Lip Gloss Juice, Yogurt i Cream (Błyszczyki w tubce)

Lip Gloss Juice, Yogurt i Cream (Błyszczyki w tubce)

Kolekcja błyszczyków do ust INGLOT ma słodki smak, owocowe zapachy i soczyste kolory. Formuła daje połysk bez efektu sklejania ust a zawartość witaminy E zapewnia funkcję pielęgnacyjną.

Kolekcja podzielona na dwie serie:
- JUICE - 8 transparentnych kolorów, bardzo delikatnych na ustach
- YOGURT - 8 kolorów zawierających dodatkowo mieniące drobiny złote, srebrne i złoto-srebrne
- CREAM- 8 bardziej kryjących i rozświetlających odcieni
Poręczne opakowanie zapewnia wygodną aplikację

Okropny

Błyszczyk ma kiepskie opakowanie, które jest nieszczelne, kosmetyk się z niego wylewa. Wydajnośc słaba. Trwałość bardzo krótka (kilka minut). Błyszczyk jest gęsty, bardzo się klei, skleja usta, z łatwością się rozmazuje. Produkt zawiera wiele dużych drobinek, które podrażniają usta! Formuła kosmetyku wysusza wargi!

Oceniam błyszczyk w wersji "Strawberry".

Nie, nie i jeszcze raz nie.

Kupiłam kiedyś w dobrej cenie, bo promocja i właściwie dlaczego nie skorzystać? No i bardzo się zawiodłam. Ten błyszczyk był okropny!
Bardzo się klei, przy aplikacji wylewa się go tona. Jest bardzo gęsty, może trochę za bardzo.
Jedyne co go względnie ratuje to zapach i smak.

Nie umiałam się do niego przekonać i nadal nie umiem. A pewnie za jakiś czas się przeterminuje i wyląduje w koszu na śmieci.

Używam tego produktu od: parę razy
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

*...

Niestety bardzo słabo.
Błyszczyk był dodawany w promocyjnej cenie do zestawu cieni do powiek, stąd miałam okazję go przetestować. Produkt klei się, piecze, wysusza usta, ma bardzo duże drobinki które czuć na wargach.
Ma bardzo nieprzyjemny, sztuczny zapach i gorzki smak.
Nieciekawy kolor (oceniam odcień toffee).
Odradzam. :(

Używam tego produktu od: ...
Ilość zużytych opakowań: 1 ...

Inglot swatche sypkie cienie

Zbędny...

Kupiłam produkt w promocji podczas jakiś zakupów :) :)
Troszkę się zawiodłam..

Plusy:
-ladnie wygląda na ustach
-słodki zapach
-słodki smak :) :)
-ładny połysk

Minusy:
-skleja usta
-za dużo się go wydobywa na raz

Jednak coś mi w nim nie pasuje, a najbardziej nie lubię efektu sklejonych ust...

Używam tego produktu od: jakiś czas temu
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Kleisty, ale trwały.

Kupiłam ten błyszczyk w wakacje - kosztował mnie całe 6zł, a potrzebowałam czegoś neutralnego, co będzie tylko połyskiwało. Kolor (zapach/smak;)) Strawberry - soczysty, jasny róż - idealnie wpisał się więc w moje poszukiwania...
Co mogę o nim powiedzieć? Niesamowicie iskrzy. Nie jest to nachalny efekt z grubą ilością rzucającego się w oczy brokatu. Jest raczej bardzo subtelny, ale mocno widoczny. Błyszczyk jest dość kleisty, ale za to trwały - spokojnie utrzymuje się na ustach przez kilka godzin, można w tym czasie pić i jeść, nie jest mu to straszne. ;) Odcień, który mam, nie nadaje koloru - co najwyżej lekko podbija naturalny koloryt ust. Nadaje się więc na wszelkie szminki, bo nie zmieni ich zabarwienia.
Ogromny plus za smak i zapach - błyszczyk jest słodki i pachnie gumą o smaku truskawek ze śmietaną. :)

Używam tego produktu od: kilku miesięcy.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.

Ok

Obecnie mam Ice-cube (ten biały) a wcześniej miałam ten najaśnieszy różowy :)
Plusy:
+ Dobra cena (nabyłam za 6zł, a to myślę, że nie jest drogo, tym bardziej, że inglot nie należy do najtańszych firm :))
+ Przyjemny zapach
+ Smakuje całkiem dobrze :)
+ nadaje ustom ładny połysk

Minusy:
- Zbyt lepki
- Bardzo gęsty

Ogólnie uważam, że jest wart swojej ceny :)

Ilość zużytych opakowań: 2 sztuki

Ja ogólnie lubię błyszczyki, szminki do mnie nie pasują ;)

Ten jest świetny
ślicznie, owocowo pachnie
jest trwały
dobrze nawilża
i w dodatku ma słodki smak ;)

Bardzo fajny;)

Kupiłam go w promocji i pewnie gdyby nie ta kazja nigdyb bym go nie kupiła. Zdecydowanie bardziej lubię błyszczyki z aplikatorami, ale mimo wszystko skusiałam się bo lubie testować;)

Zacznę od minusów, bo zauwazyłam na razie jeden: jest BARDZO RZADKI. Trzeba uważać, żeby nie wycisnąć za dużo. Poza tym wad nie widzę.

