Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Givenchy, Parad'eyes Liner (Tusz do kresek)

Givenchy, Parad'eyes Liner (Tusz do kresek)

Elegancki lśniąco-czarny przedmiot ozdobiony szaro-metaliczną baza i logo 4"G" w przeźroczysto -niebieskim kolorze.

Ideał

Eyeliner ten jest dobry dla kogoś kto nawet nie ma wprawy w malowaniu kresek, można powiedzieć że on sam je maluje!

Baaaaaaaaaaaaardzo wydajny, nie rozmazuje się, kreska jest perfekcyjna, po jakimś czasie użytkowania konsystncja nadal taka sama jak na początku, a do tego ujął mnie jego... zapach :)

Rewelacja

Do tej pory myslałam,ze tylko Dior i Chanel maja cos co mnie zachwyca..jednak malowanie tym linerem nawet nie wymaga precyzji.
On sam ładnie ciągnie kreskę i daje wyrazisty efekt makijazu. Jest bardzo wygodny...po prostu zakochałam się w tym kosmetyku

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

tylko dobry

Tylko dobry, jak za taką cenę. Na początku kolor był bardzo ładny, ale po pewnym czasie stał się szary. Miałam oryginalny kupiony w sephorze. Stosunkowo długo się schodziło z wykonaniem zadowalającego mnie makijażu. Nie krył równo powieki, robi tak jakby dwie kreski, więc bardzo cząsto musiałam poprawiać. Pod koniec dnia były "braki" w kresce. Gdyby był tańszy to dałabym 4* a tak to tylko 3. Ogólnie może i nie jest taki zły, ale znalazłam lepszy i tańszy :) plusem może być ładne opakowanie

Używam tego produktu od:kiesyś, przez 3-4 miesiące

Makijaż z kosmetykami Bell

Pewna i płynna kreska

Ten iście kaligraficzny eyeliner to mój numer 1. Po pierwsze: mięciutki pędzelek, a nie twarda końcówka typu flamaster, pozwala wyczarować niemalże niewidoczną, cienką kreskę, płynnie ją pogrubić i podkręcić przy zewnetrznych kącikach oczu. To doskonała zabawa co rano, nigdy wcześniej kreski nie wychodziły mi tak pieknie! Po drugie - kolor: większość dobrych eyelinerów występuje tylko w czerni, a ja mam superbladą twarz i gdy maluję oczy czarnym tuszem wyglądam zbyt teatralnie. A tu - świetny brąz. Po trzecie: piękne opakowanie, czarne i kanciaste. Givenchy ma kapitalne wzornictwo. Paradeyes to produkt godny polecenia, szkoda tylko, że tak często brakuje tego brązowego w Sephorze.

Bardzo dobry

Bardzo miłe zaskoczenie. Duży plus za bardzo dobry pędzelek, który pozwala na uzyskanie precyzyjnej kreski, w zależności od preferencji grubszej lub cieńszej. Produkt bardzo trwały, nie ma mowy o osypywaniu ani rozmazywaniu. Mam go już od roku i zachowuje się tak samo jak w pierwszych tygodniach użytkowania - nie wysycha. Bardzo praktyczne, eleganckie opakowanie. Tusz nie wycieka ani nie rozmazuje się. Gorąco polecam:)Używam tego produktu od:ok. 1 rok
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Doskonały

Idealny eye-liner! Rysuje piekną, równiutką, bardzo trwałą kreskę, która może byc zarówno cieniutka jak i gruba, wyrazista. Wystarczy jedno pociągnięcie. Kolor jest nasycony i nie blaknie przez wiele godzin. Linia nie rozmazuje się nawet w bardzo wilgotne dni. Dobrze się zmywa.
Opakowanie jest bardzo ładne.

Używam tego produktu od:października