Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Banfi Hajszesz (Tonik do włosów)

Banfi Hajszesz (Tonik do włosów)

Ogranicza wypadanie włosów i pobudza cebulki włosów do aktywności. Działanie toniku zostało udowodnione na drodze testów klinicznych. Bánfi tonik do włosów jest preparatem roślinnym. Sugerowany czas stosowania to 3-6 miesięcy. Dzięki regularnemu stosowaniu ograniczenie wypadania włosów jest zauważalne już po 4-6 tygodniach, natomiast przyspieszony wzrost włosów po 3-4 miesiącach.

KWC

Po prostu doskonały produkt! Używam ponad miesiąc, po każdym myciu, czyli mniej więcej co drugi dzień. Zdarzyło mi się czasem zapomnieć, ale też czasem nadrabiam i nakładam codziennie, jak np. nigdzie nie wychodzę, aby całkowicie wykorzystać nieziemską moc tej wciery :)
Wolę nakładać na skórę już umytą, gdy włosy już trochę podeschną, gdyż wtedy łatwiej mi dojść do skalpu (jak są suche, często kosmetyk spływa po włosach i je skleja).
Ale co nas interesuje najbardziej... efekty! Wcierki używam od połowy grudnia i kiedy wróciłam po świętach do studenckiego mieszkania, wpółlokatorki nie mogły się nadziwić, ileż mam 'dzidziusiów'. Czyli przez 2-3 tygodnie otrzymujemy widoczne dla innych pozytywne skutki. Faktycznie, przyrost nowiutkich włosów przerósł moje oczekiwania. Mam teraz tak gęste włosy, że musiałam zakupić szczotkę z dłuższymi zębami, co by je rozczesać :D Jestem zachwycona tą wcierką i na pewno będę jej wierna. Cena w porównaniu do efektów i do ilości produktu jest wręcz śmieszna. 20 zł za wcierkę, która wystarczy na co najmniej 2 miesiące używania co drugi dzień... bajka. Zazwyczaj na 1 użycie schodzi mi ok. 4 ml (nakładam strzykawką).
Włosy rosną i to widać. Mi szczególnie zależy na tym, aby je zagęścić, i żeby te wszystkie rosnące włosy osiągnęły normalną długość kwalifikującą się do złapania w kucyk. Mniej więcej rok temu powstrzymałam kilkumiesięczne wypadanie i teraz mam liche włosy na końcach, dlatego zależy mi na zagęszczeniu, a nie na specjalnie wybitnej długości :)

Dodam też, że prócz wcierki od dawna popijam sobie skrzyp lub pokrzywę, jednak nie jestem w tym zbyt regularna, dodatkowo od ponad miesiąca łykam cynk, co pewnie też ma znaczenie.

Wcierka do włosów Banfi

Rewolucyjna ziołowa wcierka do włosów, która zmniejsza ich wypadanie, przyspiesza porost włosów, zauważalny przyrost tzw. ,,baby hair''. Stosuje ją po każdym myciu od 6 miesięcy i przyrost włosów jest niemożliwy! Dzięki niej w końcu zapuściłam włosy.

Ziołowa wcierka nr 1

Pierwszy, znany mi, produkt tego typu, który działa lepiej niż twierdzi producent. Nakładałam go na skórę głowy na godzinę przed myciem, co 3 dni, a potem myłam szamponem , nakładałam odzywki etc. i zaczął działać po drugim użyciu a nie sześciu tygodniach.
Wzmożone wypadanie minęło jak ręką odjął. Zamiast pełnego sitka - kilka włosów. Szczotka do czyszczenia raz w tygodniu, a nie po dwóch dniach. Mnóstwo babyhair. Co do porostu - bez szału, ale z efektem - jest ok. 1,5-krotnie szybszy niż bez niego.
Poza tym, jedyna ziołowa wcierka, która mnie nie uczula (nie ma tam tercetu brzozy, pokrzywy i skrzypu). Dla informacji - zawiera: chrzan, gorczycę, jałowiec i majeranek. Nie ma też alkoholu i nie wysusza skóry i włosów u nasady.

Na plus:
- jest skuteczna, zarówno jeśli chodzi o ograniczenie wypadania, jak i pobudzenie przyrostu
-babyhair są :)
-nie podrażnia, nie uczula
-porażająca wydajność
- wielka wciera (250 ml!!) w niskiej cenie

Na minus:
-jest lepka, co może na początku trochę utrudniać masaż skalpu
-trzeba zarezerwować trochę czasu przed myciem
-dostępna w sieci i rzadko kiedy, w sklepach zielarskich
-nie ma żadnego precyzyjnego aplikatora, trzeba ją po prostu wylać na rękę

+/- pachnie raczej niepięknie, ale zapach nie pozostaje na włosach

Podsumowując: Warto przynajmniej wypróbować. Działanie jest świetne.