Paco Rabanne, Ultraviolet Woman

Paco Rabanne, Ultraviolet Woman

Paco Rabanne to twórczy wizjoner, zafascynowany astrologią. Zapachem "Ultraviolet" postanowił wprowadzić markę w trzecie tysiąclecie. Promienie ultrafioletowe są pierwszymi leżącymi u źródła życia, zaś fiolet to kolor mistyczny, reprezentujący Erę Wodnika.
Zapach posiada niezwykle silną nutę ambry, jednak bez odcieni zwierzęcych czy charakterystycznej ciężkości. Jej ciepło otula skórę niczym promienie słońca. Zmysłowowść nut drzewnych i paczuli przełamana jest świeżością ziela angielskiego i powściągnięta zapachem fiołków oraz owocowymi nutami i słodkiej oliwki (osmanthus) i skórki moreli.
Zaliczany do kategorii orientalno-waniliowej.

Nuta głowy: słodka oliwka (osmanthus), morela, kolendra, drzewo różane;
Nuta serca: fiołek, ziele angielskie, róża, jaśmin;
Nuta głębi: paczuli, wanilia, drzewo sandałowe, cedr.

Cena: ok. 170 zł / 30 ml, 240 zł / 50 ml, 300 zł / 80 ml

100% jesień/zima 0% wiosna/lato

Jeden z moich ulubionych

Ten zapach jest tak unikatowy i charakterystyczny dla Paco Rabanne, że ciężko znaleźć mi inny tak wyjątkowy produkt. Mam do niego sentyment od 10 lat! Zawsze mi go brakuje, kiedy kolejny flakonik się skończy. Uwielbiam Ultraviolet, ale przypuszczam, że dla niektórych kobiet będzie zbyt ciężki i drażniący.

Wyjątkowy

Miłość od pierwszego niuchnięcia ;-)
Wspaniały, intrygujący i niepowtarzalny, mam do niego ogromny sentyment. Co ciekawsze, mimo tego, że używam go już naprawdę bardzo długo, nigdy nie mam dosyć, nie nudzę się tym zapachem. Zwraca uwagę otoczenia, mając go na sobie, na pewno usłyszysz, że pięknie pachniesz! Jest to zapach nie do przeoczenia ;-) W dodatku niesamowicie trwały, bardzo długo utrzymuje się na skórze i ubraniach. Co prawda są to perfumy nie dla każdego, ale jeśli raz powąchasz i będziesz na tak... Przepadłaś na dłuuugie lata ;-) Zawsze do niego wracam, gdy tylko kończę flakonik od razu zamawiam kolejny. Absolutnie mój ulubiony zapach!

super zapach !!!v

w końcu zapach, który ani nie jest słodki, ani ostry, ani mdły, ani cytrynowy, jest charakterystyczny, świeży, bardzo przyjemny, pięknie się zmienia, wyczuwam w nim jagodę ? czy może borówkę? nie wiem, ale jest naprawdę fajny, na dzień do pracy czy na wieczór i chyba na kazda pore roku ! ja uwielbiam !!!

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

Zapas kosmosu podczas orgazmu.

Tak właśnie widzę te perfumy.
Ten zapach to jeden z moich ulubionych ever. Wracam zawsze.
Nie każdej kobiecie przypadnie do gustu, bo to zapach dość skomplikowany.

Perfumy dość ciężkie, przez pierwszą chwilę wydają się trochę kanciaste i płaskie, ale po chwili się rozwijają, piszą wspaniałą historię, mają nieskończona ilość poziomów. Bardzo kobiece, ociekają seksem, ale nie wprost. Bardzo bliskoskórne, z subtelnym ogonem. Zapach skierowany do kobiet, które wiedzą, co lubią, a czego nie.

Dla mnie cudo.

Dama do towarzystwa

Zanim nabyłam ten zapach, był mi znany sprzed kilku lat. Wcześniej nie zdecydowałam się na kupno tych perfum, ale przy z okazji zakupu Ange ou demon postanowiłam, że zaszaleję i kupię również Ultraviolet.
Dla mnie zapach jest gęsty, słodki, lepki, cielisty i intymny. Kojarzy mi się z seksem, bliskością i szczęściem, taką fizyczną euforią. Tak mogłaby pachnieć Fanny Hill...
Do mnie ten zapach nie pasuje, chociaż nie twierdzę, że mi się nie podoba. W każdym razie dziwnie się czuję nosząc ten zapach wychodząc z domu...
Ultraviolet trzyma się blisko ciała, nie jest specjalnie ogoniasty, no chyba, że ktoś się nim wypsika od stóp do głów...ale podejrzewam, że efekt zlania się tymi perfumami będzie mało przyjemny dla otoczenia.

