Wella, System Professional 3.1 Hydro Mask

Wella, System Professional 3.1 Hydro Mask

Gęsta maska, która zapewnia suchym włosom maksymalne nawilżenie, zwiększa chłonność wilgotności włosów do 100%, nadaje sprężystość i blask, chroni przed wysuszeniem.

Zawiera unikalne aktywne substancje, w skład w których wchodzi Gliceryna, D-Panthenol i Glukoza.

Cena: 54 zł / 200 ml

Nie warta tej ceny

Maska niczym szczególnym się nie wyróżnia od kosmetyku profesjonalnego wymagam nie tylko wygładzenia przez silikony ale jakiegos dzialania a tu nie widze zadnego efektu oprócz wygładzenia a cena jest droga jak na takie działanie można kupic wiele drogeryjnych masek które są dużo lepsze jak również profesjonalnych w tej cenie które również daja lepsze efekty nie polecam włosom suchym bo nawilżenie marne.

Używam tego produktu od: od miesiąca

Fantastyczne nawilżenie

Maska jest naprawdę bardzo dobra. Fantastycznie nawilża włosy, dzięki czemu są elastyczne, gładkie, wyglądają zdrowo. Nie obciąża i nie przyspiesza przetłuszczania. Włosy dobrze się rozczesują i ładnie sie układają.

+ przyjemny zapach
+ dobra konsystencja
+ świetnie nawilża
+ poprawia wygląd i kondycję włosów
+ ułatwia rozczesywanie
+ nie obciąża i nie przyspiesza przetłuszczania

Jedynym minusem jest wysoka cena - i za to odejmuję gwiazdkę. Gdyby nie to, na pewno kupiłabym kolejne opakowania.

Używam tego produktu od: przez 2 - 3 miesiące

świetna

Naklepsza odżywka jaką kiedykolwiek miałam. Świetnie nawilża, włosy się dobrze rozczesują, nie puszą się (mam kręcone) i co najważniejsze NIE OBCIĄŻA włosów.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie

Studio fryzur kucyk Beyonce

Bardzo fajna!

Przede wszystkim- nie obciąża! To jest cudowne, że włosy po niej są odżywione, miękkie, lśniące, śliskie i takie LEKKIE! Dla mnie to ogromny plus!
Przyjemny zapach, jak to w kosmetykach profesjonalnych. Przyjemna konsystencja, taka galaretka? W sumie mimo małej pojemności słoiczka-wydajna.

Minusy dotyczą tylko i wyłącznie opakowania i ceny :) Słoiczek mały a cena wysoka-tylko to mi w nie nie pasuje.
Reszta rewelacja!

Ilość zużytych opakowań: 1 w toku

Wiecej jej nie kupie

Moje czesto myte i rozjasniane wlosy potrzebuja specjalnej,intensywnej pielegnacji.Kosmetyki popularne odpadaja-mam po nich na glowie siano.Poniewaz Loreal znudzil mi sie a inne selektywne marki nie odpowiadaja mi pozostala Wella.Ta maska jest rewelacyjna.Pieknie pachnie,jest baaardzo wydajna,dobrze sie rozprowadza i nie splywa.Swietnie odzywione i niesamowicie lsniace wlosy,ktore latwo sie rozczesuja.Efekt nawilzenia jest ewidenty.Nie daje jej 5ciu gwiazdek,bo mam wrazenie,ze jej dzialanie jest widoczne do drugiego dnia po myciu (ale dopiero zaczelam jej uzywac wiec moze musze jeszcze troche poczekac).
Edycja!Odejmuje 1* bo efekt nawilzenia utrzymuje sie 1dzien!Doslownie.Nastepnego dnia wlosy jak byly,tak sa suche.Nie zauwazylam w ogole lepszej kondycji moich wlosow.Używam tego produktu od:ponad miesiaca
Ilość zużytych opakowań:1/4 opakowania 400ml.

dobra dla długich włosów

Na plus:
Wydajna
Wygładza i nabłyszcza włosy
Ułatwia rozczesywanie
Podczas aplikacji daje wrażenie, że działa (włosy stają się miękkie i śliskie)
Nie obciąża włosów
Fajna żelowo-śliska konsystencja i pomarańczowy kolor

Na minus:
Wysoka cena nawet na tak dobrą odżywkę
Zapach ładny (jak każdego profesjonalnego kosmetyku), ale nie utrzymuje się na włosach

