Naturals, Tea Tree & Mint, Anti-Dandruff Shampoo (Kojący szampon przeciwłupieżowy `Drzewo herbaciane i mięta`)(stara wersja)

Szampon przeznaczony jest do każdego rodzaju włosów - ma działanie przeciwłupieżowe. Zawiera ekstrakty mięty, która ma działanie tonizujące i stymulujące krążenie, właściwości antyseptyczne i ściągające; oraz ekstrakt z drzewa herbacianego o właściwościach antybakteryjnych i antygrzybiczych, oczyszczających i kojących. Według producenta, kosmetyk ten koi i rewitalizuje włosy, nawilża je i chroni a także zwalcza łupież.

Cena: 8,90zł / 200ml

Mieszane uczucia

Szampon nie zwalczał łupieżu, ale fajnie wpływał na same włosy - nie przetłuszczały się tak szybko i nawet ładnie wyglądały. Był mało wydajny, bardzo szybko się skończył.

Używam tego produktu od: dawno temu

Nijaki

Kiedyś używałam go dość długo. Ale zrezygnowałam, bo nie przyniósł żadnych efektów. Jedynymi zaletami tego szamponu były: niska cena, ładny zapach i wydajność. Poza tym nawet opakowanie sprawiało problemy. W sumie dobrze, że go wycofali.

Używam tego produktu od: kiedyś może rok
Ilość zużytych opakowań: kilka

Może być

szampon ładnie pachnie, może słabo zwalcza łupież ale włosy są po nim przyjemne w dotyku;]
trochę twarde opakowanie co sprawia kłopoty
+ tani
dla osób z cierpliwością

Używam tego produktu od:1 msc

Studio fryzur włosy upięte jak Heidi Klum

a łupież został....

+zapach - ziołowo-morski
+wydajność
+cena

-nie spełnia podstawowej obietnicy - nie likwiduje łupieżu, jest neutralny
-nie wiem, co miało znaczyć "kojący", miałam nadzieję, że skóra na głowie będzie przynajmniej trochę mniej swędzić - no, niestety, zawiodłam się
dobry do włosów normalnych, chyba raczej jako zapobieganie łupiżowi niż jego likwidowanie, nie nawilża też włosów choć ich nie wysusza
w końcu musiłam likwidować łupież porządnycm aptecznym szamponem

Używam tego produktu od: rok temu

chyba jednak nie

od szamponu ktory kupuje ze 4,90 zl wiele nie nie wymagam:P no ale ilosci lupiezu nawet nie zmnijszyl:( ... nie przetluszcza, nie uczula... zapach na poczatku w ogole mi sie nie podobal no ale na glowie jakos lepiej wypadal;) tak odswiezal;) nie kupie go wiecej bo nadal poszukuje idealu na moj uporczywy lupiez;)

Używam tego produktu od:lutego 2008

Nie przetluszcza wlosow

Szampon jest dobry dla włosów przetłuszczających się, ze skłonnością do łupieżu. Po jego zastosowaniu włosy nie przetłuszczają się tak szybko, jak po niektórych szamponach. Nie mam po nim łupieżu. Ponadto ma bardzo ładny zapach. Jest tani, zwykle mozna kupić dużą butlę 400 ml za 8,90 zl. Mała 200 ml jest za 5,90 zl, wiec bardziej opłaca sie duża:)

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: duzo

średnio mi się spodobał

W promocji kupiłam wielką butlę szamponu (chyba 400 ml?) i cena nie jest wygórowana. Ma przyjemny zapach. Strasznie plącze włosy! Po użyciu są takie jakby przesuszone, sianowate ? Kiepsko zwalcza łupież...

Używam tego produktu od:nie wiem no całe zużyłam ;p
Ilość zużytych opakowań:jedno całe i koniec.

ładny zapach

Szampon ten charakteryzuje się przyjemnym dla mnie zapachem. Butelka jest świetną ozdobą łazienki. Szampon ma gęsta konsystencję która pieni się niestety dopiero ze sporą ilością wody ale jest wydajny. Nie wydaje mi się aby radził sobie jakoś szczególnie z łupieżem-u mnie zazwyczaj właśnie po uzyciu takich owocowo-roślinnych szamponów-powstaje ta przykra przypadłośc. Włosy sa jednak po jego użyciu miękkie i przyjemne w dotyku. Ot, szampon dla nie wymagających:)..