Używam tego produktu od: kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 80 ml

Fioletowa magia

Historia sięga 8 lat wstecz, wywąchany na koleżance z pracy. Ogon majestatycznie wlokący się za nią, pomyślałam WOW, to jest to!. Ultraviolet Paco Rabane jest moim KWC, pierwszą oryginalną perfumą którą sama sobie kupuję już któryś raz z rzędu. Zapach zaczyna się jak dla mnie dość rześko, choć nie agresywnie, czuję w nim tę chwilę zaraz po burzy (ozon?), po chwili wyczuwam fiołek, taki dopiero co rozkwitnięty. Ale nie jest to czysto kwiatowy zapach, raczej jest to duet kwiat+przyprawy, ale te przyprawy nie są gorzkie, raczej są charakterne, ale nie męczące. Ja czuję gałkę muszkatołową, czuję ziele angielskie, może mniej jakiś owoc. Na samym końcu zostaje delikatna mgiełka wanilii, nie dusząca, fiołek czuję do samego końca oraz drzewo różane, wszystko lekko pikantne jakąś nutą nie do końca umiem ją nazwać...., trwałość 7-8 godzin, na ubraniach kilka dni. Polecam, dziwię się że tak mało znane.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: edp 50ml x 2 ,tester edp 80ml, kilkanaście próbek

Noś go jeśli chcesz zwracać uwagę!

Bardzo uczciwie stworzony zapach...

Chodzi o to, że jest to wyraźny, efektowny, czysto fiłkowy z domieszką pięknych przypraw. Ultraviolet utrzymuje się na skórze przez co najmniej 6-8 godzin, a jego intensywność jest doskonała.

Otoczenie docenia ten zapach i po jego użyiu dostawałam mnóstwo komplementów. Fantastyczny na wieczór!! Choć ja uważam, że noszenie go w ciągu dnia nie byłoby grzechem

Używam tego produktu od: kilka odlewek
Ilość zużytych opakowań: kilka odelwek

jako drugi moj faworyt

pierwszy jest G.Armani emporio she ten zajął drugie miejsce.Lubię pudrowo-jagodowe zapachy taki właśnie jest ultraviolet -nowoczesny,tajemniczy,pudrowy,ciepły.
Na mnie niezwykle trwały! i stosunkowo tani!.Polecam!

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: 5 po 80ml

Nie

Nie wiem co myśleć o tym zapachu. Z jednej strony nie jest to śmierdziel, ale znowu z drugiej niesamowicie mnie denerwuje. Drażni mnie ten ostrawo-słodko-mdły zapach, jest taki dziwny (ale nie brzydki), jednak to wszystko sprawia, że mi się nie podoba. Nie lubię mieć na sobie tych perfum. Trwałość kiepska. Jedna gwiazdka za butelkę :)

Kocham, kocham, kocham!!!

Po prostu uwielbiam ten zapach!
Perfumy są rewelacyjne, zapach utrzymuje się bardzo długo -przynajmniej na mojej skórze.
To są moje perfumy i zawsze będę im wierna :)
Polecam!!!

Ilość zużytych opakowań: dużo...

Lato i imprezy

W skrócie- właśnie na powyższe okazje nadaje się (wg mnie) ten zapach.

Kompozycja na pierwszym planie ma slodycz osmanthus i fiołka (którego zwykle nie lubię, tutaj jest bardzo przyjemny), fajnie, bardzo delikatnie przypudrowana różą. Do tego otulacz wanilii i ambry (mmmmmmm......).

I byłoby pięknie, gdyby nie przyprawy- pieprz i ziele angielskie zmieszane z jaśminem. Nie są męczące, nie świdrują w nosie, Jednak czuć je wyraźnie. Dają pazura, ale tutaj życzyłabym sobie łagodnego pazurka.

Trwałość na skórze skandaliczna, nawet nie 2h. Na włosach i ubraniach kilkanaście, -dziesiąt godzin, wyczuwam je następnego dnia.

Nosząc je czuję, że mam na sobie zapach z wyższej półki. Super się nosi w cieplejsze dni, jest zmysłowym, ale wesołym i zadziornym zapachem.

Sama już raczej nie kupię, ale chętnie przyjęłabym w prezencie ;)

Ilość zużytych opakowań: odlewka 2ml

Jedna z ulubionych perfum.

Pierwsze spotkanie z tą perfumą było dosyć niespodziewane, ale jestem wdzięczna mojej mamie za świąteczny prezent :) Perfuma spodobała mi się od razu, mimo tego, że prawdopodobnie większość osób do smukłych i przede wszystkim nastoletnich blondynek dopasowałaby zapach typowo letni. Na początku myślałam, że będzie ciężka, (co wcale mnie nie zniechęciło) ale okazało się, że chwilę później robi się bardziej zwiewna. Perfuma kojarzy mi się ze spokojem i nocą. Nie zaliczyłabym jej do tych perfum, które zamienią największego ponuraka w optymistę, tylko do tych, które relaksują. Między innymi za to ją sobie cenię. Jedynym minusem jest dla mnie cena, ale czego się spodziewać po takiej perfumie?

Używam tego produktu od: grudnia 2012