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: rozpoczęte pierwsze

A mnie zawiodła

Niestety ja nie moge napisać tyle dobrego o tej maseczce co poprzedniczki.. Ma fajną kremowo-żelową konsystencję i ładny zapach, jest bardzo wydajna, ale jej działanie pozostawia wiele do życzenia.
Wcale rewelacyjnie nie nawilża, w ogóle nie odżywia. Włosy są po niej może tylko bardziej gładkie (ale wcale nie błyszczą) i łatwiej się rozczesują, ale tyle potrafi zrobić każda odżywka, nawet zwykła, sklepowa. A od kosmetyku profesjonalnego i za taką cenę chyba można oczekiwać więcej.
Dodam tylko, że nie mam mega-wymagających włosów. Sa delikatne, z natury gładkie i łatwo jest je odżywiać bo szybko wchłaniają kosmetyki. Ta maska jednak sobie nie radzi..

Używam tego produktu od: ok 3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1/4 dużego opakowania

do pielęgnacji długich włosów

Maska nie jest tłusta, raczej żelowa, ale wydajna i dobrze rozprowadza się na włosach. Rewelacyjnie działa zwłaszcza na ciepło, zostawiona na 10-20 minut. Włosy są po niej super nawilżone, miękkie, jedwabiste i bardzo naturalne w dotyku. W dłuższym okresie zwiększa się elastyczność włosów i odporność na łamanie. Używam jej zasadniczo raz w tygodniu, czasami też stosuję małą jej ilość jak zwykłą odżywkę i spłukuję po 1 minucie, aby włosy dobrze się rozczsywały. Silikon wchodzący w jej skład jest zmywalny i dlatego efekt utrzymuje się do następnego mycia, ale dzięki temu przy dłuższym stosowaniu maski nie osadza się jej warstwa na włosach. Bardzo dobra, długofalowa pielęgnacja do włosów długich.Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1 profesjonalne (400 ml)

Bardzo dobry produkt.

Używam od czasu do czasu, gdy moje włosy potrzebują kuracji natychmiastowej.

Włosy po tej masce są:
+ gładkie, miękkie - aż chce się je głaskać :)
+ bardziej podatne na układanie
+ błyszczące
Na plus działa też fakt, że Wella nie testuje swoich produktów na zwierzętach. Cena nie jest wygórowana jak na tak dobrze działający produkt.

A teraz mniej przyjemna część:
- zapach mnie drażni
- odżywka nie jest zbyt wydajna
- mogłaby mieć inne opakowanie, to jest nieporęczne
- zawiera silikony...

Mimo tego - rewelacyjna w sytuacjach krytycznych. :) Będę do niej wracać.

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: dwa duże (używam jej bardzo rzadko, jako że moje włosy juz wygrzebały się z dołka)

B.dobra

Daję 4 gwiazdki (jak narazie :-) ) bo ta maska zdecydowanie najlepiej nawilża. Trzymam ją ok 45 min w cieple i włosy są w dużo lepszej kondycji. Pięknie pachnie, trochę prostuje włosy, średnio wydajna.
Kupiłam łącznie z Wella Sp - Repair Cream 30 sec i Hydro Mask jest zdecydowanie lepsza.

Używam tego produktu od: 2 mc

Stara miłość

Pierwszy pokochany, miłością trwałą chociaż nie zawsze wierną.
Uwielbia ciepło, suszarki też, ale najbardziej słoneczka. Przede wszystkim wygładza i zmiękcza. Moje grube, sztywne i suche włosy, robią się delikatniejsze i o dziwo błyszczące. Działa też długofazowo. Ze dwa miesiące po uczciwym urzywaniu wciąż sa miękkie i nawilżone. Minus to cena, oraz to, że dość szybko się kończy.Używam tego produktu od:4 lat z przerwami
Ilość zużytych opakowań:z 5

SUPER

Naprawde doskonalenawilza i odbudowuje wlosy zniszczone.
Ja mialam suche sianowate porozjasnieniu niefortunnym.Myślalam ze ich nie uratuje,a tu taka niespodzianka
Wlosy latwiej sie rozczesuja i sa lsniace.
Odzywka sie nie wyplukuje po nastepnym myciu wiecnie jest to efekt jednego razu.
Kondycja wlosow zdecydowanie poprawiona!!

Używam tego produktu od:6miesiecy