Shock Therapy Bad Azz (Terapia do włosów)

Shock Therapy Bad Azz (Terapia do włosów)

Od producenta: Jeśli Twoje włosy przechodzą dramatyczny okres użyj po prostu szokującej terapii Bad Azz. Unikalne jedwabne serum zapanuje nad nimi i nada niewiarygodnego połysku. Można używać tego produktu również do ciała.

dziwny

Zwykly jedwab tej rirmy jest o wiwle lepszy...tez wcale nie nablyszcza ani zadnego odzywienia nie zauwazylam .mam dlugie wlosy i daje tylko malenka kropelne a i tak wlosy wydaja sie taki oklapniete przylizane.Jedno jeszcze co mnie w niej denerwuje to to ze zle po niej sie rozczesuja wlosy i jest efekt takiej chropowatosci w dotyku tak jakby wszystkie luski byly chropowate.jedyny plus to zapach melona ogolnie nie polecam

Używam tego produktu od:miesiaca

Godny polecenia.

Ma przepiękny owocowy zapach, nadaje włosom połysk i sprawia , że sa mięciutkie, sypkie. Nie można jednak przesadzić,bo uzyska sie efekt przetłuszczenia.

****

Bardzo ładnie pachnie to serum, nawilża, lekko wygładza włosy, nawet się błyszczą. Należy uważać, aby nie przesadzić z ilością, bo wtedy np, moje cienkie włosy wyglądają poprostu na przetłuszczone.Jest jeden minus- działa wtedy, kiedy używamy, gdy odstawiam produkt czar pryska.