Dermaglin, Maseczka oczyszczająco - odżywcza z zieloną glinką kambryjską, jedwabiem i olejkiem jojoba

Profesjonalna maska polecana do pielęgnacji skóry o obniżonej jędrności, szorstkiej lub wymagającej gruntownego oczyszczenia. Głęboko oczyszcza skórę, łagodzi i koi podrażnienia, zapobiega powstawaniu zmian skórnych. Działa wybitnie odświeżająco i rewitalizująco. Dostarcza składniki odżywcze głównie makro i mikroelementy niezbędne dla zdrowia skóry. Napina, ujędrnia i wygładza skórę (delikatny lifting). Dzięki proteinie jedwabiu i olejku jojoby maska chroni skórę przed wysuszeniem, odpowiednio nawilża i nadaje jej aksamitnej gładkości. Wizualnie poprawia wygląd i owal twarzy.
Produkt 100% naturalny - przebadany dermatologicznie. Nieperfumowany.

Glinka

Glinki są przede wszystkim naturalne. Moja skóra dobrze je przyswaja. Nie podrażniaja mojej wrażliwej skóry. Ładnie pachnie, jest jej dużo. Łatwo się nakłada. Dość szybko się zmywa.Warta swojej ceny.Wszystkim gorąco polecam !!

Na wyjazd

Przede wszystkim dlatego, że to już gotowa forma glinka + składniki, które zapobiegają jej nadmiernemu wysuszaniu na twarzy.
Zazwyczaj rozrabiam glinkę z hydrolatem i kapką olejku aby uniknąć sytuacji odwrotnego skutku od zamierzonego - czyli zamiast wygładzenia cery glinką jej wysuszenie.
Tu mamy gotową maseczkę nie wymagającą dodawania tych składników.
Cera jest wygładzona, oczyszczona i zregenerowana.
Tyle, że ne jest to na pewno tak intensywne działanie jak stosowanie zielonej glinki, którą samodzielnie rozrabiamy, ani zbyt ekonomiczne patrząc po cenie glinek (kilka złotych za opakowanie, które zazwyczaj starcza na kilkanaście razy).
Ta wersja jest ok na wyjazd, kiedy nie chce nam się brać ze sobą glinki do rozrabiania, która może nam spłatać psikusa i po prostu rozsypać :), zasycha więc cięzko ją użyć na 2 razy, zazwyczaj więc ląduję też na szyje i dekolt.

Uciążliwa w stosowaniu

Maseczek z glinką używam regularnie i namiętnie, bo dobrze dogadują się z moją tłustą, trądzikową i często szarą cerą.
To już kolejna maska marki Dermaglin, którą testowałam.

Sama maska działa tak, jak powinna działać maska glinkowa. Oczyszcza cerę, rozjaśnia, wyrównuje koloryt, ale jednocześnie nie powoduje przesuszenia i nieprzyjemnego ściągnięcia z uwagi na obecność olejku jojoba i jedwabiu.
Czy poprawia owal - nie wiem. Jeszcze nie przekroczyłam 30-tki, więc póki co nie ma co poprawiać.
Skład krótki, konkretny i naturalny. Czy można chcieć czegoś więcej?

Ano można. Wygody użytkowania, której tutaj nie ma. Maska jest bardzo gęsta, przez co nakłada się grubą warstwą, którą później ciężko się zmywa. A że wystarcza na 2 aplikacje, to przez te kilka dni między 1 a 2 użyciem dodatkowo podsycha, chociaż chowam saszetkę do plastikowego pojemnika.
Ma kolor wojskowej zieleni i brudzi dosłownie wszystko wokoło.
Zapach ma błotnisty, ale raczej delikatny i nie powienien przeszkadzać.

