Color, Glimmerstick for Brows Eye Definer (Wysuwana konturówka do brwi)

Color, Glimmerstick for Brows Eye Definer (Wysuwana konturówka do brwi)

Pojemność 0,25 g

Kredka służy do podkreślania kształtu i koloru brwi. Dzięki kremowej konsystencji nakłada się lekko i równo. Nie rozmazuje się. Nie wymaga temperowania.

Dostępna w dwóch kolorach: brązowym i czarnym.

Cena: 19,90zł / 0,25g

Niezbyt mi przypadla do gustu

Mam ta kredke od ok miesiaca i z zalem musze stwierdzic ze bardzo rzadko jej uzywam:( W kredce podoba mi sie ze nie musze jej temperowac,jest dosyc miekka,kolor jest intensywny.Nie jest to kredka ktora mozemy dorysowac sobie pojedyncze wloski,albo bardziej zdefiniowac brwi.Nadaje sie jedynie do ich delikatnego podkreslenia,czuje ze moim brwiom czegos brak.Sa zbyt delikatnie podkreslone.Wygladaja nieco sztucznie jak na moj gust:(.Byc moze wyprobuje tej kredki jako zwyczajnej konturowki do powiek,jest przyjemnie miekka wiec powinna sie nadac jak znalazl :)Cena rowniez calkiem do przyjecia.Dla niewymagajacych :)

Używam tego produktu od: ok miesiaca

Ideał !

Nie mam zastrzeżeń co do produktu. Posiadam w kolorze dark brown i dla mnie jest idealny.
Utrzymuje sie na brwiach i nie zostawia grudek, jak to czasami bywa. Jest kremowa, daje efekt naturalnego koloru brwi. Spisuje się wspaniale.

Jest bardzo wydajna! Używam jej codziennie a końca nie widać :)

..........................................

+kredka trwała nawet bardzo

+dostępność

+ cena

+ odpowiednio twarde

+ nie trzeba temperować

- mały wybór kolorów - mam kolor dark brown i gdy zejdzie mi opalenizna daje mi znienawidzoną rudą poświatę na brwiach !!!
- szybko się kończy

Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie

Avon Mark - relacja

fajna

Porządna kredka do brwi za nieduże pieniądze.Mam odcień dark brown:
-kredka dobrze się nakłada,po aplikacji przeczesuję brwi grzebykiem dla dokładnego rozprowadzenia; kosmetyk ma dobrą konsystencję,nie jest ani za miękki ani za twardy
-trzyma się cały dzień bez zarzutów,przetrwała nawet całonocną imprezę czy deszczową pogodę bez rozmazania.
Małe minusy:
-kolor mógłby mieć jak dla mnie nieco inny odcień,ten brąz jest w dość ciepłej tonacji,dla chłodnych blondynek może być średni
-przy zmywaniu zauważyłam,że wypadają mi brwi, a moje i tak nie należą do gęstych.
Polecam wypróbować,zwłaszcza w promocji cena jest zachęcająca.

Używam tego produktu od: sierpień 2013

Godny rekomendacji produkt.

Oceniam kredkę przez pryzmat \'soft black\'
+ładny kolor, który faktycznie jest soft
+na brwiach przy odpowiednim nacisku ręki można stworzyć bardzo naturalny, nienachalny efekt
+utrzymuje się w stanie nienaruszonym cały dzień
+ciężko zrobić sobie nią ;kuku;
+kosztuje w promocji jakieś 15 zł, więc nie jest to duży wydatek

-kredka jest niestety średnio wydajna. Używam jej codziennie od lutego i została mi jakaś 1/4.

