Lip Gloss Ultra Color Ultra Shine Balsam & Care (błyszczyk do ust)

Lip Gloss Ultra Color Ultra Shine Balsam & Care (błyszczyk do ust)

Błyszczyk dostępny w kilku ciekawych, modnych odcieniach. Spełnia on zarazem funkcję błyszczyku jak i balsamu do ust. Nawilża, chroni usta przed negatywnym wpływem środowiska, optycznie powiększa usta. Delikatne, opalizujące drobinki rozpraszają światło, dając efekt lśniących, kuszących ust.
Posiada bardzo :) przyjemny, wiśniowy zapach, półprzezroczysta konsystencję, wygodny aplikator. Napisy dośc szybko schodzą z opakowania.
Przepraszam za niezbyt wyraźne foto, lepszym nie dysponuję, musiałam więc skanować błyszczyk.

Cena: 5 zł / 6 ml

świetny, ale trudno dostępny

Jak dla mnie bardzo dobry, kolory delikatne, takie naturalne. Jest lekki , nie ma uczucia ,ze klei sie do ust. Ładny zapach. Najważniejsze jednak , ze świetnie działa jako balsam, nawet zimą doskonale się sprawdza.
Jedyny minus za opakowanie , w którym po pewnym czasie "wyrobił się" gwint. Chętnie kupiłabym go znowu, ale nie mogę nigdzie dostać.

Używam tego produktu od:3 lat

balsam ;]

plusy:
- dba o usta (naprawdę ;o)
- nadaje połysk
- piękny wiśniowy zapach
- taniocha

minusy:
- za mało się go nabiera
- opakowanie szybko się psuje

raczej nie jest to błyszczyk bo za bardzo się nie błyszczy ale kupuje go dla samego zapachu i tej miekkosci ust.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 3 w trakcie

świetny za darmochę

Ja kupuję go za 3,50zł i jak za tę cenę to błyszczyk jest świetny.
Miałam już 2, kolor to już kwestia gustu - ja wybrałam taki raczej lekko podkreślający kolor ust i byłam bardzo zadowolona.
Fajnie nawilża.
Przepięknie pachnie.
Jeśli spotkam to na pewno kupię ponownie

Warto!!!!!!!

Używam tego produktu od: 2 szt
Ilość zużytych opakowań: 2 szt

Make up no make up H&M

Za tę cenę świetny

kupiłam jak zwykle z kaprysu,a tu niespodzianka-za 3 zł mam nawilzający balsam w trwałym opakowaniu,miłym zapachu,rozświetlający delikatnie i nadający baaardzo subtelny kolor-efekt elegancja-francja,szkoda ze ciężko je dostać,mam ochotę wypróbowac inne kolory

Używam tego produktu od:2 lata

Niezły

Hmmm, co by tu napisaćo tym błyszczyku... Jest to taki sobie bubelek, który delikatnie koloryzuje (mam taki lekko beżowy, jeśli nie przypudruję ust, to wychodzi mi czerwony, bo taki mam naturalny odcień ust...). Poza tym naprawdę posiada właściwości pielęgnacyjne, odżywia usteczka. Największym minusem jest to, że znika z tempie expresowym. Ma za to prześliczny wiśniowy zapach, dość poręczne opakowanie i wygodny aplikator.
Dlatego ***.