Shadow Show (Cienie do powiek)

Shadow Show (Cienie do powiek)

Wyjątkowo delikatny cień, zawierający mikę i talk, wzbogacony o składnik, który zapewnia optymalną przyczepność i chroni przed zbieraniem się kosmetyku w załamaniu powieki. Syntetyczny komponent o płytkowatej strukturze (płytki prześlizgują się między sobą) oraz mikrokuleczki poliamidowe zapewniają pełną jednorodność kolorom. Silikon wygładza skórę i ułatwia rozprowadzanie kosmetyku. Cień zawdzięcza wyjątkową transparentność i miękkość składnikom: CeluFlow i Suprafino. Intensywny połysk, lśniące drobinki (Star Gold oraz Star Diamond) pięknie odbijają światło

Nazwa: Oczy ubrane w spektakularne kolory! Cienie do powiek pozwolą uzyskać efekt czarujących oczu, podkreślonych miriadą niezwykłych kolorów.

Obiekt: Mini-pudełeczko, najmniejsze w gamie Givenchy Le Makeup. Ozdobione logo 4"G" w transparentno-niebieskawym kolorze. Inteligentny system magnetyczny pozwala szybko i łatwo wymienić wkład.

Koncept: Szeroka gama kolorów pozwala każdej kobiecie wyrazić swój nastrój kolory mogą być modulowane od transparentnych do intensywnych.

Wskazówki: Używaj Color Eyeshadow samodzielnie, ponieważ jest intensywny. Jeśli chcesz rozświetlić powieki możesz pokryć go warstewką Highlight Eyeshadow. Możesz także używać Highlight Eyeshadow samodzielnie oprószając nim nie tylko powieki, ale i policzki, a nawet ramiona.

Cena: 110 zł / 2 g

Oj to nie to

Jak dla mnie słabe i wcale się nie dziwie ,że zostały wycofane.
Kiepska pigmentacja i niestety nie są trwałe, pomimo bazy znikają po 3-4 godzinach.
Pudełeczko ładne i estetyczne, pacynka zdecydowanie za mała, ale taki jest tez koncept marki alby wszystko miescilo sie w kosmetyczce.

Generalnie mam wiele cieni,a po te siegam sporadycznie, bo kolory były naprawdę fajne (mam złoty i srebrny),ale jakość pozostawia wiele do życzenia.

Używam tego produktu od: w 2007
Ilość zużytych opakowań: ciągle mam dwa

trwały mocno nasycony kolor

Jeden z moich ulubionych cieni pojedynczych.
Lubię go ze delikatną konsystencję,mocne nasycenie kolorem, trwałość i delikatność dla wrażliwej skóry.
Zdecydowanie obok cieni signature z Estee Lauder jeden z moich ulubionych cieni do powiek.
Minusem jest zapewne cena ale można go taniej kupić w internecie albo w promocji.Innych wad tego produktu nie widzę.

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:1 w trakcie

przyzwoite

Bardzo wyraziste kolory - miałam dwa: fuksja i grafit. Mocno napigmentowane. Jednak dla mnie te cienie są trochę zbyt "tępe" a kolory jednowymiarowe. Wolę niejednoznaczne kolory (a takie bywają u Guerlain i Lancome).
Na mokro wyglądają dużo ładniej niż na sucho, mniej pudrowo.
Trwałe, nie warzą się, nie osypują. Wydajne - dużo ich w opakowaniu.
Chyba nie kupię ponownie, jest tyle innych, ciekawszych...

I tak bonusowo: jak to u Givenchy - śliczne, mocne, "torebkoodporne" pudełeczko.

