Aroma Pulse Point (Roletka Aroma)

Aroma Pulse Point (Roletka Aroma)

Roletki, których zadaniem jest poprawa samopoczucia - albo zrelaksowanie albo dodanie energii. Dostępne w 4 wariantach zapachowych:
Relax - lawenda, ylang-ylang, zielona herbata, pszenica; Energy - bergamotka, limonka, imbir, drzewo cedrowe;
Fresh - eukaliptus, mieta, szałwia, korzeń arcydzięgla, werbena;
Peace - drewno cedru, rozmaryn, geranium, liść figowy, zywica pistacji, żywica olibanowa.

Cena: 34,90 zł / 10 ml

Dobra.

Używam już ich kilka lat. Z początku byłam do nich sceptycznie nastawiona, ale później rewelacja. :)
Zapach w moim przypadku utrzymuje się cały dzień.
Jedyny minus jaki zauważyłam to mało zapachów do wyboru + zapachy z roletek są z reguły ciężkie.
Cena także jest przystępna, są bardzo często na promocji.

trochę nietrwały

Utrzymuje się na skórze bardzo krótko, myślałam, że jako olejek będzie superextratrwały a tu... zaskoczenie.

Poza tym to ładnie pachnie, tak cytrusowo... (mam relaxa ;] ) Żeby go było mocniej czuć musialabym się nim chyba całą nasmarować, tak więc nie używam go jako perfum, lecz tak dla siebie, by czasem powąchać sobie nadgarstek.

Opakowanie fajne, małe (do torebki-w sam raz), bardzo wygodne i poręczne, takie proste ale myślałam, że olejek jest barwy brązowej ale to tylko szkło jest brązowe, olejek jest przezroczystobiały ...

Nie kupię go ponownie gdyż wyszedł z sprzedaży :P

Używam tego produktu od: rok

bardzo przyjemny zapach

także posiadam roletkę ENERGY i jestem z niej bardzo zadowolona - zapach cudowny, ilość może starczyć na bardzo długo :) delikatnie budzi :) a i rozmiar jest taki w sam raz - można roletkę wszędzie ze sobą zabrać i nie zajmuje sporo miejsca. Co do ceny - najlepiej zaczekać na jakąś promocję :D
Ciekawa jestem tych dwóch nowych kombinacji :>

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

fajna ale droga

Mam roletkę z żółtym napisem czyli ENERGY i bardzo sobie chwalę ten produkt. Zapach jest bardzo ożywczy i rzeczywiście dodaje energii. Roletka jest dość wydajna zwłaszcza gdy stosuje się ją oszczędnie:) Poprawia humor i dodaje sił witalnych poprez działenie aromaterapeutyczne...