Phase Two, Hydrate SPF 15 Lotion for UV protection (Ochronny lotion na dzień)

Phase Two, Hydrate SPF 15 Lotion for UV protection (Ochronny lotion na dzień)

Z braku lepszej kategorii produkt zglaszam do tej szufladki, aczkolwiek seria Phase Two jest stworzona do pielęgnacji młodej skóry kobiet, które mają za sobą już lata nastoletnie, ale wciąż nie widać u nich wyraźnych oznak starzenia. Ich skóra jest w swej szczytowej formie i faza druga ma za zadanie utrzymać ten stan jak najdłużej. Bogate w substancje chroniące przed wolnymi rodnikami produkty fazy drugiej pielęgnują skórę oraz zapobiegają przedwczesnemu jej starzeniu.
Lotion pomaga uzyskać i utrzymać optymalny poziom nawilżenia skóry. Ekstrakty roślinne (Angelica Root) stymulują normalizację naturalnej bariery ochronnej skóry.
Chroni przed szerokim spektrum promieni UV, przez co zapobiega zniszczeniom skóry. Przeciwutleniacze zapobiegają pierwszym oznakom starzenia się skóry. Testowany dermatologicznie.

zakochalam sie

wiem, ze blokeromaniaczki pewnie zdyskwalifikowalyby ten produkt jako ze nie ma najstabilniejszych filtrow. ale wydaje mi sie, ze na pochmurny dzien jest to krem swietny. w razie czego jeszcze zapytam sie specjalistek i ewentualnie zmienie recenzje. tak wiec za brak wysokich i stabilnych filtrow (tyle na razie widze sama) odejme jedyna gwiazdke - innych wad ten krem, a raczej lotion nie ma.
oczywiscie do kosmetykow aura science z poczatku podchodzilam sceptycznie - bo taka moja natura. skoro nikt nigdzie o tym nie slyszal, to nie wiadomo co to moze byc. ale kupilam, zdaje sie ze w jakiejs promocji:) opty,istycznie wybralam sobie wersje dla mlodej skory, nastepna faza chyba jakos jest dla trzydziestek, wiec mam jeszcze troszke czasu;) ten lotion dodatkowo wzbudzal moje watpliwosci, no bo jak cos takiego wodnistego moze nawilzyc i chronic?
ale po zuzyciu dwoch buteleczek stwierdzam, ze to kosmetyki na poziomie najlepszych wysokopolkowcow, a za to tansze:) lotion genialnie nawilza, skora jest gladziutka, suche skorki znikaja (zwlaszcza jak stosowalam dodatkowo krem bez filtrow na noc tej samej firmy). lotion uv jest leciutki na twarzy nawet gdy nalozy sie go wiecej, ma silikony przez co cudownie sie rozprowadza i stanowi dobra baze pod podklad. ale co najpiekniejsze, ten kosmetyk jakos tak uszlachetnia cere, nie raz nie kladlam nawet podkladu i nie mialam kompleksow. skora jest zaraz po nalozeniu matowa (ale zaznaczam, ze nie mam super tlustej skory) i czasem nawet z pudrem czekalam do poludnia.
starczyl mi na okolo 4 miesiace codziennego uzywania, wiec mysle, ze wydajny. i za 20 dolarow - cena zblizona do kosmetykow ze sredniej polki. prawie zero zapachu, czuc troche alkohol, ale nic a nic mi ten krem cery nie wysuszl, wrecz na odwrot.
na pewno kupie znowu.