,nie rozmazyje sie i nie "sypie".Ja teraz zamierzam kupić nowego Lancoma:Cils design Pro Double;)Mam nadzieję,ze juz niedługo złoże u niego pozytywna recenzje; ]
POzdrawiam;)

Używam tego produktu od 5miesięcy
Ilość zużytych opakowań:kończy sie pierwsze

Dla naturalistów ...

Nie jest najgorzej ... ale żadna porazająca rewelacja ...
zero pogrubienia, lekkie wydlużenie ... jedynie ladnie rozdziela rzesy ... Sprawia bardziej wrazenie naturalne niz oszałamiające ...
Niestety chociaz kocham naturalny makijaz , w przypadku podkładów ,błyszczyków itp to w zasadzie uwielbiam szokujace wrazenie oszałamiających jak wachalrze rzęs ... a ten tusz tego efektu niestety nigdy nie da ...ale lubię go i uzywam kiedy silę sie na naturalnośc i chcę tylko podkreslic swoje jasnozielone oczy , które przy wyblakłych przez uzywanie tuszów rzęsach wyglądają nijako ( przy czym mam jeszcze naturalnie czarne brwi i porcelanowa cere z delikatnymi piegami także niestety musze cos robic z rzesami aby moje oczy nie gineły na bladym tle ;-)...
ale nie jest on z tych tuszy które robią sztuczki z rzesami i uwodza ...

Edit :
Jak zastosowałam pewne sztuczki zwiazane z ta szczoteczka ( najpierw wklęsłą czescia maluje rzęsy a potem wypukła ) jestem prawie ,ze zachwycona.sztucznych rzęs nie daje ;-) ale efekt jest naprawdę , naprawde zadowalający. o wiele lepszy niz Diorshow w moim przypadku który totalnie sie nie sprawdził.

Używam tego produktu od:2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

zupełna porażka

Okropność....

Rozlewa się, rozmazuje, szczoteczka uniemożliwia wręcz umalowanie rzęs... A ja zapłaciłam za to 20 euro ! Jest to kosmetyk, którego po prostu nie da się używać! A buuuuu...

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: jedno i to nie do końca. Nie dało się....

bubel

chyba nigdy nie zawiodlam sie na zadnym kosmetyku tak jak na tym tuszu. moze moj egzemplarz byl felerny, choc kupilam go w sephorze, gdzie nie trafilam dotad na cos przeterminowanego.
moje 120 zł poszły w błoto - tusz skleja rzesy, kruszy, nie pogrubia nie wydłuża, nie podkręca. po prostu bubel. wszsytko co najgorsze.

Używam tego produktu od: próbowałam przez 3 tygodnie, ale zwątpiłam
Ilość zużytych opakowań: 1 niedokończone

Super:)

Naprawdę bardzo dobry tusz do rzęs-daje efekt dokładnie taki jaki zamierzam osiągnąć.Jeśli chcę naturalne rzęsy-nakładam 1-2 warstwy..Jeśli chcę firanki:3-4 warstwy..I za każdym razem ani razu rzesy nie były posklejane.Tusz ma bardzo głęboki czarny kolor i moje rzesiska pięknie podkręcał i wydłużał.Nie daję jednak 5 gwiazdek ponieważ cena jest nieco zaporowa za tą pojemność(5 ml).Zaznaczyłam,że nie wiem czy kupię bo lubię zmiany i ciągle szukam czegoś nowego:DNie wykluczam jednak że kiedyś znowu sie na niego skuszę:).

Używam tego produktu od:3 miesięcy

super!

Bardzo lubię ten tusz, chociaż używam go od niedawna (dosłownie kilka tyg. temu chyba był wprowadzony?) Przede wszystkim nadaje się na wieczorne wyjście, bo monco podkreśla rzęsy: są grube i dosyć mocno wywinięte. Pasuje pięknie do oczu w stylu "smoky eyes". Nie osypuje się ani nie drażni oczu. Ładnie i łatwo się zmywa.
Jeśli ktoś woli delikatny makijaż albo uzyje go na dzień, to wystarczy nałożyc 1 warstwę i tak będą wyglądać rzęsy. Po 2giej są już "teatralne".