Bielenda, Róża & jedwab, Tonik różany w żelu z proteinami jedwabiu do cery suchej i wrażliwej

Tonik - teraz w połączeniu z jedwabiem - zapewnia kompleksową pielęgnację wrażliwej i suchej cery, podkreślając jej naturalne piękno.
Przywraca jej naturalny poziom pH, intensywnie nawilża i koi. Subtelny aromat róż odpręża i poprawia nastrój.
Tonik powoduje natychmiastowe uczucie odświeżenia i odprężenia skóry, bardzo dobrze nawilża, jest łagodny, poprawia napięcie i wygładza naskórek, przywraca naturalny, właściwy skórze kwaśny odczyn.

zł / 200 ml

Świetny pomysł z tym żelem!

To ja jeszcze go nie oceniłam? Toż to mój ulubiony tonik. Już się poprawiam:)

Co prawda moja cera jest tłusta, szarawa i raczej mało wrażliwa, to młodzieńczy blask ma już za sobą (i może to i dobrze, bo ten romantyczny "blask" manifestował się głównie wypryskami). Toteż postanowiłam na stałe wprowadzić do pielęgnacji toniki.
Oczyszczam cerę preparatami z SLS, bo inne nie zmywają tłustej warstwy ze strefy T i moja skóra po umyciu robi się dość ściągnięta. Wtedy do akcji wkracza tonik różany Bielendy. Konsystencja rzadkiego żelu jest świetna, bo umożliwia wylanie odrobiny toniku na dłoń i wklepanie go palcami w twarz, szyje i dekolt. Bez wacików.
Skóra jest odświeżona, ujędrniona i dobrze przygotowana na przyjęcie dalszej pielęgnacji

Tak mi się ten sposób aplikacji spodobał, że szukałam innych toników w żelu - znalazłam tylko u LOreala (droższy i z alkoholem wysoko w składzie).

Może i inne toniki też są dobre, ale ja nie lubię tej całej zabawy z wacikami. Mam wrażenie, że większość produktu zostaje w wacie, zamiast trafić na skórę. Może rozwiązaniem byłyby toniki w atomizerze?

Ale na razie Tonik Różany jest dla mnie tonikowym KWC

Używam tego produktu od: nieregularnie od 2 lat, regularnie od miesiąca
Ilość zużytych opakowań: kilka

Koi zestresowaną" różową" cerę

Kojący i pachnący !

-Jego pierwszym plusem jest zapach różanych płatków,

- przyjemna konsystencja aksamitnego zelu,
-daje uczucie odswiezenia i nawilzenia,
-nie zasycha na twarzy, tylko sie wchlania
- aplikuje na platku kosmetycznym,
- doskonale nawilzenie,tak, ze zanikaja zaczerwienienia, ktore pojawiaja sie pod wplywem stresu na mojej twarzy

- kojacy jak żaden:)

- uzywam go zamiast kremu - dziala wystarczajaco nawilzajaco
- jest lekki i dobrze sie wchlania, nie tworzy na twarzy "filmu", nadaje sie pod krem,

Używam tego produktu od:niedawno
Ilość zużytych opakowań:połowa opakowania

Plus za zapach

Tonik jest łagodny, wydajny, ładnie pachnie. Łagodzi małe podrażnienia. Przyjemnie się go używa (głównie za sprawą zapachu) ale moim zdaniem za słabo odświeża i oczyszcza cerę. Wolę preparaty, po których mam uczucie czystości. Nie do końca przekonuje mnie też żelowa konsystencja.

Używam tego produktu od: ok. 1,5 miesiąca

Zrób sama kosmetyk - serum z witaminą C

swietny! jak kazda bielenda:-)

mila konsystencja- zel jest przede wszystkim przyjemny i baaaaardzo wydajny!
pachnie cudownie- jak roze zerwane prosto z ogrodu:))
tani i wysoka jakosc! polecam!

Używam tego produktu od:miesiac
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

różane ukojenie :)

ten tonik urzekł mnie głównie swoim zapachem, dzięki któremu nakładanie go to przyjemność :) oprócz tego lekka konsystencja i uczucie nawilżenia i wygładzenia twarzy :)
dzięki konsystencji żelu tonik jest bardzo wydajny, opakowanie jest ładne i wygodne, choć czasem się przewraca.
Nie polecam tego produktu dla osób z cerą problematyczną, bo nie ejst on oczyszczający czy bakteriobójczy, ale dla cery normalnej czy suchej bedzie idealnym odświeżeniem i delikatnym, różanym nawilżeniem

Kojacy, pachnacy, ulubiony !

