Lip Lip Lip! Liner (Konturówka do ust)

Lip Lip Lip! Liner (Konturówka do ust)

Pojemność 0,23 g

Nazwa: Kobiecy gest, który pozwala wykreować perfekcyjny kształt ust, pozostający w pełnej harmonii z wybranym kolorem pomadki. Konturówka stanowi niezastąpione uzupełnienie makijażu ust.
Obiekt: Wysuwana kredka z wbudowaną temperówką, ukrytą pod kwadratową końcówką, która ukazuje kolor wkładu.
Koncept: Łatwa w zastosowaniu mechaniczna kredka, która pozwala szybko obrysować kontur ust.
Formuła: Delikatna konsystencja na bazie olejków, trójglicerydów oraz pochodnej oleju palmowego.
Gama kolorystyczna: 12 kolorów, które łączą się z gamą kolorystyczna pomadek.
Efekt: Precyzyjna linia, idealny kolor i trwały efekt.
Wskazówki: Usta obrysowane konturówką wyglądają pełniej i seksowniej. Kolor pozostanie na nich nawet po pocałunku

Cena: 85 zł /: 0,23g

Nie wyróżnia się

Faktycznie twarda. Żeby zrobić nią ładny kontur naprawdę muszę się przyłożyć :mad Zjada się dość szybko, tak samo szybko jak konturówka Diademu za 7 zł.
Nie lubię jej i już pal sześć, że wybrałam trochę za jasny odcień. Po prostu mi jakoś "nie leży"
A temperówka oczywiście jest. W zatyczce.

Używam tego produktu od: luty?

Zła

Mojej siostrze - Zuzaczkowi coś się poplątało w zgłoszeniu - a raczej dystrybutor coś namieszał, bo młoda skopiowała to z materiałów oficjalnych. Pomyliło się także poprzedniej recenzentce - to jest konturówka AUTOMATYCZNA - czyli wykręcana - nie trzeba jej ostrzyć i w nasadce nie ma żadnej temperówki. Domyślam się skąd to nieporozumienie - taką temperówkę ma któraś z kredek do oczu. Ta konturówka jest słaba, po prostu marna. Pomijam kolor, ktory wybrałam niefortunnie - namówiona przez wspomnianą siostrę, wybrałam kolor nr 2, który jak dla mnie jest za jasny. I niestety, tak jak bardzo lubię tę linię do makijażu Givenchy, tak ta konturówka to nieporozumienie - jest twarda. O wiele za twarda jak na moje potrzeby. Jedyny plus to to, iż jest wykręcana i nie trzeba jej ostrzyć - ale dużo gorsza od konturówek Guerlaina, Chanel czy Lancome, których używałam wcześniej. Za tę cenę - duże rozczarowanie.

Dobry kolor

Na razie cztery gwiazdki, za jakis czas zobaczymy. Nie uzywam konturowek codziennie, ale musze przyznac, ze ta ma w sobie "cos". Mam jeden z jasniejszych odcieni, bardzo naturalny (chyba 02), ktory jest rownoczesnie perlowy.
Plusy:
+ niewidoczna dla niewtajemniczonych :), tzn. nie ma efektu "obrysowanych" ust.
+ bardzo ladny kolor
+ moze sluzyc za pomadke w awaryjnych sytuacjach, bo jest wystarczajaco miekka zeby jakos nia zapacac cale usta (wyglada wtedy troche jak blyszczyk)
+ duzy plus za temperowke

Minusy:
- poniewz jest dosc miekka to bardzo szybko sie "tepi" i trzeba znowu temperowac, wiec jest srednio wydajna (duo sie traci przez temperowanie)

UWAGA: ta kredka NAPRAWDE ma temperowke :) schowana w kolorowym koncu kredki. A co do twardosci, to moze zalezy od koloru. Moja jest naprawde miekka :)