W ostatnim czasie przetestowałam kilka masek w saszetkach i stwierdzam, że to nie jest najlepsza forma opakowania dla produktów z glinką, która szybko wysycha.
Stylistyka opakowania nie zachęca do sięgnięcia po nią, a szkoda, bo kosmetyki Dermaglin mają fajne i ciekawe składy.
Dostępne w Rossmannie. Jednostkowo cena jest niewielka.

Dermaglin nigdy nie zawodzi

Dermaglin nigdy nie zawodzi. Maska daje efekt oczyszczenia skóry i bardzo ją nawilża, cera jest po niej gładką, znikają zanieczyszczenia, a buzia jest miękka i przyjemna w dotyku. Polecam.

Niefajna

-z przykrością stwierdzam, że maska mnie zawiodła i nie kupię jej ponownie,
-przede wszystkim brak widocznego działania, miałam inne maski z Dermaglinu, które były naprawdę dobre, ta jest najsłabszą, którą stosowałam,
-szata graficzna pozostawia wiele do życzenia,
-bardzo brzydko pachnie, błotniście,
-jak trochę wejdzie do ust (mnie się to zdarza non stop) to jest to tak paskudne odczucie, że trzeba natychmiast to wypłukać,
-źle i ciężko się zmywa, ręce raczej nie dadzą rady, trzeba sobie pomóc np. mokrym ręcznikiem,
-twarz nie jest gładka,
-nie widzę wpływu na wypryski,
-minimalnie oczyściła pory na nosie, ale jest to prawie niezauważalne,
-w zasadzie efekt po masce taki jak i bez maski,
-konsystencja niemiła, miejscami wodnista, a miejscami grudki,

+tania,
+produkt polski,
+wszędzie dostępna,
+jest jej dużo w opakowaniu, spokojnie wystarczy na całą twarz,
+jest wiele wersji maski, każdy znajdzie coś dla siebie

Nie polecam, na rynku jest wiele lepszych masek, ta po prostu nie działa.

Kolejna rewelacyjna od Dermaglin

Jak na Dermaglin przystało maseczka jest naturalna i bardzo dobra w swoim działaniu. Nakładanie maski jest łatwe, a efekty widoczne od razu - oczyszczone pory, wygładzona i rozjaśniona buzia, bardzo miękka w dotyku. Zastyga na twarzy dość mocno, ale zmywa się bez większych problemów. Zapach standardowy dla glinki, nie jest drażniący dla nosa. Po co kupować maski naszpikowane chemią, skoro mamy tak dobre produkty z prostymi składami? Serdecznie polecam - naprawdę warto wypróbować.
PS Jedno opakowanie wystarcza mi na dwa razy - po pierwszym użyciu zaklejam szczelnie maseczkę taśmą.

Bardzo fajna maseczka

Maseczki w saszetkach nie sa moimi ulubionymi ze wzgledu na sposob ich aplikacji. Uwielbiam maseczki nakladac pedzlem ale wyciskac jest z saszetki na pedzel a wtedy nakladac na twarz jest trudniej niz wyciskajac z tubki lub biorac z miseczki. Moze i zaoszczedzi sie miejsce ale wygoda stoi u mnie na pierwszym miejscu.
Na opakowaniu sa wszytkie informacje o kosmetyku ktore klient powinien znac.
Sama maseczka jest z glinka dzieki czemu ma taki a nie inny kolor. Zapachem przypomina - zwykla gline :) ale nie jest to nachalna won ziemi tylko taka delikatna bardzo :). Konsystencja jest taka srednia, naklada sie maseczke bardzo dobrze i nie splywa z twarzy, szybko zastyga ale lubi sie kruszyc wiec trzeba uwazac jak sie rozmawia lub usmiecha zeby nie popekala.
Efekt mozna zauwazyc juz po pierwszym uzyciu - lekkie oczyszczenie i zwezenie porow, zapewne po regularnym stosowaniu mozna spodziewac sie lepszych efektow.
Najwazniejsze jest to ze ta maseczka ma dzialanie oczyszczajace i czesto zdarza sie ze wlasnie takie produkty wysuszaja mi skore lub ja podrazniaja juz po pierwszym uzyciu, tutaj takie zachowanie nie mialo miejsca. Fakt ze skora po zmyciu zaschnietej juz maski jest lekko naciagnieta i to w ten malo przyjemny sposob, ale i tak zawsze nakladam krem nawilzajacy i wszystko wraca do normy, zapewne jest to kwestia bardzo twardej wody w naszym rejonie.
Saszetka zawiera 20 g produktu i wystarcza apokojnie na jedna dokladna aplikacje. Koszt to ok 5-6 zl.
Mysle ze u osob z cera tlusta i mieszana moze sie sprawdzic ale trzeba zdecydowac sie na regularna pielegnacje! :)