Pewnie nie jest to kosmetyk dla tych osob, ktore lubia preparaty bezzapachowe. Jego pierwszym atutem - przynajmniej dla mnie - jest zapach rozanych platkow, ktory przypomina mi moj pierwszy krem - rozowy-rozany krem nawilzajacy Sawa, ktory byl dla mnie wowczas kwintesencja kobiecosci :-)

Dodatkowym atutem toniku jest:
- przyjemna konsystencja zelu, ktora ja osobiscie wole od "wodnych" tonikow, poniewaz daje mi duzo wieksze uczucie odswiezenia i nawilzenia, nie wysycha na twarzy, tylko raczej sie wchlania; czasami aplikuje na platku kosmetycznym, czasami uzywam do relaksujacego masazu odswiezajacego twarzy i dekoltu czyli aplikuje opuszkami palcow - do tego lekki zel nadaje sie doskonale
- doskonale nawilzenie, jako jeden z niewielu kosmetykow wogole potrafi nawizyc moja skore tak, ze zanikaja przesuszone miejsca i nawet drobne zaczerwienienia, ktore pojawiaja sie czasami pod wplywem stresu w paru miejscach na mojej twarzy

- z powyzszego wynika, ze dziala zdecydowanie kojaco, zdecydowanie tonizuje

- czesto uzywam go rano po przebudzeniu na twarz, szyje i dekolt - zamiast kremu - dziala wystarczajaco nawilzajaco przez 1-2 godzin; takze krem moge nalozyc dopiero przed samym wyjsciem do pracy

- jest lekki i dobrze sie wchlania, nie tworzy na twarzy zadnego "filmu", nadaje sie pod krem, choc radze chwile odczekac

- jak kazdego ze swoich ulubionych kosmetykow nawilzajacych uzywam go przy okazji rowniez jako kremu do rak - po nalozeniu na twarz i dekolt, wyciskam z buteleczki (plastikowa niestety) dodatkowa dawke i rozcieram na grzbietach dloni i nadgarstkach, dziala odswiezajaco, nawilzajaco i rece delikatnie pachna; nie lepi bardziej niz przecietny krem do rak

Opakowanie niestety nie nalezy do szczegolnie eleganckich, ale jest to kosmetyk niedrogi, wiec ok.

Używam tego produktu od: okolo roku

Delikatny

Bardzo przyjemny tonik. Delikatny dla skóry, żadnych podrażnień ani zaczerwienień.
Ładnie pachnie, ma fajną, żelową konsystencję. Jest przy tym niedrogi i całkiem wydajny.
Jestem zdecydowanie na tak, nie zauważyłam u niego wad. Miłe odświeżenie i aksamitna skóra, jak płatek róży ;) Same przyjemności.

Używam tego produktu od: tygodnia

Jak do tej pory najlepszy

Bardzo go lubię, ponieważ:
- jest wydajny
- odświeża skórę
- nawilża ją (nawet bez kremu - jak nie mam czasu)
- koi podrażnienia
- ma fajną konsystencję (trzeba rozetrzeć na płatku)
- opakowanie ok, choć mogło by być niższe (taka fanaberia ;) )
Dałabym 5 gwiazdek, ale jest jeszcze wiele toników przede mną do wypróbowania...

taki średni

nie jestem jakoś specjalnie zachwycona tym produktem, napewno ładnie pachnie i jest łągodny to plusy
natomiast co do kwestii oczyszczania nie jest zbyt skuteczny, jego opakowanie także mi się nie podoba, jest takie troche tandetne
raczej juz wiecej go nie kupie, ale może komuś sie spodoba

Używam tego produktu od:2 lata temu
Ilość zużytych opakowań:1 opakowanie

RÓŻANE ODŚWIEŻENIE

Ogromny plus za formę, czyli żel. Dzięki tej innowacji tonik się nie rozlewa na płatku kosmetycznym, można go zaaplikować dokładnie tyle ile chcemy i na dodatek jest bardzo wydajny.
To co napisał producent sprawdza się, czyli powoduje natychmiastowe uczucie odświeżenia i odprężenia skóry. Intensywnie nawilża i moja skóra to czuje. Nie wiem tylko czy koi, bo moja skóra nie ma podrażnień.
Czy subtelny aromat odpręża i poprawia nastrój to kwestia dyskusyjna, nie mniej ja ten zapach bardzo lubię.
Doskonałe opakowanie, szczególnie ta nowa wersja, choć starej też nic nie brakowało.
Jestem z tego kosmetyku bardzo zadowolona i chętnie po niego sięgam, bo dla mnie jest wyśmienity.

Używam tego produktu od: 2 mieisęcy

Bdb

Mam cerę mieszaną, a nie suchą czy wrażliwą. jednak po umyciu żelem oczyszczającym, jest nieprzyjemnie ściągnięta. Dlatego czuję się świetnie, używając tego toniku. Lubie toniki w żelu, choć są mniej wydajne niz płynne.

Po użyciu toniku nie używam już kremu nawilżającego. Na pewno nie jest drogi, a bardzo przyjemny. Zapach jest bardzo energizujący. Koleżanka powiedziała mi, że ma dużo olejku różanego w składzie. jak najbardziej polecam:)

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:nie pamiętam

w zasadzie takie +3

za ta cene niezły. nabyłąm go w superpharmie za 4 zł. delikatnie oczyszcza, nawilza, nie musze stosowac zadnego kremu, skóra jest gładziutka, konsystencja tez w miare okej. zapach moze ciut za intensywny. ogolnie nienajgorszy tonik, szcegolnie za ta cene, acz nic sczegolnego i nie wiem czy kupie ponownie.

Używam tego produktu od: 3 tyg