Visions, Sheer Colour Juicy Lip Gloss (Owocowe błyszczyki do ust)

Visions, Sheer Colour Juicy Lip Gloss (Owocowe błyszczyki do ust)

Na lato wybierz styl kusicielki z egzotycznego raju! Owocowe błyszczyki nadają ustom przejrzysty kolor i zmysłowy blask. Dodatkowo nawilżają i chronią usta! Stosuj błyszczyk samodzielnie lub na dobraną kolorystycznie pomadkę. Dostępne w 4 wariantach:
- kiwi,
- arbuz,
- passiflora,
- mandarynka.

Porażka.

Miałam czerwony o zapachu arbuza.
Na początku faktycznie ślicznie pachniał, aż możnaby go zjeść!
Niestety był lejący i klejący i ogólnie w kwestii konsystencji obrzydliwy.
Potem zmienił kolor na jaśniejszy i zaczął śmierdzieć i wyrzuciłam go, bo bałam się, że dostanę jakiegoś uczulenia.

Używam tego produktu od: używałam jakiś czas temu

Tylko zapach...

Wybrałam dwa: Passion Fruit (różowy o zapachu egzotycznych owoców) i Watermelon (czerwony o zapachu arbuza). Błyszczyki miały gęstą, choć delikatnie wodnistą konsystencję. Po nałożeniu dość silnie zlepiały usta, pokrywając je całkowicie transparentną taflą koloru. Na plus oceniam ich przyjemny, delikatnie egzotyczny i owocowy, aczkolwiek kosmetyczny zapach.

Ilość zużytych opakowań: 2: Passion Fruit, Watermelon

Zapach był cudowny!

Mialam ten blyszczyk jakies 2 lata temu, w ilosci tubek 3, o zapachu kiwi. Pachnial pieknie, wrecz cudnie, ale byl bardzo nietrwaly. Blyszczyka z tubki ubywalo z predkoscia swiatla. Trzeba bylo poprawiac usta co kwadrans, a tego niecierpie. Zaleta blyszczyka bylo to, ze mial fajna konsystencje - nie byl zbyt gesty, dzieki czemu sie nie kleil na ustach. Zaplacilam za niego chyba 4,90zl, dla samego zapachu bylo warto, ot tak mily gadzecik, ale nie mozna bylo czerpac z jego uzywania wiekszej przyjemnosci. Mimo wszystko, za ten zapach milo go wspominam, chyba najlepiej ze wszystkich visions. Daje mu taka kiepska trojeczke.

Używam tego produktu od: 2007

Botoksu zastosowania

Nietrwały...

Dostałam arbuzowy dwa lata temu i mam jeszcze jedną trzecią opakowania. Ładnie pachnie, daje fajny, acz nietrwały połysk, trochę za bardzo się leje. Jest zawsze w mojej kieszeni/ torebce. Poza tym krótkim połyskiem, nie mam większych zastrzeżeń...

Ilość zużytych opakowań: 2/3

arbuzek cudny:)

Miałam wersje arbuzowa. Za długo sie nim nie nacieszyłam bo dość szybko go zgubiłam ale bardzo mi sie podobał. Był taki troche perłow, slicznie wyglądał na ustach. Miał bardzo ładny zapach. Był dość wydajny, wygodnie sie go uzywało.

Używam tego produktu od:-

taki sobie

mam wersję zieloną-kiwi, wybór niezbyt udany. Smak i zapach bardzo chemiczny, landrynkowy, mdły. Błyszczyk jest mocno lejący, lepki, wydostaje się go za dużo z tubki, w efekcie więc mam zawsze zapaskudzone palce od klejącej się nakrętki. Uzyskany na ustach połysk jest intensywny, wręcz plastikowy, ale bardzo nietrwały. Tak jak napisała moja poprzedniczka-znika po kwadransie.
Naprawdę nic wartego uwagi.

Używam tego produktu od: września?

