Eye Shadow (Pojedynczy cień do powiek)

Eye Shadow (Pojedynczy cień do powiek)

Pojemność 2,5 g

Zaskoczona

Akurat wpadł mi w rękę kolor, którego żadna inna firma nie jest w stanie z siebie wydostać - matowa zgaszona czerwień :)

Złapałam, nie zastanawiając się.
I miło się zdziwiłam - ładnie się aplikuje - bez osypywania. Trwałość nieco więcej niż poprawna.
Zużyć też go jakoś nie mogę, więc wydajny.

Jak na tą cenę to doskonałość.

Używam tego produktu od: 2 lata

dla niwymagających

mam kilka kolorów,ale wszystkie mają te same wady- strasznie się osypują przy nakładaniu- to duży minus, bo wiele tańszych kosmetyków nie ma tej wady.

poza tym kolory nietrwałe, blade na powiece (w opakowaniu świetne).Może delikatniejsze kolory lepiej by sie sprawowały, ja akurat kupiłam ciemne i nie jestem zadowolona- przez te poprawki i wycieranie cieni z policzków makijaż zajmuje dużo czasu.

Używam tego produktu od:roku

rewelka:)

Dla mnie rewelka :)
Spodziewałam się jakiegoś bubla, a są to jedne z najlepszych cieni jakie miałam. Nie nakładają może się tak równo i miękko jak Clinique,ale są zdecydowanie trwalsze. Jeśli rano się nimi pomalują to na wieczór nadal je mam na powiekach,niemal nie ruszone. Mam śliczny turkusowy kolor.
Jedyny minus tego cienia to to, że trochę ciężko się go równomienrie nakłada.
poza tym same zalety:
+ cena
+ śliczne opakowanie i kolory... Żałuję , że nie mam więcej. Ale już niedługo :)
+ trwałość
+ intensywnie wygląda na powiece
+ niezywkle wydajny. wystarczy jedno pociągnięcie pędzlkiem, żeby kolor był niemal taki jak w opakowaniu

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego ale nie widać żadnego ubytku

pierwsza depilacja bikini

Całkiem, całkiem

Do zakupu cieni skłoniła mnie cena - były akurat w promocji za jakieś 3 złote. Nie spodziewałam się po nich zbyt wiele.

Są dla mnie trochę za twarde - mogłyby się lepiej rozprowadzać. Mają ładne kolory, choć na powiece wyglądają nieco inaczej, niż w opakowaniu.
Poluję na jeszcze jeden kolor, bo kupiłam kasetkę na cienie (również w promocyjnej cenie :) ) i muszę czymś zapełnić 3 puste miejsce, jednak potem chyba ich nie kupię.

Cieżko ocenić mi ich trwałość, bo nakładam je zawsze na bazę Lumene.

Używam tego produktu od:3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie dwóch

Szkoda,że się sypie

Sama nie wiem.Bardzo się sypie.Drażni mnie opakowanie,jak mi spadł to się połamał. Mam kilka odcieni. Jasny perłowy beznadziejny. Chyba to ta kwestia perły.Nie chciał się nałożyć na powiekę.Zaś ciemny,smolista czerń rewelacyjny.Oko przydymione,kocie,piękne.Używam do tego większego pędzelka i zataczam nim małe kółeczka na zew powieki. Sypie się niestety i nawet jak poprawi się makijaż zostają nieestetyczne ciemne placki.Powinnam chyba robić najpierw makijaż oka,potem podkład itd. Ogólnie może być. Nie narzekam jakoś na trwałość,trzyma się przez całą noc.Schodzi oczywiście,jakoś nieznacząco,ale czego wymagać od H&M?Używam tego produktu od:2lat

Świetne :)Jak inne H&M ;)

