Banfi Hajszesz (Tonik do włosów)

Banfi Hajszesz (Tonik do włosów)

Ogranicza wypadanie włosów i pobudza cebulki włosów do aktywności. Działanie toniku zostało udowodnione na drodze testów klinicznych. Bánfi tonik do włosów jest preparatem roślinnym. Sugerowany czas stosowania to 3-6 miesięcy. Dzięki regularnemu stosowaniu ograniczenie wypadania włosów jest zauważalne już po 4-6 tygodniach, natomiast przyspieszony wzrost włosów po 3-4 miesiącach.

Ziołowa wcierka nr 1

Pierwszy, znany mi, produkt tego typu, który działa lepiej niż twierdzi producent. Nakładałam go na skórę głowy na godzinę przed myciem, co 3 dni, a potem myłam szamponem , nakładałam odzywki etc. i zaczął działać po drugim użyciu a nie sześciu tygodniach.
Wzmożone wypadanie minęło jak ręką odjął. Zamiast pełnego sitka - kilka włosów. Szczotka do czyszczenia raz w tygodniu, a nie po dwóch dniach. Mnóstwo babyhair. Co do porostu - bez szału, ale z efektem - jest ok. 1,5-krotnie szybszy niż bez niego.
Poza tym, jedyna ziołowa wcierka, która mnie nie uczula (nie ma tam tercetu brzozy, pokrzywy i skrzypu). Dla informacji - zawiera: chrzan, gorczycę, jałowiec i majeranek. Nie ma też alkoholu i nie wysusza skóry i włosów u nasady.

Na plus:
- jest skuteczna, zarówno jeśli chodzi o ograniczenie wypadania, jak i pobudzenie przyrostu
-babyhair są :)
-nie podrażnia, nie uczula
-porażająca wydajność
- wielka wciera (250 ml!!) w niskiej cenie

Na minus:
-jest lepka, co może na początku trochę utrudniać masaż skalpu
-trzeba zarezerwować trochę czasu przed myciem
-dostępna w sieci i rzadko kiedy, w sklepach zielarskich
-nie ma żadnego precyzyjnego aplikatora, trzeba ją po prostu wylać na rękę

+/- pachnie raczej niepięknie, ale zapach nie pozostaje na włosach

Podsumowując: Warto przynajmniej wypróbować. Działanie jest świetne.