SPA, Krem Nawilżający z filtrem ochronnym 4

SPA, Krem Nawilżający z filtrem ochronnym 4

Krem należący do serii "Spa - kosmetyczna hydroterapia", przeznaczonej do pielęgnacji wszystkich typów cery w każdym wieku. Zawiera system inteligentnego bionawilżania, z wodą morską z Golfsztromu, którego zadaniem jest przedłużenie młodości skóry. Wg producenta, pielęgnowana skóra staje się elastyczna i aksamitna.

Cena: 58 zł / 50 ml

Okropny!!!

Podpisuję się pod poprzednią recenzją- okropny!!! Wogóle nie nawilża a świeci się okropnie! Nie zauważyłam po jego użyciu żadnych efektów oprócz wręcz wysuszenia skóry mimo tego że ma dość gęstą konsystencję (i świecącą- fuj!) Nie polecam.

dno totalne

1. paskudny, chemiczny zapach - a po kosmetyku z rodzaju SPA spodziewałam się raczej przyjemnego, relaksującego, może morskiego zapaszku2. podobno jest dla cery suchej i mieszanej - no, cóż, mam skórę mieszaną z wiecznie przesuszonymi policzkami, czyli powinien być dla mnie idealny, tymczasem po nałożeniu krem wchłonął się szybko, ale nie dość, że skóra nie odczuła natychmiastowej ulgi spowodowanej nawilżeniem, to jeszcze pojawił się dyskomfort - miałam wrażenie, że mam na twarzy jakąś niewidoczną maskę - fuj. Po godzinie musiałam się posmarować innym kremem, bo skóra wołała "pić"!3. dobrze, że miałam próbkę, bo wyrzucić tyle kasy w błoto...

nie dla mnie

Na mojej skóze nie sprawdza się, nawet na suchych partiach twarzy (cera mieszana). Twarz bardzo się błyszczy, więc na dzień go nawet nie próbuję nakładać. Ale myślę, że dla cery suchej lub mocno odwodnione, przeuszonej może być całkiem w porządku. Raz spisał mi się dobrze - po dwugodzinnej jeździe na łyżwach w mroźny wieczór moja skóra przesuszyła się, zaczeriweniła i na brodzie zaczęła się łuszczyć. Wtedy mi pomógł - szybko wsiąkł, skóra była z powrotem w dibrej kondycji. Wadą kremu jest brzydki zapach, jest ciężki. Ale ma fajne opakowanie - kwadratowy ciężki słoik z błękitnego szkła. Mimo wszystko nie polecam - za mało atutów jak na taką cenę. dermika powinna się wstydzić takiego produktu. Za cenę sklepową w życiu bym go nie kupiła.

Wieczór Panieński w SPA

drogi i marny

Krem o dosyć dobrych właściwościach nawilżających, ale ponieważ pozostawia na skórze błyszczącą warstwę, wg mnie nie nadaje się na dzień (po nałożeniu twarz wydaje się nieświeża). Nie poleciłabym go na twarz nawet osobom o suchej skórze - ponieważ nabłyszczenie (a nie natłuszczenie) cery jest nie do przyjęcia - tym bardzie że kosmetyk kosztuje blisko 60 zł!.<BR>W rezultacie - zużywam go na szyję, jak wszystkie kremy do pielęgnacji twarzy, które mi się nie sprawdziły.

zostawia warstwę

Dość drogi, trochę żałuję że go kupiłam, bo zostawia mi na twarzy świecącą warstwę, nawet po kilkunastu minutach od nałożenia. Jest za ciężki, nawet na noc. Poza tym że ładnie pachnie, efektów raczej nie widać. Jednak dla osób z suchą cerą.