SPA, Maseczka Eliksir Nawilżający

SPA, Maseczka Eliksir Nawilżający

Preparat o konsystencji półpłynnego żelu przeznaczony do pielęgnacji wysuszonej, zestresowanej, poszarzałej cery.
Zawiera system inteligentnego bionawilżania z morską wodą z Golfsztromu i kompozycję zapachową opartą na zapachu kwiatu lotosu i ozonu. Wg producenta, ma poprawiać owal twarzy i napięcie skóry, usuwając objawy zmęczenia i stresu.

Cena: 68 zł / 50 ml

ale dziadostwo !

Dostałam w sklepie dwie próbki tej maseczki. Zużyłam jedną i to mi wystarczy stwierdzić, że już nigdy w zyciu tego na swoją twarzyczkę nie nałożę! Oczywiście nakładałam w bezpiecznej odległości od oczu, co i tak nie pozwoliło mi uniknąć łzawienia-chyba spowodowanego wydzieleaniem się tego dziwnego zapachu. Ale gdy oczka wróciły do normy i myslalam że już po wszystkim okazało się że skóra niemiłosiernie się lepi! rety! co to za maseczka? nawilzajaca ale chyba łzami ;) Tak potwornie to sie jeszcze nigdy nie kleiłam po żadnej maseczce.Nie polecam, niewypał gatunku pierwszego.A cena godna pożałowania. Ilość zużytych opakowań: 1 próbka wystarczyła

niespecjalna

Użyłam jej co prawda dopiero kilka razy - może z 6-7 (miałam tylko kilka próbek), ale już mogę powiedzieć, że rewelacja to to nie jest.
Owszem - ładnie nawilża i wygładza buzię, ale po wyschnięciu tworzy na niej tłusty, jakby silikonowy, lepki film i naprawdę nie wyobrażam sobie, bym miała na niego nakładać podkład.
Stosowałam na noc jako nawilżacz i nieźle się sprawdziła.
Jednak cena, zapach i wątpliwa praktyczność zniechęciły mnie do zakupu pełnego produktu.

niewypał

Nie nazwałabym tego ani maseczką ani eliksirem. Prędzej poprostu lepką mazią dającą w dodatku nikłe efekty. Pozostawia na twarzy klejący się film, nie ma mowy o nałożeniu na to podkładu, od razu się wałkuje. Zużyłam kilka próbek tego specyfiku. Nigdy bym tego nie kupiła. A tak swoją drogą ciekawi mnie za co producent chce 70zł ?Nie polecam.Ilość zużytych opakowań: kilka próbek

Wieczór Panieński w SPA

Kiepska

Chyba z niczym ta maseczka mi nie podpasowała: konsystencja rzadka, smrodek nie zapach, pozostawia na buzi tłustą, lepką warstwę, aż chce się to jak najszybciej zmyć z buzi. Co do nawilżenia... hmmmm- to raczej natłuszczacz niż nawilżacz. Nie polecam! Użyłam jej kilka razy i zwątpiłam

za droga !

Heh... ja bym się nie odważyła nałożyć ŻADNEJ maseczki nawilżającej przed makijażem, a więc i tej nie nakładam. Żeby było jasne - stosuję ją wyłącznie jako krem na noc i to tylko raz na tydzień. Trochę pieką oczy bezpośrednio po nałożeniu, ale to mija za parę chwil. Jest dość ostra i w sumie jestem zadowolona z efektów, bo cera jest rano miękka, gładka i dobrze nawilżona. Dałabym 4 gwiazdki, gdyby nie ta cena. Jest stanowczo zbyt wysoka !

nieporozumienie

Jest to półpłynny preparat, który rzeczywiście silnie nawilża,<BR>ale po wchłonięciu pozostawia na skórze warstwę "czegoś".<BR>Skóra błyszczy się jak spocona i nie oddycha - wymaga po prostu zmycia tonikiem.<BR>Taki efekt to skandal, zważywszy, ze producent zaleca maskę nakładać na twarz grubą warstwą i obiecuje, że po 15 min. można wykonać makijaż!!! <BR>Ciekawa jestem, czy znajdzie się recenzentka, która odważyła się zachować zgodnie z instrukcją ?<BR>Trzeba jeszcze wspomnieć o zapachu - podobno ma przywodzić na myśl morską bryzę, ale mnie intensywnie kojarzy się z pralnią i zapachem szarego mydła. Przy tym wszystkim cena - po prostu abstrakcja!