Dermedic, Agevital Sun, Krem stymulujący ochronę komórkową 25 UVB/UVA

Dermedic, Agevital Sun, Krem stymulujący ochronę komórkową 25 UVB/UVA

Ochrona przed UV + działanie przeciwzmarszczkowe.

Krem przeciwzmarszczkowy z filtrami UV gwarantuje skuteczną ochronę przed działaniem promieniowania UV. Jednocześnie hamuje proces powastawania ipogłębiania się zmarszczek. Obecność substancji pochodzenia morskiego uaktywnionych pod wpływem promieni UV wzmacnia naturalne mechanizmy obronne skóry.

Cena: 39 zł / 50 ml

Średni

Ja się nie zachwycam, jak poprzedniczki. Krem dość gęsty, ale nie bogaty - skóra nie jest ani odżywiona ani nawilżona, ściąga mi się pod warstwą, która zostaje na wierzchu. Zarówno w lecie jak i w zimie. W zimie chociaż jak pod niego dam inny krem, to jest lepiej, ale w lecie taka ilość mazideł na obliczu jest wykluczona. Ewidentnie czegoś w nim brakuje. Do tego w upały przyciężki, mam takie paskudne uczucie, że twarz poci się pod kremem.

Jako wielki plus zaliczyć mu trzeba, że nie uczula ani nie podrażnia. Mimo ciężkości nic mi nie powyskakiwało, o dziwo. Poza bardzo wysokimi temperaturami dość dobrze trzymały się na nim kosmetyki kolorowe, też o dziwo. Niemniej poszukam czegoś innego na sezon wiosenno-letni 2008.....

Używam tego produktu od: przez część lata 2007 i w zimie sporadycznie na słońcu

dla mnie idealny!

Moje przypadkowe odkrycie:)
Poszukiwałam czegoś na lato, co chroniło by moją buzie przed ostrym słońcem a jednocześnie ja pielęgnowało i nie zapychało. No i udało się.Krem ma przyjemną konsystencją, doskonale nawilża, delikatnie odżywia. Nie jestem pewna czy chroni przed słońcem- bo czas spędzany na powietrzu staram się przy tych temperaturach ograniczać do minimum - ale jestem baardzo zadowolona. Spodobał się mojej mieszanej, zanieczyszczonej buzi. To pierwszy krem, po którym (odpukać!) jak dotąd nie wyskakują mi żadne niespodzianki! Dobrze działa też na drobniutkie pierwsze zmarszczki. Buzia jest wygładzona, miła w dotyku. Rewelacja :) Drobny minus- to zapach typowo apteczny i fakt, że krem nie matuje. Ale producent tego nie obiecywał, wiec nie bede sie czepiac.

Używam tego produktu od:2 miesiące

re-we-la-cja

mam 25 lat, wiec wiekiem kwalifikuję sie do tego kremiku ;-)
Konsystencja jak Hydrain, gęsta, konkretna, odżywcza. Nie pozostawia błysku, wchlanianie super.
Zapach masła Shea pomieszany z mielonymi migdałami i orzechami ;-) całkiem miły.

Zrób sama kosmetyk - oliwka na cellulit

skuteczny

Jestem zadowolona z tego kremu. Na temat działania przeciwzmarszczkowego się nie wypowiem.
Krem ma gęstą konsystencję, ale dobrze się rozsmarowuje i szybko wchłania. Zachowuje się jak krem odżywczy, uelastycznia i zmiękcza naskórek. Nadaje się pod makijaż. Jest bardzo wydajny.

02.08.2005.
Dodaję * , bo spisał się na 5 podczas wędrówek po Tatrach - opaliłam się ładnie, bez poparzeń. Natomiast mojego męża poratował - pierwszego dnia doigrał się poparzeń karku, po czym zaczął używać tego kremu. Ochronił go przed kolejnymi poparzeniami i złagodził już powstałe.

Jest jedno "ale": nie nadaje się pod oczy, bo migruje i łzawienie gotowe. Za tę cenę to naprawdę świetny produkt.