Dermaglin, Maseczka oczyszczająco - odżywcza z zieloną glinką kambryjską, jedwabiem i olejkiem jojoba

Profesjonalna maska polecana do pielęgnacji skóry o obniżonej jędrności, szorstkiej lub wymagającej gruntownego oczyszczenia. Głęboko oczyszcza skórę, łagodzi i koi podrażnienia, zapobiega powstawaniu zmian skórnych. Działa wybitnie odświeżająco i rewitalizująco. Dostarcza składniki odżywcze głównie makro i mikroelementy niezbędne dla zdrowia skóry. Napina, ujędrnia i wygładza skórę (delikatny lifting). Dzięki proteinie jedwabiu i olejku jojoby maska chroni skórę przed wysuszeniem, odpowiednio nawilża i nadaje jej aksamitnej gładkości. Wizualnie poprawia wygląd i owal twarzy.
Produkt 100% naturalny - przebadany dermatologicznie. Nieperfumowany.

Kolejna rewelacyjna od Dermaglin

Jak na Dermaglin przystało maseczka jest naturalna i bardzo dobra w swoim działaniu. Nakładanie maski jest łatwe, a efekty widoczne od razu - oczyszczone pory, wygładzona i rozjaśniona buzia, bardzo miękka w dotyku. Zastyga na twarzy dość mocno, ale zmywa się bez większych problemów. Zapach standardowy dla glinki, nie jest drażniący dla nosa. Po co kupować maski naszpikowane chemią, skoro mamy tak dobre produkty z prostymi składami? Serdecznie polecam - naprawdę warto wypróbować.
PS Jedno opakowanie wystarcza mi na dwa razy - po pierwszym użyciu zaklejam szczelnie maseczkę taśmą.

Bardzo fajna maseczka

Maseczki w saszetkach nie sa moimi ulubionymi ze wzgledu na sposob ich aplikacji. Uwielbiam maseczki nakladac pedzlem ale wyciskac jest z saszetki na pedzel a wtedy nakladac na twarz jest trudniej niz wyciskajac z tubki lub biorac z miseczki. Moze i zaoszczedzi sie miejsce ale wygoda stoi u mnie na pierwszym miejscu.
Na opakowaniu sa wszytkie informacje o kosmetyku ktore klient powinien znac.
Sama maseczka jest z glinka dzieki czemu ma taki a nie inny kolor. Zapachem przypomina - zwykla gline :) ale nie jest to nachalna won ziemi tylko taka delikatna bardzo :). Konsystencja jest taka srednia, naklada sie maseczke bardzo dobrze i nie splywa z twarzy, szybko zastyga ale lubi sie kruszyc wiec trzeba uwazac jak sie rozmawia lub usmiecha zeby nie popekala.
Efekt mozna zauwazyc juz po pierwszym uzyciu - lekkie oczyszczenie i zwezenie porow, zapewne po regularnym stosowaniu mozna spodziewac sie lepszych efektow.
Najwazniejsze jest to ze ta maseczka ma dzialanie oczyszczajace i czesto zdarza sie ze wlasnie takie produkty wysuszaja mi skore lub ja podrazniaja juz po pierwszym uzyciu, tutaj takie zachowanie nie mialo miejsca. Fakt ze skora po zmyciu zaschnietej juz maski jest lekko naciagnieta i to w ten malo przyjemny sposob, ale i tak zawsze nakladam krem nawilzajacy i wszystko wraca do normy, zapewne jest to kwestia bardzo twardej wody w naszym rejonie.
Saszetka zawiera 20 g produktu i wystarcza apokojnie na jedna dokladna aplikacje. Koszt to ok 5-6 zl.
Mysle ze u osob z cera tlusta i mieszana moze sie sprawdzic ale trzeba zdecydowac sie na regularna pielegnacje! :)

przeciwtrądzikowa jednak lepsza

W porównaniu z glinką przeciwtrądzikową, ta oczyszczająca wypada średnio. Konsystencja jest ciężka do rozprowadzenia a i efektów nie ma jakichś powalających. Używam jej raz na jakiś czas, jednak bez szału, lepiej wybrać maseczki z Ziaji.

Anna Małecka masaż twarzy

Jak na glinkę nawet niezła

Glinka ma lekko wyczuwalny dziwny zapach ale nie jest on drażniący i nawet nie zwraca się na niego uwagi. Ma gęstą, jednolitą konsystencje i dobrze "przyczepia" się do twarzy. Nie ma problemów z rozprowadzeniem jej. Po zmyciu wyczuwalne jest wygładzenie twarzy, choć można poczuć lekkie wysuszenie.Trochę trzeba się natrudzić żeby ją zmyć. Wszystko wokół jest zielone. Strasznie wchodzi pod paznokcie.
Czuć, że skóra jest bardziej napięta. Mi akurat bardzo pasuje uczucie ściągnięcia. Wygląda na odżywioną. Zmniejsza widoczność niespodzianek (wyprysków). Tą glinkę użyłam raz więc nie powiem jaki daje efekt na dłuższy okres stosowania, ale po jednym użyciu jestem bardzo z niej zadowolona. Myślę, że od czasu do czasu nasza skóra twarzy zasługuje na trochę rozpusty. Nie zauważyłam wizualnej poprawy owalu twarzy.

