JLO Jennifer Lopez, Miami Glow by J Lo EDT

JLO Jennifer Lopez, Miami Glow by J Lo EDT

Jennifer Lopez Miami Glow to zmysłowy zapach, który wprowadzi cię w nastrój szaleństwa i zabawy. Ta dynamiczna kompozycja symbolizuje pełne temperamentu miasto Miami. Architektura w stylu Art Deco, złociste wybrzeże Florydy, gigantyczne fale oceanu i energia mieszkańców stały się inspiracją do stworzenia Miami Glow.

Głowa: grejpfrut, kokos, granadilla
Serce: cyklamen, kwiat pomarańczy, heliotrop
Podstawa: piżmo, drzewo, bursztyn, wanilia

Nie dla mnie

Testowałam ten zapach z próbki, którą kupiłam przez internet. Byłam ciekawa jak pachnie i po testach oceniam, że pachnie okropnie.
Zapach w ogóle mi się nie podoba, jest dla mnie za słodki, ciężki, męczący, mdliło mnie, gdy czułam te perfumy z ręki.

Miami Glow jest wakacyjny, tropikalny, wyraźnie czuję kokos, jakieś owoce, nutę mydlaną-kojarzy mi się z szamponem do włosów o zapachu kokosowo-owocowo-tropikalnym.
Jednak ta kompozycja zapachowa nie przypadła mi do gustu.
Lubię wakacyjne zapachy ale z nutą świeżości orzeźwienia, które nie meczą i nie są przesłodzone, ciężkie i zawiesiste.
Trwałość oceniam, że jest dobra ok 5 godzin na skórze, flakonik nie ocenie, bo testowałam tylko próbkę.
Na pewno nie skuszę się na kupno tych perfum .

Lubiliśmy się.

Przyjemny, słodki, tropikalny zapach z delikatną mydlaną nutą kokosa. Przywodzi na myśl rajską plażę z delikatną morską bryzą od oceanu. Jeden z lepszych zapachów J.Lo. Do tego bardzo twały.
Flakon smukłu, choć rozmiarowo dość sporawy. Tandetna bransoletka ;)

Używam tego produktu od: 2012
Ilość zużytych opakowań: flakon 100 ml

Nijaki

Jednak perfumy sygnowane nazwiskami gwiazd i celebrytek to nie moja bajka, chociaż do J.Lo mam słabość i myślałam, że jej perfumy bardziej przypadną mi do gustu - powinny być jak ognisty, latynoski temperament i jak plaża rozgrzana słońcem. Tutaj mamy nijaki cytrusowo-kokosowy zapaszek, w sumie niezły na lato, ale jest tyle ładniejszych, letnich perfum. Miami mówię nie.

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: próbka

Mexx Look up now

strasznie dziwny zapach...ale przyjemny

Strasznie dziwaczny zapach jak dla mnie, myślałam ,że będzie słodszy, bardziej kremowy, wilgotny a on jest taki... suchy, jak go czuje, to wydaje mi się, że jestem otoczona tumanami piachu i brak mi tchu. Pomimo, to zapach jest przyjemny, chce się go czuć, wodzi za nos. Szkoda, że słabo czuć kokosa a na pierwszy plan wysuwa się grejpfrut, który daje uczucie suchości. plus za ciekawą butelkę.

Używam tego produktu od: dwóch dni
Ilość zużytych opakowań: w tkrakcie odlewki 5 ml

Wakacje kokosowe

Trochę grejpfruta, kokosu, róży, wszystkiego i niczego zarazem. Wakacyjne, przypominające Amor Amor Sunshine, jednak troszkę lepsze od nich. Na upalne dni nadają się w miarę ok. Zapach słodkawy. Prosty, niewyr óżniający się z tłumu, jednak w wakacje daje rade. Nie jest to zapach, w którym można się zakochać. Jest to taki ewentualnie krótki, ale baaardzo krótki wakacyjny romans. Najbardziej w kolejnej tonacji wychodzi słodkawy kokos. Raczej ponownie nie kupię. Buteleczka bardzo fajna z zawieszonymi japonkami :)

Ilość zużytych opakowań: 30ml

Plastik

Przepraszam wszystkich wielbicieli tego zapachu ale on jest STRASZNY. Pachnie plastikiem i płynem do płukania, albo "perfumami" dla dzieci. Nie wiem jak to świństwo nawet opisać. Jest tak płaski, jednowymiarowy i syntetyczny...
Flakon też do kitu, nieporęczny (wyslizguje sie z reki) i ta bransoletka na nim co to za pomysł w ogóle? Tandeta! A kokos? Jest, szkoda tylko że pachnie jak kokosowe produkty do mycia ciała. Nie kojarzy mi się ten zapach nijak z plażą i słońcem, ew. z rozwieszonym praniem.

Sugeruję trzymać się z dala od tego paskudztwa. A jeśli komuś się jednak spodoba to niech ma na uwadze, że zapach bardzo szybko wietrzeje.

Używam tego produktu od: testy
Ilość zużytych opakowań: test

Aj aj Puerto Rico

Kwintesencja seksownej latynoskiej kobiety. Rozgrzana słońcem plaża, nad którą zwisają liście palm i dorodne kokosy. We włosach jaskrawy kwiat. W kieliszku - słodki i mocny drink. Ten zapach to teleport na egzotyczną wyspę.
Tylko bransoletka dodana do flakonu tandetna.

