About Woman EDT

About Woman EDT

Mężczyźni niech się mają na baczności! Bruno Banani `About Woman` to nowa `broń kobieca`. To zapach kobiecy, nowoczesny i pachnący młodością.
Za jego sprawą każdy niewinny aniołek przemieni się w femme fatale.
Kształt flakonu przypomina zarys pięknego ciała kobiety wykonującej seksowny ruch biodrami.

Kategoria: kwiatowo-owocowa.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: zielone jabłko, cytrusowa nuta czerwonej pomarańczy, poziomka, melon, arbuz
nuta serca: młode róże, fiołek, konwalia
nuta bazy: piżmo, ambra, bób tonka, drzewo sandałowe.

Cena: ok. 110zł / 50ml

Mój ulubiony z serii Bruno Banani

Jeśli lubisz świeże lekkie zapachy, to ta woda jest dla Ciebie! Mi się podoba, bo zapach jest nieziemski, uwielbiam go czuć na sobie i potem na moich ubraniach. Niestety, nie trzyma się długo- szybko wietrzeje.

Używam tego produktu od: raz miałam

Na lato super!

Cudowny świeży ale i zmysłowy zapach na upalne letnie dni. Jak wszystkie Bruna jest nowoczesny, oryginalny i zachwycający. Moim zdaniem nadaje się bardziej dla młodszych kobiet. Utrzymuje się spokojnie kilka godzin, jednak z racji, że jest bardzo delikatny i subtelny polecam nosić buteleczkę przy sobie.

Używam tego produktu od: skończyłam butelkę
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Uwielbiam

Uwielbiam, mogłabym się psikać nim cały czas, zużyłam kilka butelek ;] teraz mam przerwę, ale na pewno do niego wrócę. Lubię go, jest idealny na co dzień, niezbyt drogi, i ma taki miły, ciepły zapach.. przyjemniaczek..

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: przynajmniej kilka

Anna Małecka masaż twarzy

Ogólnie nigdy nie przemawiały do mnie zapachy Bruno Banani.
Ten jednak pozytywnie mnie zaskoczył.
Przede wszystkim jest ORYGINALNY.
Ładny, i delikatny, ma w sobie coś co go odróżnia od innych.
Jedyny minus to to, że jak się za dużo nim wypryskamy to potrafi mdlić ^^
I przede wszystkim - nie używam go codziennie.
Co pare dni, mimo, że jest ładny, nie mogłabym go mieć non stop na sobie.

Trwałość - genialna.

szału nie ma

Ogólnie zapachy Bruno Banani nigdy nie robiły na mnie kolosalnego wrażenia i z tym jest podobnie. Jeśli ma to być zapach podsumowujący kobietę, to ja chyba zacznę myśleć o zmianie płci... Zapach płaski, nijaki i raczej tandetny. Utrzymuje się dość dobrze na skórze, ale może lepiej by było gdyby wietrzał szybciej? Patrząc na skład można wyobrażać sobie orzeźwiającą bombę cytrusową z delikatną nutą kwiatową a tu taka kiszka. Z czasem nie czuć już świeżości tylko mdły zapach udający kwiatową lekkość, w rzeczywistości trochę drażniący nos. Cieszę się, że zapaszek dostałam w prezencie bo bardzo żałowałabym tego zakupu. Od pierwszego psiknięcia nie poczuliśmy do siebie mięty.

Ilość zużytych opakowań: doszłam do wcięcia w talii i się poddałam :)

20 ml wystarczy ;)

Tak jak poprzedniczka- dostałam ten zapach w prezencie od chłopaka ;) Zapaszek jest ogólnie przyjemny, wyczuwam w nim nutkę jabłka, trochę cytrusów. About Women jest raczej świeży chociaż ja używam go na specjalne okazje. Z trwałością bardzo dobrze- cały dzień :)

Używam tego produktu od:pół roku

lekki

Lubie nie ktore kompozycje bruno banani, ale ta jest naprawde słaba. Lekka i przyjemna bedzie podobaja sie kobieta mi jednak do gustu nie przypadła, bo jest po prostu nudna. Troszke owocowa i lekko kwiatowa, a sklad ma naprawde imponujacy jednak wiekszosc nut nie czuc. Mi najbardziej zapadla w pamiec ta czerwona pomarancza, ktora jest ukryta na samym dnie i musze wywachiwac sie w nadgarstek, aby ja poczuc. Calosc tak, jak napisałam na poczatku troszke słaba i na pewno nie kupie.

Buteleczka brzydka. Trwalosc ok.

Używam tego produktu od:testy
Ilość zużytych opakowań:...

Średni

Dostałam go w prezencie.Raczej sama bym go nie kupiła,ponieważ jest średnio ciekawy.Opakowanie jest ładne,jednak jakby niedokończone,trochę nudne....Sam zapach jest....dziwny.Z początku świerzy,jednak później staje się za słodki (lubie słodkie zapachy,ale to przesada).Łatwo go przedobrzyć,wtedy staje się niezłym "killerem".W małej ilości i raz na jakiś czas można go użyć,czemu nie...:)

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Może być

Zapach jest ładny, kwiatowo - owocowy. Z jednej strony jest świeży, ale czasem staje się mdły i bardzo słodki. Brakuje mi w nim jakiegoś pazura, wydaje mi się przez to dość pospolity.
Opakowanie ładne i ciekawe, lubię takie proste, ale z pomysłem.
Trwałość.. ujdzie w tłumie. Bywają lepsze, ale gorsze też. Powyżej przeciętnej.
Lubię ten zapach, ale nie zachwycił mnie na tyle aby kupić raz jeszcze.
Ogólnie całość oceniam na mocną 3, za brak charakterku.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 50ml

Oceniam na 4.50

Bardzo go lubię ;). Zapach jest świeży, owocowo-kwiatowy. Jest bardzo trwały- duży plus! Warto dodać, że ładnie się rozwija. No i to fikuśne opakowanie :P
Nie wiem, czy kupię ponownie, bo lubię próbować nowych rzeczy ;)). Ale prawdopodobnie za jakiś czas do niego wrócę :).

Dobry,ale może się znudzić

Kupiłam produkt na wiosnę,w tym roku,co się ukazał na rynku.Zapach ciekawy,używałam go wiosną i latem.Deo w nat. sprayu powędrował do torebki,woda do używania w domu.Polubiłam Bruno Banani,choć dwa pozostałe zapachy mnie nie urzekły.Ten jest świeży,taki wiosenno-letni.Elegancki.Przypadł do gustu mojej mamie,więc ofiarowałam jej resztkę(sama już nie mogłam go używać,bo mi się znudził;(

Jeżeli by nie było niczego ciekawszego pod ręką(a to mi raczej nie grozi),to pewnie skusiłabym się na ponowny zakup,ale deo w nat. sprayu.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:prawie 1 50 ml i deo 75 ml

swiezy

zpaach bardzo swiezy, delikatny, takie wlasnie lubie :) raczej na dzien, chociaz ja go uzywam tez na imprezy. amatorkom mocnych zapachow raczej nei przypadnie do gustu. utrzymuje sie kilka godizn, calkiem dlugo, chociaz nie czuc go az tak mocno, raczej tlumiony przez inne zapchy.

poza tym zapach ten jest bardzo podobny do innych, przynajmniej ja go znalam przed dokonaniem zakupu i nawet czesto czuje go lub podobne u innych.

ogolnie to teraz moje wyjsciowe perfumy :P a cena nie wydaje mi sie zbyt wygorowana.

Używam tego produktu od:3 miesiace
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1