Soraya, ANTY, Make-Up Antybakteryjny (podkład)

Soraya, ANTY, Make-Up Antybakteryjny (podkład)

Wypróbowałam już wiele podkładów różnych firm i za każdym razem wielkie rozczarowanie. Ostatnio kupiłam podkład antybakteryjny Soraya i jestem mile zaskoczona. Cena jest bardzo niska, bo tylko dokładnie 9,60 zł. Podkład jest dostępny w 6 odcieniach bardzo naturalnych i nie ma problemu z ich dopasowaniem. Podczas dnia skóra długo pozostaje matowa, nawet podczas ostatnich upałów. Polecany wszystkim paniom posiadającym cerę mieszaną lub tłustą.

Cena: ok. 8 zł / 30 ml

pomyłka, nigdy więcej

Oceniam zdecydowanie negatywnie:

- nie zauważyłam właściwości antybakteryjnych, skóra jest po nim jeszcze mocniej zanieczyszczona, zmęczona, tłusta i brudna po godzinie od zastosowania;
- nie matuje skóry, wydaje mi się, że jeszcze bardziej ją przetłuszczył;
- nie kryje za specjalnie, dobrze użyć korektora, albo pudru;
- mam wrażenie, że się wałkuje i powoduje dziwne smugi na twarzy, jest nierównomierny i raczej nie jest to wina złego nałożenia;

Plus za odcień, faktycznie ma ładny kolor na początku, ale to stanowczo za mało, by do niego wrócić. Cena i dostępność też na plus, szkoda, że jakość taka słaba.

Używam tego produktu od: 5 dni
Ilość zużytych opakowań: trochę pierwszego, a reszta do śmieci

fuuuj!!!!!!!

najnajnajgorszy podkład jaki do tej pory miałam!!! strasznie ciężka konsystencja:/
antybakteryjny?!? he dobre sobie, strasznie zniszczył mi cerę. nie dość, że twarz straszliwie się po nim świeciła, to wcale nie pomagał w walce z trądzikiem, a wręcz przeciwnie. nigdy więcej!!!!!!!!!!!!

Używam tego produktu od: kupiłam go kiedyś tam
Ilość zużytych opakowań: jedno, w połowie używania wyrzuciłam

wspominam z sentymentem

Używalam tego podkladu dobrych kilka lat temu. I wtedy był dla mnie strzałem w dziesiątkę.
Miał przyjemną konsystencję, świetnie się rozprowadzał, nie robił smug, ujednolicał cerę, a co najważniejsze - kolor był dla mnie prawie idealny.
No i oczywiście cena - tani jak barszcz, a był bardzo wydajny z tego co pamiętam. Nie zapychał, a także - mimo że jest antybakteryjny - nie wysuszał mi skóry.
Oczywiście nie była to jakaś rewelacja i w porównaniu z drogimi podkładami pewnie wypadłby słabo, ale jak na moje ówczesne wymagania i przede wszystkim za tą cenę dawał radę. Wspominam go jako jeden z lepszych podkładów z dolnej półki i myślę, że za te 8zł warto spróbować. Ja zużyłam całe 3 tubki i później już nigdy więcej go nie widziałam w Rossmannie. A szkoda, bo pewnie zużyłabym więcej.
Może jak go kiedyś znowu zobaczę, to zakupię ;)

Używam tego produktu od: kilka lat temu

Dieta na trądzik

taki sobie

bardzo ładnie matuje. jak na razie, nie zauważyłam, żeby wysuszał skórę. zapach taki sobie, ale można wytrzymać (po około godzinie nic nie czuć), trzeba się trochę pobawić, żeby nie pozostawały smugi. beznadziejnie łączy się z pudrem :/. co do krycia... hm... bez korektora się nie obędzie...

Używam tego produktu od: 1,5 tygodnia

Okropieństwo.

Nie kryje, nie matuje, cera się po nim okropnie błyszczy. Szybko się ściera, nikomu nie polecam! Pieniądze wyrzucone w błoto, choć to najtańszy z dotychczas używanych podkładów...

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:kilka razy użyty po czym znalazł się w koszu!

Jak na taką cene ok :)

Jest tani , i dobry, matuje ale tylko przez jakieś 5 godzin, ale za to t trafiłam na idealny kolor pasujący do mojej cery... nie powoduje wyprysków i nie wysusza skory :)
Polecam tym które nie mają wiekszych problemow z cera , chca zamaskowac pojedyncze wypryski i wyrownac koloryt skóry .

Ilość zużytych opakowań:1/4

OK

Uważam, że to dobry kosmetyk jak na 8zł. Matuje naprawdę bardzo dobrze, na jakieś4-5 godzinek (rzadko zdarza się u mnie taki mat po samym fluidzie). Słabo łączy się z pudrem. Brudzi ciuszki i ciężko się rozsmarowywuje, tworzy smugi (ale taka stara pudernica jak ja nawet z takim oporniakiem sobie poradzi :P ). Poręczne opakowanie, działanie antybakteryjne i wydajność to kolejne plusy. Natomiast następne minusy to: jak dla mnie dziwny i mało przyjemny zapach, który znika po pewnym czasie (na szczęście), łatwo brudzące sie opakowanie i lejąca konsystencja- tak płynna, że wylewa siez tubki przy postawieniu jej na nakrętce. Aha i prawie wcale nie kryje!!! To chyba największy minus. Po co w ogóle dodali przedrostek "kryjąco" do matującego?? Gdyby był tylko matujący, dałabym ****. A tak ma ode mnie mocne i zasłużone ***. Oddałam go koleżance, która ma cerę bardziej trądzikową od mojej i jest bardzo zadowolona. Myślę, żę warto wypróbować, majątku nie stracimy, kupując go :)

Ok

Łatwo dobrać kolor z 6 różnych odcieni, u mnie całkiem nieźle się rozprowadza, jest lekki.Matuje na jakieś 4-5 godziny.Dla niewymagającej cery będzie całkiem dobry.

Słaby...

Jest to fluid, który wogóle nie kryje...nawet najmniejszyvh przebarwień. Dodatkowo mojej cery kompletnie nie maatuje...a co wiecej to jeszcze bardziej się świece po jego uzyciu. Plusem może być tylko kolor...dosć naturalny..a reszta to bani niestety :/

Może być

Kupiłam go, bo dużo kumpelek używa na codzień właśnie ten podkład, lecz nie jestem do końca zadowolona. Ten fluid słabo kryje, a jego odcienie są dla mnie za jasne (mam "beż") jednak makijaż jest delikatny i w 100 % niewidoczny (chyba, że sie zrobi smugi, co w jego przypadku, jest bardzo mozliwe :P) Podkład również świetnie matuje (a mało takich jest :D) no i oczywiście cena jest niska :)

nie mam porównania

Mój pierwszy podkład i jestem raczej zadowolona:) dobry kolorek bardzo dobrze matuje i na szczęście nie kryje mocno(u mnei w szkole mocny makijaż by nie przeszedł...)

warto-warto!

mam 35 lat, mam cerę mieszaną w porywach tłustą. kupowałam wiele podkładów, by stonować świecenie się makijażu, ale różnie to bywało; obojętnie, czy był to podkład reklamowany w tv czy też znanej firmy. podkład soraya kupiłam przypadkiem i przeżyłam szok, faktycznie matuje! 4godziny spokoju za małe pieniążki i nie ściąga cery. jest ekonomiczny

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...2
Recenzja: ...

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...
Recenzja: ...