Gabriela Sabatini, Elegance

Gabriela Sabatini, Elegance

Elegance to subtelny, szlachetny zapach dla nowoczesnych kobiet, uwielbiających w delikatny sposób podkreślać swoją osobowość.

Górna nuta: melon, cytryna, mango, gejpfrut, czarna porzeczka,

Środkowa nuta: lilia, jaśmin, tuberoza,

Dolna nuta: drzewo sandałowe, piżmo, kosaciec florencki.

Elegance to zapach dla kobiety aktywnej, która umie cieszyć się nie tylko odnoszonymi sukcesami, ale również ulotnymi chwilami swoody.

Cena: od 80 zł / 30 ml ; ok. 100 zł / 60 ml

W sam raz dla mnie

Bardzo lubię ten zapach. Używam go najczęściej na specjalne okazje, bo na codzień jest trochę za mocny.
Jest wydajny i chyba dość trwały. Napisałam "chyba", bo bardzo szybko przyzwyczajam się do zapachu i przestaję czuć perfumy, które mam na sobie;).

Używam tego produktu od: dawna

Nie polecam

Te perfumy dostałam w prezencie, ale niestety zupełnie nie przypadły mi do gustu. Nie kojarzą mi się z elegancją, a raczej z bazarowymi perfumami. Są nietrwałe i nieciekawe. Niestety nie mój typ.

Używam tego produktu od: od nie wiem ilu lat męczę je i nie chcą się skończyć
Ilość zużytych opakowań: jedno niekończące się...

bardzo OK

Natrafiłam na ten zapach przypadkiem i bardzo mi się spodobał. Uważam że jest to subtelna wersja granatowej Sabatini (której nie znoszę). Perfumy pachna jasminowo. Nie lubię trupiego jaśminu ale tu on mi nadzwyczaj odpowiada, jest faktycznie elegancki i nienachalny. Doskonałe perfumy na oficjalne spotkania. Nie zalotne a z klasą. No i ta trwałość - po paru godzinach niknie czyli tyle ile mi trzeba. Bo dla mnie nie ma nic gorszego jak wgryzajace się wszędzie perfumy!
Buteleczka nijaka ale to dla mnie bez znaczenia...

Używam tego produktu od: wczoraj
Ilość zużytych opakowań: pierwsze 30 ml

Makijaż Maybelline

Super:)

Świetny, długo utrzymujący się zapach. Bardzo podoba mi się również flakonik. Bardzo wydajny. Zapach klasyczny, ale bardzo kobiecy. Naprawdę polecam :)

Chwila

Zapach bardzo przyjemny,elegancki jak nazwa wskazuje,delikatny , pierwsze nuty słodko-pudrowe ale lekko naprawdę super zapaszek .Niestety nie mogę go jednak zakupić ze względu na to że jest szalanie nie trwały.

Używam tego produktu od:testy

klasyk

Zapach bardzo klasyczny i jak sama nazwa wskazuje - elegancki.
Jak dla mnie jednak - za mało oryginalny i przebojowy. Zdarza się, że go używam, ale raczej na okazje typu obrona pracy mgr czy inny egzamin.
Utrzymuje sie na ciele i ubraniu kilka godzin, ale wieczorem właściwie nie ma po nim śladu.
Opakowanie zbyt banalne w porównaniu z zawartością.

Używam tego produktu od:trzeci rok
Ilość zużytych opakowań:końcówka pierwszego

delikatny i zwiewny

Dosłownie zwiewny :) metaforycznie też. Ma w sobie pewną lekkość i świeży urok, nie męczy. Niestety trwałość jest skandaliczna i dlatego nawet nie rozważam zakupu, choć zapach bardzo przyjemny.

Używam tego produktu od: testy
Ilość zużytych opakowań: jakis 1 ml ;)

do zadan specjalnych :)

Mam opakowanie inne niz zalaczone, takie bardziej dyskretne, do kobiecej torebki. Uzywam go tylko i wylacznie do zadan specjalnych - kiedy musze wygladac nienagannie i elegancko, z klasa. Calkowicie uzupelnia klasyczne stroje biznesowe, podkresla kobiecą subtelnosc stanowczosc i nadaje klasy, szyku oraz elegancji. Dodaje mi pewnosci siebie. Bardzo lubie, szczegolnie kiedy czeka mnie jakies mega wyzwanie, kiedy musze zrobic powalajace ale dyskretne i kompetentne wrazenie.
Czasami mam wrazenie ze do tego zapachu powinno sie nosic jedwabna koszule i sznur prawdziwych pereł ...

Używam tego produktu od: lat
Ilość zużytych opakowań: konczy sie 1 i zdecydowanie beda kolejne

Trochę tak, trochę nie...

Jeśli chodzi o opakowanie - jest bez zarzutu, natomiast zawartość... Zapach - to już zależy całkowicie od gustu, według mnie jest mało świeży, raczej ciężki i duszący, więc na co dzień odpada. Myślę, że jest bardziej odpowiedni na wieczór, ale w małych ilościach, bo jest troszkę mdły... Używałam różnych zapachów Sabatini - ten nie jest najlepszy.

Używam tego produktu od: 1,5 roku z przerwami

Calkiem ladne

To moj drugi zapach Sabatini. Trwalosc ma te sama czyli baaardzo przecietna. Aczkolwiek nuta zapachowa przypadla mi do gustu. Nie wiem czy kupie jeszcze raz bo zapach az tak bardzo mnie nie powalil:), ale jest taki jak lubie- delikatny, nie narzucajacy sie.

Używam tego produktu od: (?)

trzy i pół

Dostałam te perfumy w prezencie. Jak któs wcześniej napisał, zapach jest bezpieczny. Na początku te perfumy nie podobały mi się, ale teraz do nich powróciłam i muszę stwierdzic, że nie są takie złe. Zapach rzeczywiście nie jest oszałamiający, jak dla mnie są dobre na codzień, gdy nie chcemy, aby zapach zbyt bardzo nęcił otoczenie. Jak dla mnie, Elegance jest najpierw cięzkie, a by potem przeminić się w rześki, a na końcu czuć słodkie nuty.

bezpieczna

Kolejny zapach zaliczany przeze mnie do kategorii bezpiecznych. Jest wyczuwalny, ale nie drażniący, średnio trwały. Nuta zapachowa, no cóż osobiście uwielbiam połączenie czarnej porzeczki i piżma (to ostatnie kocham wyjątkowo), będące zazwyczaj gwarancją mocnych, sexownych perfum. W Elegance tak nie jest, ale może i dobrze, bo były moim prezentem dla mamy;). Generalnie polecam jako wodę na dzień kobietom chcącym pachnieć, ale bez wzbudzania emocji otoczenia.

Używam tego produktu od:wcale