Visions, Colour Smoothies Eye Shadow Duo (Podwójne cienie do powiek)

Visions, Colour Smoothies Eye Shadow Duo (Podwójne cienie do powiek)

Kremowe cienie nadają powiekom aksamitnie gładki wygląd i lustrzany połysk. Dwa harmonijnie dobrane odcienie pozwolą Ci stworzyć wiosenny makijaż.
Do wyboru kolory:
-Strawberry Sundae
-Crazy Caramel
-Blueberry Ice

Takie sobie

Nie lubię tych cieni ponieważ są bardzo lekkie i nietrwałe. Trzeba ich naprawdę dużo nałożyć, żeby zobaczyć ich efekt.
Dla tych, którzy lubią delikatne cienie... Czyli nie dla mnie.Używam tego produktu od: dwóch lat (ale bardzo rzadko)

Super :)

Bardzo fajne cienie, nadają powiekom delikatny kolor :) Używam koloru crazy caramel i jestem zadowolona. Ładnie wygląda, świeci małymi drobinkami i nie zbiera się w zagłębieniu powiek. Po nałożeniu na powiekę najlepiej jest go rozmazać palcem, żeby był równomiernie nałożony, wtedy nie zużyje się go dużo. Zaznaczyłam, że nie kupię ich ponownie, bo zanim je zużyję minie trochę czasu i nie mam zwyczaju kupowania drugi raz takich samych cieni :)

to dopiero barachło:(:( Przez pierwszych pięć użyć trzeba nauczyć się aplikować żeby nie narobić placków a potem to już w zasadzie nie ma czego nakładać bo pojemność prawie żadna. Za taką cenę 100 razy wolę tradycyjne rozwiązanie czyli cienie w kamieniu. W tamtych Oriflame się sprawdza.

Katarzyna Gudan fryzura sylwestrowa 01 pinup

Super!

Najlepsze cienie w kremie z jakimi się spotkałam! Łatwo się je nakłada (ale tylko przy lusterku), bardzo ładnie błyszczy na oku i jest niesamowicie wydajny! Poza tym jest także BARDZO trwały, W OGÓLE się nie wałkuje i nie zbiera na powiece, nawet palcem! Szkoda, że zaledwie po dwóch katalogach wycofali co z oferty :(
Poza promocją chyba bym go nie kupiła ale w promocji napewno. Jeśli jeszcze będzie dostępny to gorąco polecam! :D :)