Używam tego produktu od: lutego 2013

Mój KWC

Mam bardzo jasne i słabe brwi, rosną nie dam gdzie powinny wiec czesciowo je musze domalowywać.
Ta kredka- odcien SOFT BLACK- jest rewelacyjna:
- odcień- czarno- grafitowy, sprawia wrażenie naturalnego
- trwałość- wytrzymuje cały dzien, wypróbowałam kilka nascie kredek i tylko ta daje radę, co wiecej poleciłam ją kilku koleżankom i każda kupuje
- wygoda używania- nie trzeba temperowac
Pomalowane nią brwi wyglądają bardzo naturalnie. Mam nadzieję, że nikomu z Avonu nie przyjdzie do głowy jej wycofywac :)

Jestem od niej uzależniona :)

Niestetety nie mam porownania z tego typu produktami ale czesto zdarza mi sie uzywac mojej kredki ktorej uzywam do oczu (vipera) do podkreslania brwi i srednio to wychodzilo a jakos zakup kredki do brwi zdawal mi sie totalnie zbedny... Coż promocja w katalogu Avon zachecila mnie (9,99 zl) i ten elegancki wyglad ... gdybym zdecydowala sie wczesniej na kredke do brwi bylaby to zwykla kredka typu essence, czy vipera i zapewne szukala bym takiej w cenie 5 - 7 zl ale cale szczescie ze tak sie nie stalo poniewaz ta kontorowka jest niesamowicie wygodna i przyjemna w stosowaniu , jest bardzo elegancka przez to ze to konturówka a nie kredka szczegol ktory robi wielka roznice! Tak samo w stosowaniu to jak pieknie i naturalnie podkersla moje brwi spowodowalo ze juz nigdy nie uzyje zwyklej kredki do oczu! Ba ! stalam sie od niej uzalezniona i bedzie to moj mus kosmetykowy tak samo jakim jest tusz do rzes czy podkład! gorąco polecam wam ja wypróbować ponieważ ma naturalnie czarny kolor nie jest to taka sztuczna czerń (ja mam soft black) idealna dla brunetek utrzymuje sie bardzo dlugo , wiele godzin. POLECAM !

Bardzo dobra

Nie mam porównania bo to moja pierwsza kredka do brwi ale jestem z niej zadowolona.
Plusy:
- nie trzeba temperować
- po użyciu wygląda się naturalnie a nie yhm..:)
- nie rozciera się
- przystępna cena

Minusy:
- brak

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Bardzo dobra!

Opakowanie: Bardzo eleganckie. Cienkie, czarne, poręczne - z łatwością mieści się do kosmetyczki, nic się nie zacina, nie miałam sytuacji, żeby coś się złamało, pobrudziło itd. Zdecydowanie na plus.

ZALETY:
{x} precyzyjność (cienki, twardy sztyft)
{x} kolor (posiadam Soft Black - dla czarnych i ciemnych brwi jest idealny, nie tworzy nienaturalnego efektu)
{x} opakowanie
{x} trwałość (na mnie utrzymuje się przez nawet 7-8 godzin)
{x} nie wymaga temperowania
{x} cena (w promocji nawet za 9zł)

WADY:
{x} wydajność - przy częstym, codziennym użytkowaniu starcza około 1,5 miesiąca.

Zdecydowanie polecam.

Całkiem pożądna rzecz

Używam brązowej, i jest wg mnie ok

plusy
+miękka
+wydajna
+trwała
+od razu gotowa do urzycia
+rzadko sie rozmazuje
+dosyc przystepna cena

minusów brak

Używam tego produktu od: 6msc
Ilość zużytych opakowań: 2całe

lubię

Posiadam ciemny brąz.
Plusy:
+cena kupiłam w przecenie około 12 zł
+wygodna bo wysuwana
+ładny kolor
+trwała
+wydajna

minusów nie zauważyłam

Używam tego produktu od: nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

była moją ulubioną

bardzo lubiłam tę kredkę,
jest bardzo wygodna i miła w użyciu,
niedroga i bardzo dobrej jakości,
mogłaby mieć więcej kolorów, ale mi akurat pasuje odcień blond więc jestem zadowolona,
niestety wycofali mój odcień,
w każdym razie to była moja ulubiona kredka do brwi
Używam tego produktu od: paru miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania