Phase Two, Hydrate - Lotion for normal skin (Nawilżający lotion do cery normalnej)

Faza druga utrzymuje młodą skórę w jej najlepszej formie. Lotion nawilżający dla skóry normalnej pomaga uzyskać optymalny poziom nawilżenia skóry. Przeciwutleniacze chronią przed oznakami przedwczesnego starzenia się skory. Naturalne roślinne ekstrakty normalizują naturalną barierę ochronną skóry. Testowany dermatologicznie.

idealne nawilzenie

jak juz wspomnialam, jestem zachwycona kosmetykami aury science jak na razie. ten lotion z powodu braku filtrow uzywalam na noc. mimo wodnistej konsystencji doskonale nawilza, jest delikatny, mimo iz w skladzie widze alkohol i zapach to ja zapachu ZADNEGO nie wyczuwalam. skora robi sie taka lekko zarumieniona i przyjemnie rozgrzana po aplikacji. tak jakby ozywa. krem ukaja swietnie uczucie sciagniecia i zmeczenia. pozostawia lekki blyszczacy film, ale nie jest to taki blysk, ze strach podejsc do lustra, nie mowiac juz o TZ;) rano budzilam sie z delikatna jak u niemowlecia skorka, swietnie nawilzona, az sie lapy rwaly zeby co chwila gladzic:) wreszcie pozbylam sie suchych skorek, jupi! na pewno jeszcze kupie i serdecznie polecam dwudziestoparo latkom. wielka butla starczyla na okolo 5 miesiecy. to kosmetyk jakoscia dorownujacy wysokopolkowcom, za to cena jednak duzo nizsza.