Never Ever! Delicate Formula, Krem matujący

Never Ever! Delicate Formula, Krem matujący

Krem matujący zapobiegnie błyszczeniu, intensywnie nawilży skórę i pomoże utrzymać ją w świetnej kondycji. Specjalnie dobrane składniki - wyciąg z alg+ matujące mikrogąbeczki zapewnią skórze pielęgnację na optymalnym poziomie. staje się ona nawilżona i gładką.

może być

Plusy:
+konsystencja
+dobry pod podkład
+nie powstają po nim dodatkowa wypryski
+filtr UV
Minusy:
-zapach trochę mnie drażni
-nie ma jakiś super efektów
-nie czuję żeby skóra była nawilżona
-0 matu ,jak się błyszczałam tak się błyszczę

Używam tego produktu od: 1,5 rok
Ilość zużytych opakowań: 0,5 opak

Lekki i dość skuteczny.

Zużyłam jedną tubę jakieś 3 lata temu, jednak zafascynowana ciągle pojawiającymi się nowościami, zapomniałam o nim. Przypomniałam sobie o nim dopiero niedawno, jednak wydaje mi się, że za późno, bo nie widuję go już w sklepach. Trochę ubolewam nad tym, bo krem dla mnie był nie tylko dobry, ale też bardzo przyjemny w użyciu.

:) nawilżał od rana do wieczora
:) trochę matował
:) nie nasilał trądziku, wręcz miałam wrażenie, że uspokaja cerę
:) w odpowiedniej ilości nadawał się pod makijaż
:) niewygórowana cena za 75 ml
:) ładna, wygodna, higieniczna tuba
:) polski produkt
:) świetny zapach, dobrze się mi kojarzy

Jedyne, co mnie w nim trochę niepokoiło, to bardzo złożony skład. Trochę chemii w nim siedzi, ale moja kapryśna cera (o dziwo!) i tak przyjęła go bardzo dobrze. Zero podrażnień itd.

Używam tego produktu od: 3 lata temu przez ok. 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: jedna cała tubka

Bezużyteczne mazidło dla cery z trądzikiem

:)nawilża
:(po dłuższym stosowaniu zapycha
:)matuje na krótko

Zrób sama kosmetyk - serum z witaminą C

Średnio na jeża

Bardzo spodobało mi się pudełeczko. Wierzylam, że moja skóra będzie matowa długo po zastosowaniu, ale mylilam się. Po niecałej godzinie twarz zaczynała na nowo błyszczeć , nos stał się tłusty, zupełnie jakbym go nie użyła.
Plusy za wydajność, przyjemny zapach i konsystencję, no i za cenę.
Nic poza tym

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie, w połowie

nawilżacz

Zawsze miałam bardzo przetłuszczającą się skórę, traktowałam ją różnego rodzaju wysuszająco-matującymi kremami i przetłuszczała się jeszcze bardziej. Potem usłyszałam, że tłusta skóra często jest przesuszona i dlatego produkuje jeszcze więcej sebum. Wtedy w rossmanie kupiłam ten krem, kiedyś już go używałam (byćmoże jakiejś starszej wersji) i pamiętałam, że dobrze nawilżał.
Używałam go codziennie na noc, dość grubą warstwę aż do wyczerpania opakowania i skóra przestała się przetłuszczać! Skóra chłonie ten krem jak gąbka.
Innym plusem jest delikatność kremu, można go stosować również na powieki, nie piecze.

jest to świetny produkt za niską cenę.

Ilość zużytych opakowań: 1 op.

mieszane uczucia

No właśnie. Na początku wydawał mi się rewelacyjny- matował, zapach nie odpychał, dobrze się wchłaniał...
Ale potem..zaczął mnie uczulać, nie zdążyłam zużyć całego opakowania. Twarz szczypie, robi się czerwona...

Może komuś innemu podpasuje, ale ja do niego nie wrócę.

Używam tego produktu od: sama nie wiem
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Do mieszanej tak

Mam cerę mieszana w kierunku normalnej i u mnie krem się sprawdził. Po uzyciu żelu i toniku a nastepnie tego kremu skóra pozostawała matowa na około 5 godzin. Cera była gładka, pory jakby mniej widoczne. A poza efektem matujacym bardzo ładnie nawilżał. Ma estetyczne opakowanie, lekką, troche żelowa konsystencję, która dobrze się wchłania. Nie zatyka porów.

Nie wiem czy go kupie ponownie ponieważ moja skóra staje sie coraz bardziej normalna.

Używam tego produktu przez:3 mies

Wart uwagi

Krem jest naprawde matujący. Skórs jest po nim gładka i matowa. Po nałożeniu matującego fluidu miałam matową twarz przez cały dzień. Nie zatyka porów co jest bardzo ważne, ale uważam, że trzeba go stosować na zmianę z bardziej nawilżającym kremem, gdyż ten tak średnio nawilża. Ma bardo ładny zapach i lekko się rozprowadza. Jest bardzo wydajny.

Używam tego produktu od:2lata z przerwami
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 2

średni

Wielkiego matowania nie zauważyłam, za to uratował mnie po wysuszajacym specyfiku od lekarza (bardzo dobrze nawilża)Cena też niczego sobie, ładny zapach, przyjemny w nakładaniu.

Używam tego produktu od: 1,5roku

Może być,ale bez rewelacji

Krem matuje cerę, ale tylko przez ok. godzinę.Jeśli chodzi o zmniejszenie wyprysków to nie widzę różnicy.Produkt ten ma lekka formułę, dzięki czemu łatwo się go rozprowadza i daje uczucie świeżej cery. Nie szkodzi, ale też nie pomaga, jak to zapewnia producent.

Używam tego produktu od:miesiąca

Rewelacja!

Jest to mój pierwszy krem matujący, jednak służy mi on już okrągły rok z kawałkiem i nie zamierzam wymieniać go na żaden inny!

+ dobrze matuje
+ świetnie nawilża
+ wygładza twarz, jest po nim miła w dotyku
+ daje poczucie świeżości
+ doskonała baza pod makijaż
+ dosyć wydajny

Nie zapominajcie tylko aby nie wcierać go w skórkę, tak jak zwykłe kremy, lecz, jak napisał producent - wklepywać. Poza tym polecam odczekać 15-20 minut przed nałożeniem makijażu, bo może się rolować.

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: nie znam dokładnej liczby

Dobry

Plusy:
- matuje
- nawilża
- cera staje się jedwabista w dotyku
- jest wydajny
- szybko się wchłania

Minusy:
- nie zapobiega powstawaniu niedoskonałości

Można go polecić osobom, które nie mają problemów z trądzikiem.