Lait Démaquillant Pureté Doucer [Cleansing Milk Pure Delicacy]

Lait Démaquillant Pureté Doucer [Cleansing Milk Pure Delicacy]

Mleczko oczyszczające dla skóry wrażliwej. Delikatne mleczko do demakijażu i zmywania skóry wrażliwej. Idealnie eliminuje zanieczysczenia i makijaż. Prepart należy stosować codziennie rano i wieczorem, delikatnie masując twarz i szyję, następnie usuwając zwilżonym wacikiem.

Świetnie oczyszcza

Mleczko kupiłam po wycofaniu ze sprzedaży żelu do mycia twarzy Thalgo. Byłam pewna, że nic tak nie zmyje makijażu jak woda+żel+coś do zmywania makijażu oczu. Bardzo się ucieszyłam, że nie miałam racji. Mleczko nie tylko świetnie oczyszcza, ale też jest zdecydowanie lepsze w działaniu przeciwtrądzikowym niż żel. Mam wrażenie super odświeżonej skóry, a że mam cerę mieszaną, nie potrzebuje po takim zmywaniu kremu.
Minus za lekkie szczypanie w oczy.

Ilość zużytych opakowań: 7/8 pierwszego

Thalgo czyli profesjonalizm

Musze przyznac,ze to taka nowosc dla mnie, szczegolnie kiedy uzywalam mleczka tylko i wylacznie w tradycyjny sposob, czyli na wacik i zmywamy:)
Zawsze kiedy jestem Polsce staram sie odwiedzac kosmetyczke i pracuje ona wlasnie na produktach Thalgo, lecz ja dopiero teraz zdecydowalam sie zakupic produkty Thalgo dla siebie i cieszyc sie z uzywania ich w domu, a nie tylko w salonie.
Mleczko jest pierwszym zakupionym produktem, aplikacja, czyli wmasowanie mleczka w skore sprawilo ,ze poczulam sie jak u pani Kasi w salonie:)
Wczesniej uzyalam mleczka z La Roche Possay i przyznam ,ze twarz byla wtedy bardziej miekka , gladziutka i ukojona i nawet bylam skoro polozyc sie spac bez kremu, a tu przy mleczku Thalgo skora nie jest tak miekka i ten krem musze nalozyc.
Uzywam tego mleczka od 2 tygodni i musze przyznac,ze z biegiem czasu moja skora lepiej na nie reaguje, mysle,ze to byla kwestia przyzwyczajenia do produktu, teraz jestem bardzo zadowolona i naprawde czuje, ze moja cera jest swietnie oczyszczona.

Używam tego produktu od:2tyg

Niezawodny!

Po prostu doskonałe mleczko! Jeszcze nigdy się na nim nie zawiodłam. Jest takie jakie sama bym sobie zrobiła, gdybym potrafiła :) Przede wszystkim nie szczypie w oczy! A to dla mnie podstawa, bo wolę używać mleczka do demiakijażu oczu. Jest najdelikatniejsze. Mogłabym go nalać do oka i nic pewnie by się nie stało ;) Poza tym: ma bardzo przyjemny zapach, dokładnie wszystko zmywa (lepiej niż niektóre "wodoodporne" płyny), ma wygodną butelkę, da się go zużyć w całości do ostatniej kropli (mimo gestej konsystencji świetnie "zsuwa" się po ściankach:)), dobrze nawilża, ładnie prezentuje się w łazience:) i jest MEGAwydajne. Jedno opakowanie starcza mi na prawie 2 miesiące!

Ilość zużytych opakowań: 3,5