Dermaglin, Maseczka oczyszczająco - odżywcza z zieloną glinką kambryjską, jedwabiem i olejkiem jojoba

Profesjonalna maska polecana do pielęgnacji skóry o obniżonej jędrności, szorstkiej lub wymagającej gruntownego oczyszczenia. Głęboko oczyszcza skórę, łagodzi i koi podrażnienia, zapobiega powstawaniu zmian skórnych. Działa wybitnie odświeżająco i rewitalizująco. Dostarcza składniki odżywcze głównie makro i mikroelementy niezbędne dla zdrowia skóry. Napina, ujędrnia i wygładza skórę (delikatny lifting). Dzięki proteinie jedwabiu i olejku jojoby maska chroni skórę przed wysuszeniem, odpowiednio nawilża i nadaje jej aksamitnej gładkości. Wizualnie poprawia wygląd i owal twarzy.
Produkt 100% naturalny - przebadany dermatologicznie. Nieperfumowany.

przeciwtrądzikowa jednak lepsza

W porównaniu z glinką przeciwtrądzikową, ta oczyszczająca wypada średnio. Konsystencja jest ciężka do rozprowadzenia a i efektów nie ma jakichś powalających. Używam jej raz na jakiś czas, jednak bez szału, lepiej wybrać maseczki z Ziaji.

Jak na glinkę nawet niezła

Glinka ma lekko wyczuwalny dziwny zapach ale nie jest on drażniący i nawet nie zwraca się na niego uwagi. Ma gęstą, jednolitą konsystencje i dobrze "przyczepia" się do twarzy. Nie ma problemów z rozprowadzeniem jej. Po zmyciu wyczuwalne jest wygładzenie twarzy, choć można poczuć lekkie wysuszenie.Trochę trzeba się natrudzić żeby ją zmyć. Wszystko wokół jest zielone. Strasznie wchodzi pod paznokcie.
Czuć, że skóra jest bardziej napięta. Mi akurat bardzo pasuje uczucie ściągnięcia. Wygląda na odżywioną. Zmniejsza widoczność niespodzianek (wyprysków). Tą glinkę użyłam raz więc nie powiem jaki daje efekt na dłuższy okres stosowania, ale po jednym użyciu jestem bardzo z niej zadowolona. Myślę, że od czasu do czasu nasza skóra twarzy zasługuje na trochę rozpusty. Nie zauważyłam wizualnej poprawy owalu twarzy.

5/5

PLUSY:

+ cena
+ delikatny zapach, prawie nie wyczuwalny
+ gęsta konsystencja, maseczka bardzo dobrze się rozprowadza i nie spływa z buzi
+ oczyszcza skórę
+ nawilża
+ buźka jest miękka i gładka :D

Ma bardzo fajny skład, na pewno będę po nią dość często sięgać :) minusów nie widzę żadnych

Starzenie się skóry - dieta

Bardzo dobra maseczka

Przez bardzo długi czas była to moja ulubiona maseczka, lądowała w koszyku przy każdych zakupach w drogerii. Bardzo dobrze nawilża, tonizuje skórę, pomaga w zapobieganiu pojawiania się krostek i łagodzi te które mamy. Przy dłuższym stosowaniu skóra ma bardziej wyrównany kolor i jest wyraźniej miękka. Jest bardzo wydajna i przyjemna w użyciu.
Nie pamiętam żadnych wad tej maski, z pewnością przy najbliższych zakupach znowu trafi do koszyka tym razem po dłuższej przerwie.

Wspaniały produkt! Mój hit!

Zalety:
- ma bardzo gęstą konsystencję, która nie spływa z twarzy, dobrze zasycha w równomierny sposób
- wygładza skórę i zapewnia jej jedwabistość
- matuje na długi czas
- rozjaśnia koloryt skóry
- zmniejsza skłonność do powstawania niedoskonałości
- leczy istniejące niedoskonałości, sprawia że są mniej widoczne
- skóra jest nawilżona
- bardzo wydajny produkt, saszetka wystarcza mi na 3 użycia
- świetny skład
- dostępność w wielu marketach
- niska cena

W porządku

Maskę kupiła już dawno temu.
Zapomniałam o niej i czekała w szufladzie na swój czas.
Pojemność jaką dostajemy w opakowaniu jest dość duża.
Maska wystarczyłam mi na dwie aplikacje, ale nie żałowałam sobie tego produktu, nakładałam grubą warstwę.
Konsystencja jest przyjemna i z łatwością można ją nałożyć.
Delikatnie zwęża pory i napina skórę.
Skóra po użyciu jest gładka.
W moim przypadku troszkę mnie przesuszyła, ale nawilżający krem rozprawił się z tym problemem.

Duży plus za zwężenie porów

Jestem pod ogromnym wrażeniem jak ta maska zwęża pory, od razu zauważyłam różnicę i co najważniejsze efekt utrzymywał się kilka dni.
Ogólnie słabo z nią jeżeli chodzi o konsystencję... jak się ją wyjmuje z saszetki to raz jest wodnista a za chwilkę gęsta... Bardzo ściąga skórę i mam wrażenie że lekko wysusza.

Wydajna... starcza na dwie aplikacje.

Używam tego produktu od: tydzień

mieszane uczucia

Ogólnie jest ok, jednakże mam kilka zastrzeżeń.