Połysk krótkotrwały

Błyszczyk o zapachu mandarynkowym dostałam w prezencie ponad rok temu. Mam go całkiem sporo do dziś, ale pewnie dlatego, że używam sporadycznie. Błyszczyk nie rzuca na kolana- owszem, nadaje fajny połysk, takie wrażenie mokrych ust, ale taki efekt utrzymuje się ok.15 minut:( Później nie ma po nim śladu, ale usta są nawilżone i miękkie. Konsystencja mi odpowiada - ni gęsta, ni rzadka-coś pomiędzy. Co do dozowania, to trzeba wyczuć, ile go wyciskamy z tubki, bo delikwent lubi wypływać w nadmiarze;) Na szczęście na moich ustach ma się gdzie rozpędzić:) Przyczepię się jeszcze do zapachu, bo chemiczna mandarynka to zdecydowanie nie mój ideał :)

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 1/3

brak entuzjazmu

Kupiłam go, bo koleżanka sobie wzięła i ładnie pachniał. Wziełam z passiflorą, no i jest taki nijaki. Jakiś rzadki, zapach przyjemny. Nie drogi, dość duży, ale więcej razy bym go nie kupiła. Źle się nakłada, ma ogrągłą końcówkę, zamiast takiej jak w pomadkach i źle się rozciera - ten defekt najbardziej mnie denerwuje. Dużo wypływa - za dużo i usta są takie lepkie. Raczej szybko schodzi. Nie zauważyłam żadnych innych właściwości poza kilkuminutowym nawilżeniem i ładnym połyskiem na ustach.

Używam tego produktu od: nie wiem, jak się ukazały tylko w katalogu

bardzo dobry

Mój ulubiony kolor to czerwony, jednakże przy wyborze tych błyzczyków kierowałam się zapachem i skusił mnie... różowy, czyli passiflora. Zapach przepiękny, na moich ustach był bardzo trwały, było go dużo(10 ml) i mało kosztował (9,90 zł w promocji), był bardzo wydajny. Jedyne do czego mogę się przyczepić to konsystencja i za to odejmuję gwiazdke. Niestety były to kosmetyki sezonowe i aktualnie nie ma ich w ofercie :( ale jeśli tego lata znów będą to z pewnoscią kupię :)

Ten zapach :D

Srednio lubie ten blyszczyk :) Pachnie cudownie ( ja mam arbuzowy) az milo go otworzyc :D kolorki tez ladne (moj na szczescie daje tylko polysk :P nie znosze czerwonych ust!) Poreczne opakowanie i super wydajnosc. Minusy za trwalosc (chwile po nalozeniu znika :( ) i jest za rzadki (wylewa sie czasem :( ) Ogolem moze byc :) Na ** zasluguje. I tylko na tyle

skrajnie nietrwały

Do kupna błyszczyku skusiły mnie piękne kolory i opis w katalogu. Zakupiłam arbuzowy, no i totalna porażka :-(. Stwierdzam, że błyszczyk dużo lepiej wygląda w tubce niż na ustach. Owszem przez kilkanaście minut daje efektowny połysk, usta wygladają soczyście :-), ale po mniej więcej godzinie (bez jedzenia czy picia!) po błyszczyku zostaje tylko wspomnienie :-(. Na plus można zaliczyć, że zapach jest przyjemny (raczej melonowy niż arbuzowy) i, że nie ma w nim dużych drobinek, czego osobiście nie cierpię. Kosmetyk dobry dla młodszych nastolatek.

nic szczególnego

Zawiodłam się trochę na tym błyszczyku. Szczerze mówiąc spodziewałam się czegoś lepszego:/ Zapach co prawda jest naprawdę przyjemny (mam passiflorę), ale reszta raczej nie bardzo godna polecenia. Błyszczyk jest bardzo nietrwały i niepotrzebnie wypływa z opakowania przy najlżejszym nawet dotknięciu:/ Co z tego, że po nałożeniu ładnie się świeci i fajnie wygląda, skoro po bardzo krótkim czasie już go prawie nie ma:( Osobiście nie potrzebuję efektu na krótko, więc raczej nie polecam...