Bourjois, D`un Coup de Pinceau (Korektor pod oczy z pędzelkiem)

Bourjois, D`un Coup de Pinceau (Korektor pod oczy z pędzelkiem)

Płynny korektor z pędzelkiem. Bardzo precyzyjnie się nakłada. Delikatnie i dokładnie pokrywa wszelkie niedoskonałości cery. Występuje w trzech odcieniach beżu: Eclat Beige Clarir 44, Eclat Beige Rose 45, Eclat Beige Dore 46.

Spełnia oczekiwania

Oceniam ten korektor pod względem tuszowania niedoskonałości, a nie jako korektor pod oczy. W pierwszym przypadku spisuje się bardzo dobrze, idealnie ukrywa to co trzeba, co jest niewątpliwie zasługą pędzelka, dzięki któremu można to zrobić bardzo precyzyjnie, szybko "zastyga" i pozostaje w tym samym miejscu przez długi czas.Bardzo wydajny.

Używam tego produktu od:4 lat

słaba jakość

jedna gwiazdka za ładny, jasny kolor.
druga gwiazdka za ładne krycie cieni pod oczami (nie zbiera sie w "zmarszczkach" i mimo dość płynnej konsystencji udaje mu się rozjaśnić spojrzenie).
jednak nie radzi sobie z kryciem innych niedoskonałości, krostek itp. - stąd minus.
a kolejną gwiazdkę odejmuję za nieznajomość praw fizyki przez projektantów opakowania - to już drug produkt Bourjois, który w tej sferze odpada w przedbiegach. przy zamykaniu korektora i wkręcaniu pędzelka do środka spora ilość płynu robi duże ciap i rozlewa się na zewnątrz.
a przy tym wszystkim przekreśla go cena nieadekwatna do ilości, wydajności i jakości produktu. Używam tego produktu od: tygodnia

Taki sobie korektora

Na plus:
-ladne, poreczne opakowanie
-pedzelek
na minus:
-zle stapia sie ze skora
-korektor nie tuszuje ciebie pod oczami
-zle sie rozprowadza
-"pieni sie"

Dobrze, ze kupowalam go na allegro wiec nie przeplacilam. Korektor ten na pewno nie jest wart 40zl. Tansze niskopolkowce o wiele lepiej radza sobie z zakrywaniem sincow pod oczami. Nie polecam. Na pewno nie zakupie go ponownie.

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Eris film 1

ujdzie w tłumie

podoba mi się w nim konsystencja, ładne i poręczne opakowanie i wygodny pędzelek.Ładnie maskuje cienie pod oczami, jednak kompletnie nie radzi sobie z lekką opuchlizną po nieprzespanej nocy.Nienaruszony wytrzyma mało intensywny dzień, jednak gdy przyjdzie mu się zmierzyć z deszczem lub siłownią zachowuje się dziwnie- tak jakby się "pieni" i rozmazuje. Sądzę że jest wydajny, bo chociaż nie używam go często to po kilku miesiącach końca nie widać, jednak chyba zaczął nieco przysychać.Nie wiem czy jeszcze go kupię, to zależy od tego czy znajdę coś lepszego, bo to jest pierwszy korektor w płynie jaki mam.

Używam tego produktu od:prawie roku
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

podrażnione oczy

Nimniejszym nadaje temu korektorowi najniższą możliwą notę, gdyż w ogóle nie mogę go używać!! Użyłam raptem 3 razy i muszę iść do sklepu po coś nowego. Krótko mówiąc 43 zl wyrzucone w błoto! Do zakupu skusił mnie ładny odcień, wygodna forma aplikacji i dobra marka. Zadowolona rano zrobiłam makijaż tym cudeńkiem - u mnie krycie cieni pod oczami było całkiem akceptowalne, choć miewałam skuteczniejsze korektory, podobało mi się że nie było praktycznie widać różnicy między pomalowaną częścią pod okiem a nie pomalowanym policzkiem (podkładów nie stosuje) i zadowolona poszłam do pracy. W ciągu dnia mam ważniejsze sprawy niż rozmyślanie nad moim makijażem, jednak tego dnia makijaż nie dał mi ani na moment o sobie zapomnieć! Oczy piekły mnie straszliwie. Dla sprawdzenia czy na pewno od tego korektora, dałam mu jeszcze 2 szanse. Z żadnej nie skorzystał. I jak te panie w obsłudze w sephorze mogą mówić, że Bourjois nie uczula?? Podobną wpadkę miała już z tuszem tej firmy.

średniak

Mam kolorek 44 ,bardzo jaśniutki ciepły beż,korektor na bardzo płynną ,lekką konsystencję ,może dlatego niezbyt dobrze kryje cienie pod oczami ,ale dobrze rozświetla.Nie wchodzi w zmarszczki pod oczami.Moim zdaniem średniak, choć cena dosyć wysoka względem jakości.Dosyć wydajny,mam go ładnych pare miesięcy,a używam codziennie.

pomyłka

Pierwszy i ostatni raz dałam się namówić na kupno kosmetyku. :-( Poza ładnym zapachem i poręcznym opakowaniem jest do niczego. 1. Miał to być korektor pod oczy - strasznie wysusza skórę, uwydatnia zmarszczki, pieką od niego oczy 2. Nawet jako korektor do twarzy się nie sprawdził - pięknie uwydatnił wszystkie niedoskonałości. Zbiera się w załamaniach i zakamarkach, kolor trudno dopasować - zawsze widać na skórze 'placek', 'gryzie się z podkładami. :-( Do niczego.

Przeciętny...

Niezły pod oczy bo ma dość rzadką konsystencję, ale do maskowania innych doskonałości raczej się nie nadaje. Poza tym jest drogi, jest go malutko i nie ma dużego wyboru kolorów. Za to bardzo podoba mi się jego pędzelek (korektor już się skończył, ale tego pędzelka ciągle używam bo jest recyzyjny, szczególnie przy małych niespodizankach :) )

mógłby być lepszy

Mam go od 2 lat, gdy jestem wyspana i wypoczęta i korektor zdaje egzamin, ale w innym wypadku nie bardzo.Słabo maskuje cienie pod oczami i wszelkie inne niedoskonałości.Jest rzadki więc dobrze się go nakłada na delikatnej skórce pod oczami.Nie trzeba go za mocno wcierać i naciagać przy tym skóry.Trochę za drogi w porównaniu z jakością.A szkoda.Opakowanie piękne ale to trochę za mało.

zdecydowanie nie warto

korektor? to dlaczego nie maskuje cieni???brzydko ciemnieje na twarzy [więc nie rozświetla]jest bardzo rzadki, więc należałoby położyc grubą wartwę, aby ukryć cienie [ja nigdy nie miałam dużych cieni, czasem je mam, gdy nie dośpię.. niestety korektor ten nie maskuje nawet najmniejszych oznak zmęczenia]jedyny atut - ładne opakowanie... trochę za małoUżywam tego produktu parę miesięcy/ Ilość zużytych opakowań: jedno.. nie do końca.. wyrzucone

Może być

Średnio maskuje cienie pod oczami. Niestety szybko wysycha i później już nie daje żadnych efetków. Jest za drogi

Średni

Nie spełnił moich oczekiwań. Ma ładne, jasne kolory, ale... Jest za mało kryjący, mało wydajny, szybko wysycha. Strata pieniędzy. Ilość zużytych opakowań: jedno