Najpierw kupiłam kasetkę :p: Magnetyczna,srebrna kasetka na 3 cienie kosztowała mnie tylko 4,90.Więc się skusiłam :D Jak już miałam kasetkę,to skusiłam się na cienie :p: Kupiłam 2 różowe z 70% obniżką (czyli zapłaciłam za nie ok. 6 zł :eek: ).Cienie są bardzo intensywne zarówno w opakowaniu,jak i na powiece.Aż za bardzo,bo te róże dość żarówiaste są :D Są miękkie,łatwo się rozprowadzają,ale wogóle nie osypują.Bardzo trwałe,aczkolwiek po kilku godzinach lekko blakną.I na jednej powiece zaczęły mi się troszkę zbierać w jej zagłębieniach,ale dość nieznacznie.Więc jestem usatysfakcjonowana :D Strasznie duży wybó kolorów,a bez obniżki też super cena ;) Napewno kupię ponownie jeszcze inne kolorki ;)

Używam tego produktu od:dzisiaj :p:
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 2 pierwszych

nawet, nawet ;)

Za taką cenę na pewno sie oplaca kupic :P Fajnie wyglada, dostepny w wielu kolorach wiec mozna tworzyc ciekawe kombinacje. JEdnak nie trzyma sie dobrze na powiece, kolor jest malo intensywny ale ma ladny polysk

Używam tego produktu od:kilku miesiecy

Godny polecenia!

zakupilam ten cien przypadkiem bo byla przecena 70%. Kupilam 5 sztuk: czarny, bez i 3 matowe roze. Roz uzywam na policzki bo daje swietny efekt! Dobrez sie trzymaja i za taka cene naprawde bylo warto je zakupic. Zaluje ze kupilam tylko tyle odcieni.

Używam tego produktu od: 1 tydzien
Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzech ;)

ok

mam wersje bez kwiatka na opakowaniu i jest bardzo dobry
+ładny kolor
+kupiłam na przecenie 50% taniej
+łatwo się nakłada
+poręczne opakowanie
-cień w tej metalowej foremce mi wypada
-roluje sie po pewnym czasie

Używam tego produktu od:długo

ponizej przecietnej

Cien kupilam na wakacjach w Norwegii. Byl tak samo tani jak w Polsce. Wedlug mnie jest bardzo slaby, co widac w stopniu jego zuzycia - kupilam 1,5 roku temu a wciaz mam go bardzo duzo ;) W opakowaniu kolorek jest ladny, ale na powiece wyglada blado. Jest bardzo nietrwaly, po chwili zbiera sie w zalamaniu powieki. Ma slaba konsystencje - jest dosyc twardy a nie taki miekki i pudrowy, przez co nie "przyklejaja" sie dobrze do powieki, zle sie naklada i rozciera. Poza tym ma tandetny, dosc duzy brokat, ale to czy ktos lubi czy nie to kwestia gustu wiec za to ocena nie idzie w dol. Wielki minus natomiast za opakowanie, a raczej jego brak :/ Co z tego ze moge DOKUPIC sobie kasetke, nie mam na to ochoty, zwlaszcza ze mam tylko jeden cien H&M...

Używam tego produktu od: 1,5 roku

niezle:)

Calkiem fajny cien do powiek za niewygorowana cene. Mam czarny, po nalozeniu dwoch warstw jest naprawde czarny, a na kredce - po prostu smolisty. Latwo sie go naklada, co mnie bardzo cieszy, bo nie jestem zaawansowanym uzytkownikiem cieni:). Ogolem sa trwale, ale nie podoba mi sie, ze "odbijaja sie" na powiece po kilku minutach od nalozenia. Kolejna gwiazdke odejme za opakowanie - nie wymagam krysztalowej szkatulki, ale skoro paletki maja takie ladne kasetki, to na pojedyncze cienie tez mogli sie postarac.

W porządku

Jak na cien za tak smieszną cenę jest po prostu wspaniały. Ale nie moge go jedynie pochwalić , ma on również kilka wad. Posiadam kolor różowy z lekkim połyskiem, który naprawdę ładnie prezentuje się na oku, gorzej już z czasem tej prezentacji. Cień dość szybko się roluje - po około 3 godzinach można o nim zapomnieć, choć może to wina tego, że pod cień używam tylko podkładu, żadnej bazy. Oprócz tego cien jest dość wydajny - używam go od roku codziennie i ubyła mi niecała połowa. Myslę że za tę cenę jest po prostu świetny, a za zaoszczędzoną na nim kase można dokupić bazę, żey się lepiej trzymał...