Active, Non-Whitening Antiperspirant Deodorant (Nie pozostawiający śladów antyperspirant w sztyfcie)

Antyperspirant pochodzi z nowej serii antyperspirantów:
- 24-godzinna ochrona przed poceniem
- nie pozostawia białych śladów
- właściwości pielęgnacyjne

- Breath
- Fresh

Cena: 13,90zł / 50g

nie polecam

Jak dla mnie kosmetyk się w ogóle nie sprawdził... na bluzkach pozostają plamy, których nie można usunąć i przed potem tak naprawdę też prawie nie chroni:(

Bardzo dobry

Jak dla mnie jest on bardzo dobry. Chroni naprawdę dobrze, jak wszystkie antyprespiranty Avonu. Jestem zadowolona z jego działania. Nie pozostawia białych śladów na ubraniu, ładnie pachnie. Polecam.

Używam tego produktu od:1 roku

Lipa

Kupiłam go, bo wcześniej (kiedyś kiedyś) Avon miał serię antyperspirantów On duty i byłam bardzo zadowolona. Jednak na Active się przjechałam. W ogóle nie chronił. Całe pachy mokre. I w dodatku to okropne, białe ślady, które zostawiał na ubraniach, i których nie można było usunąć! Żal! Miałam różowy (nie pamiętam, jak się nazywał) i ładnie pachniał. Tyle z zalet.

Używam tego produktu od: miesiąc używałam

Avon Mark - relacja

straszna tandeta. Oo

ogólnie mówiąc, nie lubię kosmetyków z Avonu, ale chciałam kupić ten antyperspirant po to, aby się przekonać, czy to, co piszą w katalogu jest prawdą.
spodobało mi się opakowanie - poręczne i bez zbędnych napisów.
Miałam wersję Fresh. wcale nie była taka Fresh, ani ja się nie czułam Fresh po użyciu tego dezodorantu. ;|
jak dla mnie - zapach był okropny, duszący, jakiś taki dziwny.
po drugie - sztyft strasznie się łamał i zostawiał grudki na skórze, co wyglądało wystarczająco obrzydliwie, żeby przestać go używać.
co do skuteczności, też bym się przyczepiła, ale używałam gorszych.
gwiazdka za opakowanie.
poza tym - nie polecam nawet po promocyjnej cenie.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: jedno.

tylko bezzapachowy

A ja nie mam pojecia jak to sie stalo..ze te antyperspiranty zamiast chronic przed poceniem wywoluja taki efkt!Mialam niebieski , chusteczki niebieskie i potem wersje bezzapachowa. Jak dla mnie porazka.. brudzil.. nie chronil i wogole byl tandetny :/ Dodalam druga gwiazdke za wersje bezzapachowa, zdecydowanie bardziej mi sie spodobala z tego wzgledu ze nie lubie jak antyperspiranty gryza sie z perfumami. Wszystko bylo by ok .. gdyby nie to ze wogole nie chronil..a dodatkowy brak zapachu pogarszal sprawe :/

Używam tego produktu od: 2 lata temu

porażka

brudzi bielizne a w opisie jest napisane wyraznie ze nie brudzi po kilkukrotnym zastosowaniu tego produktu i ubraniu bluzki pomimo prania w odpowiednim proszku odziez sie odbarwila przez co bluzka nadaje sie do wyzucenia.

nie zostaly do konca zuzyte przez co zostaly wyzucone.
Ilość zużytych opakowań:2-rozne-oba tak samo sie zachowywaly po zastosowaniu.

eh

Zawiodłam sie bardzo. Sztyft zostawiał grudki pod pachami, odznaczał sie na ubraniu i ciezko to było zetrzec, resztki rolowały sie i kreiły pod pacha, nic przyjemnego. Jedyne co mi sie podobało to cytrusowy zapach, dlatego daje 2 gwiazdki, odradzam.

Używam tego produktu od:kiedys

nie!

antyperspirant w ogole nie chroni przed potem i przykrymi zapachami, a na dodatek zostawia brzydkie biale slady, kruszy sie i jest trudny w aplikacji, moj jest na wykonczeniu wiec wypada czasem srodek i zostaje w zakretce jak sie go mocno otworzy....

zdecydowanie nie polecam!

Używam tego produktu od:ponad rok
Ilość zużytych opakowań:1 nie do konca

KWC

jestem W SZOKU. dla mnie ten anty to najlepszy produkt tego typu jaki kiedykolwiek miałam przyjemnośc używać. ślicznie pachnie i działa jak żaden. tylko z nim pod pachami czuje się komfortowo i bezpiecznie;)

naprawdę polecam spróbować, szczególnie za tę cenę

Ilość zużytych opakowań: dużo

Fatalny!

antyperspirant w ogóle nie spełnia swojego zadania, nie chroni przed poceniem i przykrym zapachem, a do tego zostawia ślady...jednym słowem pieniądze wydane na marne!

Używam tego produktu od:już nie używam
Ilość zużytych opakowań:1 (nie zużyte do końca)

Tragedia

Marnie wydane pieniądze:(
Zosawiam białe ślady zero skutecznego działania zero zapachu i strasznie się kruszy , już przy pierwszym użyciu ułamało mi cię ćwierć tego niby ,,, cudnego" produktu.

Nie polecam :( Kulki są o wiele lepsze :>

Pozostawia białe ślady

Byłam pewna że będzie inaczej- suche pachy bez białych śladów na ubraniu. Ale prawda bywa czasem okrutna. Po nałożeniu robi się kruchy, sypie się no i te ślady. Jedyny plus- zapach

Używam tego produktu od: 3 mcy
Ilość zużytych opakowań: 1dno