Swedish Care, Purifying Foaming Cleanser (Żel oczyszczający do cery tłustej)

Swedish Care, Purifying Foaming Cleanser (Żel oczyszczający do cery tłustej)

Doskonale oczyszcza skórę, usuwa nadmiar sebum. Dostarcza minerałów, dzięki którym cera odzyskuje świeży i gładki wygląd.

Porażka

Na początku żel był nawet dobry! Rano moja skóra rzeczywiście była jakby świeższa, jaśniejsza, bez żadnych "nowości" i co ważne nietłusta. Poza tym żel ładnie pachniał i wieczorne aplikowanie tego specyfiku sprawiało mi ogromną przyjemność :). Jednak minęło kilka tygodni, a żel stracił swoje właściwości, strasznie się lepi na twarzy i już tak nie pachnie... Ogólnie nie jestem zadowolona z takiego toku sprawy, dlatego przyznaje jedynie 2 gwiazdki - jedna za opakowanie i (co najgorsze w moim przypadku) wydajność , a drugą za to, że chociaż na początku próbował być dobrym kosmetykiem.

Doskonały i oby tak dalej

Podobnie jak poprzedniczka używam kompleciku tonik + żel.
Żel podobnie jak tonik jest delikatny, skóra robi się wyraźnie gładsza i naprawdę mniej sie przetłuszcza, więc zdążyłam zapomnieć że mam w torebce bibułki matujące.

Gorąco polecam, tym bardziej gdy pojawi się w promocji.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...

04.01.2006 - po zużyciu 2 butli zastopowałam z używaniem naraz toniku i żelu, bo zbytnio wysuszył mi buźkę i juz nie dawał tak widocznych rezultatów jak pierwsze opakowanie- odejmuje wiec jedna gwiazdke.

Ulubiony

To jak dotąd mój ulubiony żel.Ma fajne opakowanie,ślicznie pachnie,delikatnie i skutecznie oczyszcza buźkę(nie mam tłustej cery tylko mieszaną,ale jak już powiedziałam jest bardzo delikatny i absolutnie nie wysuszam buzi).Nie wysusza,dobrze zmywa resztki makijażu z buźki i pozostawia ją taką czyściutką.Naprawdę cieszę się,ze go wypróbowałam i napewno nie będzie to moja ostatnia buteleczka.Stosuję razem z tonikiem z tej samej serii.POLECAM oba kosmetyki-najlepsze jakich używałam.