5/5

PLUSY:

+ cena
+ delikatny zapach, prawie nie wyczuwalny
+ gęsta konsystencja, maseczka bardzo dobrze się rozprowadza i nie spływa z buzi
+ oczyszcza skórę
+ nawilża
+ buźka jest miękka i gładka :D

Ma bardzo fajny skład, na pewno będę po nią dość często sięgać :) minusów nie widzę żadnych

Bardzo dobra maseczka

Przez bardzo długi czas była to moja ulubiona maseczka, lądowała w koszyku przy każdych zakupach w drogerii. Bardzo dobrze nawilża, tonizuje skórę, pomaga w zapobieganiu pojawiania się krostek i łagodzi te które mamy. Przy dłuższym stosowaniu skóra ma bardziej wyrównany kolor i jest wyraźniej miękka. Jest bardzo wydajna i przyjemna w użyciu.
Nie pamiętam żadnych wad tej maski, z pewnością przy najbliższych zakupach znowu trafi do koszyka tym razem po dłuższej przerwie.

Wspaniały produkt! Mój hit!

Zalety:
- ma bardzo gęstą konsystencję, która nie spływa z twarzy, dobrze zasycha w równomierny sposób
- wygładza skórę i zapewnia jej jedwabistość
- matuje na długi czas
- rozjaśnia koloryt skóry
- zmniejsza skłonność do powstawania niedoskonałości
- leczy istniejące niedoskonałości, sprawia że są mniej widoczne
- skóra jest nawilżona
- bardzo wydajny produkt, saszetka wystarcza mi na 3 użycia
- świetny skład
- dostępność w wielu marketach
- niska cena

W porządku

Maskę kupiła już dawno temu.
Zapomniałam o niej i czekała w szufladzie na swój czas.
Pojemność jaką dostajemy w opakowaniu jest dość duża.
Maska wystarczyłam mi na dwie aplikacje, ale nie żałowałam sobie tego produktu, nakładałam grubą warstwę.
Konsystencja jest przyjemna i z łatwością można ją nałożyć.
Delikatnie zwęża pory i napina skórę.
Skóra po użyciu jest gładka.
W moim przypadku troszkę mnie przesuszyła, ale nawilżający krem rozprawił się z tym problemem.

Duży plus za zwężenie porów

Jestem pod ogromnym wrażeniem jak ta maska zwęża pory, od razu zauważyłam różnicę i co najważniejsze efekt utrzymywał się kilka dni.
Ogólnie słabo z nią jeżeli chodzi o konsystencję... jak się ją wyjmuje z saszetki to raz jest wodnista a za chwilkę gęsta... Bardzo ściąga skórę i mam wrażenie że lekko wysusza.

Wydajna... starcza na dwie aplikacje.

Używam tego produktu od: tydzień

mieszane uczucia

Ogólnie jest ok, jednakże mam kilka zastrzeżeń.

Plusy:
- redukuje nadmiar sebum, po ściągnięciu maseczki skóra nie świeci się przez długi czas,
- wydajna, ja jedno opakowanie mam na 2-3 razy,
- odświeża skórę,
- napina, ujędrnia i wygładza skórę,
- skład;

Minusy:
- nie oczyszcza,
- trochę wysusza,
- niejednolita formuła, najpierw wyciska się zielona woda, na końcu gęsta papa;

Używam tego produktu od: tygodnia

Nie tym razem

Kupując tę maseczkę, patrząc na skład i cenę liczylam na cuda...
I się przeliczyłam xD

Dobry skład

Nie oczyszcza
Cieżko się zmywa
Maseczka w opakowaniu nie jest jednolita. Najpierw wyciska się zielona woda, na końcu gęsta, trudna do rozsmarowania papa.
Po ok 10-15 minutach twarz zaczęła mnie strasznie piec, nie wytrzymałam do 20min, musiałam zmyć wcześniej
Maseczka zasycha na twarzy robiąc skorópę.

Podsumowując: nie przemówiła do mnie, nie polecam... Cieszę się tylko,że kupiłam jedno opakowanie.

Używam tego produktu od: Kilka dni temu
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Niestety niewiele zrobiła

PLUSY:
- cena
- dobry skład
- dobrze odświeża skórę
- wygładza
- łagodzi podrażnienia

MINUSY:
- nie lubię jej zmywać
- daje uczucie ściągnięcia
- słabo odżywia
- nie oczyszcza

Używam tego produktu od: używałam 1 raz