SPA, Tonik-Spray z solami mineralnymi Golfsztromu

SPA, Tonik-Spray z solami mineralnymi Golfsztromu

Właściwie nie jest to typowy tonik, tylko płyn do spryskiwania twarzy w celu jej odświeżenia i szybkiego nawilżenia. Tak jak cała seria, zawiera system inteligentnego bionawilżania oraz kompozycję zapachową opartą na ozonie i kwiecie lotosu.

Cena: 39,50 zł / 125 ml

Bardzo dobry nawilżacz

Po roku jakoś chyba przez przypadek albo przy okazji przypomniał sobie o mnie ten tonik. ZObaczyłam go na półce i przypomniałam sobie jak byłam z niego zadowolona używając go. Kupiłam i nie żałuję. Teraz pozostanę przy nim na dłużej. Mam suchą skóre szczególnie zimą, a tonik doskonale nawilża. Używam go rano i wieczorem i to wystarcza w zupełności.
Przyjemnie pachnie, ładnie sie aplikuje no i doskonale spełnia rolę jako nawilżacz. Niczego więcej nie oczekuję od toniku. Gdyby nie cena za to maleństwo dałabym na pewno 5 *.

skutecznie odświeża

Moim zdaniem jest to bardzo dobry produkt. Szczerze, to tak mnie zachwycił, że żartowałam, iż jestem uzależniona. Pierwszy raz mam tonik w sprayu i ta forma aplikacji bardzo mi odpowiada. Zapach też, delikatny. Stosowałam kilka razy w ciagu dnia, szczególnie dobrze działał po obudzeniu - od razu orzeźwiał (ja długo się budzę).Przydaje się też na długich imprezach. Nie daje maksimum punktów, bo rzeczywiście cena jest dość wysoka.

raczej ekstrawagancja

Jak napisałam w zgłoszeniu, trudno ten produkt nazwać tonikiem; przeznaczony jest raczej do odświeżania i nawilżania twarzy, nie nadaje się do typowego dla toniku zastosowania - zakończenia zabiegu oczyszczania twarzy. Spośród wszystkich kosmetyków serii SPA, w tym produkcie zapach jest najbardziej znośny - faktycznie, może kojarzyć się z morską bryzą - można ochłodzić nim twarz w upalny dzień. Ale jednak cena 40 zł za 125 ml wody mineralnej (powiedzmy) wydaje mi się grubą przesadą.

Wieczór Panieński w SPA

przyjemny

Oceniałam go już, ale a propos całej serii - więc powtórzę: trochę nawilża, ma piękny zapach, wygodną formę aplikacji (spray), która sprzyja oszczędności (połowa nie zostaje na waciku, jak przy innych tonikach). Jak na swoją cenę mógłby mieć lepsze właściwości pielęgnacyjne. Jest dość wydajny, mam go już ładne parę miesięcy, ale nie używam codziennie.