Dermika, SPA, Krem pod oczy i na powieki

Dermika, SPA, Krem pod oczy i na powieki

Lekki, silnie nawilżający balsam, który sprawia że skóra wokół oczu staje się elastyczna, gładka, jędrniejsza, a kurze łapki - mniej widoczne. Łagodzi podrażnienia.

Cena: 49,50 zł / 15 ml

fatalnie

Coż za rozczarowanie. Firma do ktorej czuje duzy sentyment wypuscila dosyc chalowy produkt. Ani nie nawilza, ani nie odzywia, nici z rozjasniania cieni, ani z likwidowania zmarszczek. Jest za malo tresciwy. Najgorsze jest to, ze piecze w oczy, co w kremach pod oczy jest niedopuszczalne. Zal mi bylo wyrzucac, bo jak na polski produkt drogi, ale wreszcie skonczylam. Szukam nowych kremow pod oczy.

więcej nie kupię

Używam od 3 tygodni.
Zalety: higieniczna aplikacja, dobrze się rozprowadza i wchłania i to wszystko
nie nawilża (może przez jakieś 15 minut), mimo 33 lat mam minimalne kurze łapki, które dalej mimo kremiku czują się dobrze, wcale nie poprawia kondycji skóry pod oczami, a nie daj boże odrobina dostanie się do oka - łzawienie, pieczenie, opuchlizna jak ta lala
trochę drogi bubelek
Używam tego kosmetyku od 3 tygodni/ ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszej tubki i na niej zakończe
4.03.2004 - wyrzuciłam do kosza:(

taki sobie

U mnie nic nie wyprostował, nie rozjaśnił, nawilżał średnio. Stosowałam wiosną/latem tylko na dzień, na noc za mało treściwy. Opakowanie godne naśladowania: higieniczna tubka z aplikatorem. Wydajny, starczył na kilka miesięcy. W stosunku do jakości zdecydowanie za drogi.

Wieczór Panieński w SPA

szczypie w oczy

Delikatna emulsja, bardzo wydajna. Regularnie używana pięknie nawilża i pielęgnuje skórę pod oczami, kurze łapki jakoś się chowają. Byłby idealny, gdyby nie to, ze po nałożeniu oczy zaczynają szczypać i łzawić. Szkoda, bo chętnie używałabym dalej.Ilość zużytych opakowań: kończę opakowanie

dobrze nawilża

Fajny, leciuki kremik, szybko się wchłania, dobrze nawilża, wydajny, godny polecenia dziewczynom po 20 z mieszaną lub normalną cerą. Ilość zużytych opakowań: 1

super preparat

a super dlatego, że jako JEDYNY znacznie redukuje moje cienie pod oczami. Wypróbowałam chyba dziesiątki już specyfików pod oczy, głównie tych górnopółkowych. I albo pozdrażnienie, albo zero efektów. Tu nawet na siłę nie mogę się przyczepić - kremik doskonale się wchłania, leciutko napina, eliminuje obrzęki i cienie. Był przypadkiem... Dostałam całą serię SPA na gwiazdkę, schowałam gdzieś na dno toaletki. Wyciągnęłam kremik kiedy skończył się poprzedni. No i rewelacyjne zaskoczenie.

dobrze nawilża i wygładza

Jest to wg mnie jedyny godny polecenia element serii SPA - leciutka emusja o silnie nawilżającym, relaksującym działaniu, wygładzająca drobne zmarszczki i ujędrniająca skórę.<BR>Szybko się wchłania, daje natychmiastowy efekt napięcia skóry. Efektów zmniejszania cieni nie dostrzegłam (ale też nie znam dotąd kremu, który by to potrafił). Podobny w działaniu do balsamu Matisa, który zużyłam przed nim - tyle że wydajniejszy i co najmniej dwukrotnie tańszy.<BR>