Kolorek, który wybrałam (Toffee) prezentuje się całkiem ładnie, ma bardzo dużo drobinkek, które dają naprawdę niesamowity lecz nie tandetny fekt. Jest dość neutralny idealny do makijażu nude. Kiedy przyjżałam się mu po zakupie sądziłam, że nie będzie dla mnie odpowiedni bo jestem zimnym typem, ale okazało się, zępasuje do mojej karnacji.

Jego lepkośc w ogóle mi nie przeszkadza, zapewnia raczej o trwałości, która jest całkiem niezła. Słodki zapach bardzo mi odpowiada.

Poza tym znalazłąm dla niego inne zastosowanie. Bardzo fajnie wygląda jako rozświetlacz na kościach policzkowych :D

Dużym plusem jest rodzaj opakowania, dzięki któremu błyszczyk dłużej będzie świeży.

Opakowanie zawiera aż 15 ml a cena zachęca do wypróbowania.

Używam tego produktu od: Od kilku dni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

Kleisty jak miód, ale bardzo trwały

Posiadam aktualnie kolor Gooseberry z serii Yoghurt oraz kolor żółty z serii Juice.

Jeśli chodzi o konsystencję, w przypadku tego błyszczyka to co dla jednego jest plusem dla innego okazuje się być olbrzymim minusem - jest gęsty i lepki, ale dzięki temu długo się utrzymuje. Nie każdy może czuć się komfortowo z taką "silikonową" warstwą na ustach, ponadto bardzo łatwo przyklejają się do niej włosy.

Ale jeżeli nam to nie przeszkadza, możemy cieszyć się z trwałego, dającego efekt tafli na ustach błyszczyka :)
Seria Yoghurt pachnie gumą balonową i ma dużo złotych lub srebrnych drobinek, ale są one malutkie, kolor jest transparentny.
Seria Juice pachnie owocami, kolor jest transparentny ale jednak widoczny - radzę uważać z kolorem żółtym i zielonym ;)

Błyszczyk bardzo mi odpowiada, ale odejmuję trochę za opakowanie z którego chętnie sam wypływa podczas aplikacji, zostawiając nas z ubabraną nakrętką, którą trzeba często czyścić żeby nie kleił się do niej brud.

Ilość zużytych opakowań: kilka

Kit Wszech Czasów

Ten błyszczyk powinno się ogłościć Kitem Wszech Czasów. jest to najgorszy kosmetyk jaki kiedykolwiek używałam.
O zgrozo mam aż 2 kolory: Strawberry i jakiś brązowy z serii cream.

Minusy:
- Oba niesamowicie śmierdzą
- wylewają się z tubki
- to nie błyszczyk, ale KLEJ! skleja usta, a jak sie chce je otworzyć to błyszczyk się ciągnie, Ochyda!
- ogranicza mimikę ust lol
- piecze
- wygląda tandetnie
- wysusza
- za gęsty

To coś jest tak wstrętne, że szkoda tych paru groszy jakie kosztuje w promocji. Mam je już 2 lata i czas najwyższy, żeby wylądowały w koszu na śmieci.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie

Całkiem dobry błyszczyk.

Na razie posiadam jeden kolorek - Cappuccino Vanilla z serii Cream, lecz zapewne nie będzie on ostatnim. Kolor jest jasnobrązowy, delikatnie kawowy i nienachalnie błyszczący.

Zalety:
*konsystencja kremowa, ale lekka - łatwo i równo się rozprowadza
*kolor jest wyraźny i ładny
*błyszczyk równo się rozprowadza i fajnie pokrywa kolorem usta
*błyszczy się, lecz nie za bardzo, co jest bardzo dobre, jak najbardziej błyszczyk dobry jest do dziennych makijaży
*ładny, słodki zapach budyniu
*nie wysusza ust
*wydajna tubka 15ml
*wygodna aplikacja

Wady:
*gorzki posmak
*troszkę się lepi

Błyszczyk jest całkiem w porządku, lubię go używać mimo drobnych wad :)

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Naprawdę fajny

Dziwią mnie jego nienajlepsze recenzje. Mam błyszczyk z serii yogurt, kolor taki jasno różowy. Pięknie pachnie, pysznie smakuje, jest gęsty i długo utrzymuje się na ustach. Poza tym, co wazne, nie wysusza ust. Naprawdę go lubię, bardzo ładnie uwydatnia usta, super wygląda. Mogę go z czystym sumieniem polecić każdej Wizażance, warto spróbować :)