Używam tego produktu od: kilkanaście miesięcy

depilacja czego nie wolno

Boski grafit

Świetny cień, trwały, łatwo się nakłada i cieniuje, delikatny w kolorze na co dzień a intensywny na wieczór (kto narzeka na brak intensywności niech nałoży cień na mokro a wtedy z miejsca wyrzuci swoje diory do kosza..) błyszczy, wibruje, uwodzi...Mam kolor 03 Stylish Grey -grafit ,który w połączeniu z tuszem -daje oczy kocicy:)Wyrafinowane..subtelne..po prostu-GIVENCHY!

Używam tego produktu od:6 mcy

Bardzo dobry

Mam odcień 08 Must-Have Beige i bardzo podoba mi się jego subtelny, matowy kolor. Makijaż nim wykonany jest bardzo delikatny i utrzymuje się na powiece przez cały dzień. Duży plus za gustowne i zgrabne opakowanie, minusik za niezbyt poręczny (mały) aplikator.

Naprawdę dobry

Trzeba przyznać, że polubiłam te cienie od pierwszego użycia. Mam 04 Fashion Fuchsia oraz 02 Star Diamond.
04 to przepiękny, nasycony kolor fuksji (jak sama nazwa wskazuje). Dzięki bardzo delikatnym, opalizującym drobinkom kolor nie jest płaski. Można go stopniować, od delikatnej barwnej mgiełki do naprawdę intensywnego efektu. Nie zbiera się w załamaniach powiek, jedynie trochę wyciera w tych miejscach.
02 jest cieniem zupełnie innym. To transparentny srebrno-biały pyłek z milionem maleńkich drobinek. Pięknie rozświetla powiekę, jednak efekt jest delikatny, nie "dyskotekowy". Można spokojnie używać go do dziennego makijażu. Cień jest może zbyt transparentny jak dla mnie ale idealnie spełnia obietnice producenta zawarte w opisie.

Podsumowując: to dobrej jakości cienie, odpowiednie do efektownego i trwałego makijażu. Nie muszą się ich obawiać alergicy. Jednak prawdopodobnie nie wydałabym tylu pieniędzy na pojedynczy cień, mając do wyboru tańsze Clinique albo Pupa, dlatego kupuję opakowania uzupełniające, bez kasetki. Trochę żal, bo uwielbiam pudełeczka Givenchy, ale w końcu liczy się to, co w środku.

Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie

drogi

Nie bede ukrywac faktu ze sa lepsze od moich uwielbianych clinique. Bardzo podoba mi sie efekt polmatu jaki daje nr. 8. Na powiekach utrzymuje sie długie godziny, bez strat na intensywnowsci koloru.
Uzywam go na specjalne okazje, strasznie podoba mi sie gustowne i ciekawe opakowanie.
Zabieram gwiazdke za niezbyt przyjazna cene.

Używam tego produktu od: miesiac

siwetnie sie trzyma, dobrze wyglada... jedyny mankament - cena:/

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: 3
Recenzja: ...

świetny

Aplikacja szybka i bezproblemowa. Kolory ładne. Cienie aksamitne, rozświetlające o dobrej trwałości. Szczególnie polecam jasny beż - Must have beige i delikatny brąz - Camel.

Mój skarb:)

Małe cudo.Co prawda nie jestem wielką fanką cieni do powiek i ogólnie nie kupowałam dla siebie jeszcze cieni z najwyzszej półki ale miałam kupon do sephory na 15% zniżki no i przybyło trochę kasy i pomyślałam-raz się żyję.Poszłam i zastanawiałam się długo pomiędzy Pure Color Este Lauder a tym cudeńkiem.W końcu zdecydowałam się na Givenchy w odcieniu 02 star diamond.Jest taki jak lubię to znaczy prawie go nie widać daje efekt rozświetlenia i lekki brokacik,jestem zadowolona o taki efekt mi chodziło bo nie lubię cieni w intensywnych barwach.Ale największym plusem jest opakowanie-najpiękniejsze opakowanie jakie dotąd widziałam-to mój mały skarb.Jest poprostu niesamowite.Warto mieć coś takiego malutkiego i luksusowego;)