Plusy:
- redukuje nadmiar sebum, po ściągnięciu maseczki skóra nie świeci się przez długi czas,
- wydajna, ja jedno opakowanie mam na 2-3 razy,
- odświeża skórę,
- napina, ujędrnia i wygładza skórę,
- skład;

Minusy:
- nie oczyszcza,
- trochę wysusza,
- niejednolita formuła, najpierw wyciska się zielona woda, na końcu gęsta papa;

Używam tego produktu od: tygodnia

Nie tym razem

Kupując tę maseczkę, patrząc na skład i cenę liczylam na cuda...
I się przeliczyłam xD

Dobry skład

Nie oczyszcza
Cieżko się zmywa
Maseczka w opakowaniu nie jest jednolita. Najpierw wyciska się zielona woda, na końcu gęsta, trudna do rozsmarowania papa.
Po ok 10-15 minutach twarz zaczęła mnie strasznie piec, nie wytrzymałam do 20min, musiałam zmyć wcześniej
Maseczka zasycha na twarzy robiąc skorópę.

Podsumowując: nie przemówiła do mnie, nie polecam... Cieszę się tylko,że kupiłam jedno opakowanie.

Używam tego produktu od: Kilka dni temu
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Niestety niewiele zrobiła

PLUSY:
- cena
- dobry skład
- dobrze odświeża skórę
- wygładza
- łagodzi podrażnienia

MINUSY:
- nie lubię jej zmywać
- daje uczucie ściągnięcia
- słabo odżywia
- nie oczyszcza

Używam tego produktu od: używałam 1 raz

Hmmmm

Sama nie wiem jak ocenić ten produkt... Kupiłam ją za 4,5 w rossmanie, ponieważ skończyła się moja zielona glinka, a do mojego sklepu zielarskiego nie było mi po drodze a potrzebowałam czegoś na już. Sprawdziłam skład i praktycznie byłam pewna że zadziała na mnie podobnie jak maseczka z zielonej glinki którą często robię sama. Nie wiem czy miałam za duże wymagania ale niestety mnie rozczarowała.
Nałożyłam ją na twarz grubą warstwą i trzymałam wg zaleceń na opakowaniu. Zaschła bardzo szybko i po 15 minutach nie mogłam już wytrzymać tego uczucia ściągnięcia na twarzy. Mam wrażliwą i delikatną cerę, łatwo się przesusza ale ma też tendencje do zapychania i czasem coś na niej wyskoczy. Zawsze glinki działały na nią super. Wyrównywały koloryt, uspokajały, nawilżały a przy tym oczyszczały. Ta maseczka nie zrobiła nic. Aż sama się dziwię że z takim składem jest to tak słaba maseczka....
Wątpię żebym ją kupiła kolejny raz, a już na pewno nie w cenie regularnej. Raczej nie polecam...

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: jedno, całe

Bardzo dobra maseczka ;)

Uwielbiam glinki o czym wspominałam już nie raz.
Najczęściej sama je "tworzę" (czasami lubię się tak pobawić) jednak od czasu do czasu sięgam po gotowce. I tak wczoraj na mojej buźce zagościła
maseczka oczyszczająco - odżywcza na bazie glinki kambryjskiej
firmy Dermaglin.
Zadaniem tej maseczki było dogłębne oczyszczenie skóry, złagodzenie stanów zapalnych oraz poprawa jędrności.
Maski Dermaglin mają bardzo dobre, krótkie składy dlatego nie obawiam się nakładać ich na twarz
(jak to jest przy niektórych maseczkach "glinkowych" innych firm np. Avon).
W tej maseczce oprócz glinki znajduje się olej jojoba i proteiny jedwabiu.
Saszetka zawiera aż 20 g produktu - jest to bardzo dużo (standardowo w saszetkowych maseczkach jest ok 7-10 g).
Taka ilość wystarczy nie tylko na twarz (grubą warstwę), ale także na szyję i dekolt, a nawet na ramiona ;)
Koszt takiej maseczki to ok 5 zł.
Niby dużo jak na jednorazową maseczkę, ale wg mnie za taką ilość naturalnego produktu wcale to dużo nie jest.

Maseczka ma brunatno zielony kolor i typowo ziemisty zapach. Producent informuje, że produkt jest w 100% naturalny, nieperfumowany i wszystko się zgadza, bo naturalna glinka nie pachnie.
Glinkę nałożyłam tak jak zaleca producent na twarz omijając okolice oczu i ust, szyję i dekolt na 20 minut. Glinka dość szybko zaczęła zasychać dlatego co chwilę spryskiwałam ją hydrolatem oczarowym żeby nie dopuścić do całkowitego zaschnięcia. Z glinką na twarzy wyglądałam pięknie. Nic tylko się zakochać ;p
Najbardziej obawiałam się zmycia maseczki, jednak nie było źle - gorzej to sobie wyobrażałam. Obyło się bez gąbki i mocnego pocierania. Mokrymi dłońmi pod koniec "czasu schnięcia" wykonałam delikatny masaż (skupiłam się na głaskaniu), później delikatnie opłukałam twarz i w sumie po maseczce nie było śladu ;)

A jak maseczka zadziałała ?
U mnie w 100% spełniła zapewnienia producenta.
Skóra była oczyszczona, pory zwężone, ale bez uczucia ściągnięcia.
Buźka oraz dekolt były zdecydowanie jaśniejsze, nawilżone, odżywione, wygładzone i bardziej napięte.

Efekt był i w sumie nadal jest widzialny i odczuwalny ;p

Taki relaks był mi i mojej twarzy potrzebny ;)
Wam też polecam taki mały seans SPA we własnej łazience w towarzystwie tejże glinki ;)

Używam tego produktu od: wrzesień 2013
Ilość zużytych opakowań: 10 sztuk