Używam tego produktu od: paru lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

Jaka szkoda :(

Jaka wielka szkoda, że zapach nie jest dostępny w Polsce. Udało mi się kupić w Niemczech ale i tam już jest na wykończeniu. Wprawdzie nie ma w składzie papai ale dla mnie właśnie tak pachnie. Papaja i kokos. Słodki ale nie mdły. Jest dokładnie taki jak sobie wyobrażałam. Kojarzy się z wakacjami i gorącą plażą. Na mnie dość trwały. Jeśli ktoś ma na odstąpieniu chętnie przyjmę :)

piękny zapach na lato

Zapach jest wręcz oszałamiająco tropikalny, pachnie, jak rozgrzany piasek, palmy i mleczko kokosowe. Mieszanka wybuchowa, energia lata zamknięta we flakoniku. Z pewnością są to perfumy, które warto poznać.

Osobiście uważam, że to najlepszy zapach, jaki udało się stworzyć J.Lo, na mojej skórze pachnie głównie kokosem i piżmem, dając poczucie ciagłego napięcia, pobudzenia. Pomimo oczywistego przeznaczenia na lato, perfumy są dość ciążkie i słodkie, więc na pewno nie są skierowane do wrażliwych miłośników typowych, letnich świeżaczków.

Jeśli chodzi o mnie, Miami Glow to kwitnesencja letniej kobiecości :)

Używam tego produktu od: 4 lata
Ilość zużytych opakowań: kilka

Grejfrut+kokos+wanilia+słońce

To zapach seksownej pani Lopez, który w mojej skali podobania się wyląduje na drugim miejscu podium - zaraz za apetycznie gruszkowym, optymistycznym Live Luxe.

W Miami Glow jest pewna leniwa seksowność porównywalna do czynności wylegiwania się na ciepłym piaseczku w kusym bikini. W tym zapachu nie ma dynamizmu i tanecznego rytmu, który wyczuwam w większości kompozycji zapachowych J Lo. To niespieszna, dość statyczna radość, czerpanie satysfakcji z piekna chwili. W zapachu brak problematycznych nut, jakichś intryg i niedopowiedzeń. Ma być słodko, ciepło, otulająco, miło i młodzieńczo - i dokładnie tak jest.
Zapach bardzo kojarzy mi się z Hypnose Lancome - z tą jednak różnicą, że Miami Glow jest cieplejsze a guma do żucia skryta w nutach to nie klasyczny Donald a twarda guma aromatyzowana na brzoskwiniowo a sorbet z granatu został przemianowany na sok z grejfruta ;) Słodka wanilia, smakowite mleko kokosowe oraz wyłagodzone piżmo ściśle się ze sobą łączą i mam wrażenie, że tworzą zapachową lśniącą kulę :crazy:

Bardzo fajny zapach przemycający słoneczny klimat i beztroską radość.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie eksploatowania odlewki od miłej Wizażanki ;)

Nuda z plastikiem w tle ;-)

Kolejna owocowa guma, ilez mozna ;-).
Zapach owocowy, podbity wanilia, z nutka plastikowej sztucznosci.
Odrzucac jakos szczegolnie nie odrzuca - ale jest nudny, wtorny, przerazliwie banalny. Powiedzialabym, ze przecietny, gdyby nie tak plastikowa, sztuczna nuta. Generalnie jestem na nie - poswiecilam sie raz i dosc ;-))).

Update: Ale moj maz tak sie zachwycil tym zapachem, ze mam od teraz nosic tylko Miami Glow (hyhy) - wiec dodaje jedna gwiazke, skoro potrafi wywolac TAKA reakcje, a co ;PP.

Używam tego produktu od:jeden dzien
Ilość zużytych opakowań: jedna probka

kokosy drinki i pralinki :P

na pierwsze niuchniecie zapach nie kojarzy mi sie z letnim powiewem tropikalnego wiatru, wydaje mi sie on raczej malo swiezy, jest slodki ciezki i ... slodki... :P ma w sobie jakas dziwna nute, taka jakby mydlana, co chyba jest typowe dla calej reszty z serii glow ;P
po czasie jednak stwierdzilam ze miami ma cos w sobie z egzotyki... czuje w nim rozkosznie slodkie drinki waniliowo-owocowe, kokosowe ciasteczka i jakby olejek do opalania.... dopiero wtedy stwierdzam ze to zapach goracych letnich wieczorow, upojnych nocy spedzonych na plazy i szalonych beach parties. miami glow sprawia ze czuje sie kobieco i pewnie ;] idealnie nadaje sie na błogie wylegiwanie na goracym piasku o zachodzie slonca <lol>
jest przy tym bardzo trwaly... czasem az za mocny i moze niektorych nawet mdlic od tej slodyczy
buteleczka sliczna, ja mam trzydziestke- zgrabniej wyglada :P a zlote klapeczki na bransoletce w stylu hawajskich surferów to wg mnie doskonaly letni dodatek kojarzacy sie z wakacjami :)Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: jeszcze nie