przeciwtrądzikowa jednak lepsza

W porównaniu z glinką przeciwtrądzikową, ta oczyszczająca wypada średnio. Konsystencja jest ciężka do rozprowadzenia a i efektów nie ma jakichś powalających. Używam jej raz na jakiś czas, jednak bez szału, lepiej wybrać maseczki z Ziaji.

Jak na glinkę nawet niezła

Glinka ma lekko wyczuwalny dziwny zapach ale nie jest on drażniący i nawet nie zwraca się na niego uwagi. Ma gęstą, jednolitą konsystencje i dobrze "przyczepia" się do twarzy. Nie ma problemów z rozprowadzeniem jej. Po zmyciu wyczuwalne jest wygładzenie twarzy, choć można poczuć lekkie wysuszenie.Trochę trzeba się natrudzić żeby ją zmyć. Wszystko wokół jest zielone. Strasznie wchodzi pod paznokcie.
Czuć, że skóra jest bardziej napięta. Mi akurat bardzo pasuje uczucie ściągnięcia. Wygląda na odżywioną. Zmniejsza widoczność niespodzianek (wyprysków). Tą glinkę użyłam raz więc nie powiem jaki daje efekt na dłuższy okres stosowania, ale po jednym użyciu jestem bardzo z niej zadowolona. Myślę, że od czasu do czasu nasza skóra twarzy zasługuje na trochę rozpusty. Nie zauważyłam wizualnej poprawy owalu twarzy.

5/5

PLUSY:

+ cena
+ delikatny zapach, prawie nie wyczuwalny
+ gęsta konsystencja, maseczka bardzo dobrze się rozprowadza i nie spływa z buzi
+ oczyszcza skórę
+ nawilża
+ buźka jest miękka i gładka :D

Ma bardzo fajny skład, na pewno będę po nią dość często sięgać :) minusów nie widzę żadnych

Bardzo dobra maseczka

Przez bardzo długi czas była to moja ulubiona maseczka, lądowała w koszyku przy każdych zakupach w drogerii. Bardzo dobrze nawilża, tonizuje skórę, pomaga w zapobieganiu pojawiania się krostek i łagodzi te które mamy. Przy dłuższym stosowaniu skóra ma bardziej wyrównany kolor i jest wyraźniej miękka. Jest bardzo wydajna i przyjemna w użyciu.
Nie pamiętam żadnych wad tej maski, z pewnością przy najbliższych zakupach znowu trafi do koszyka tym razem po dłuższej przerwie.

Wspaniały produkt! Mój hit!

Zalety:
- ma bardzo gęstą konsystencję, która nie spływa z twarzy, dobrze zasycha w równomierny sposób
- wygładza skórę i zapewnia jej jedwabistość
- matuje na długi czas
- rozjaśnia koloryt skóry
- zmniejsza skłonność do powstawania niedoskonałości
- leczy istniejące niedoskonałości, sprawia że są mniej widoczne
- skóra jest nawilżona
- bardzo wydajny produkt, saszetka wystarcza mi na 3 użycia
- świetny skład
- dostępność w wielu marketach
- niska cena