True Bronze Loose Powder Bronzer and Brush (Puder sypki brązujący)

True Bronze Loose Powder Bronzer and Brush (Puder sypki brązujący)

Sypki puder brązujący do twarzy. Nadaje skórze naturalnie wygladający słoneczny blask.

Mniej niż przeciętny...

Mniej niż przeciętny. Całkiem marny. Oczekiwałam efektu tafli na twarzy, a nie pojedyńczych złotych drobinek, które migrują po całej twarzy, ciele i ubraniach. Puder pozostawia na mojej twarzy plamy,wręcz brązowe placki, których nigdy wcześniej nie miałam od żadnego kosmetyku- a mam średnią karnację. Wygląda na mojej twarzy fatalnie...

Jak było słońce można było go okazjonalnie używać,na plażę, na całe ciało, ale teraz odpada, kiepska trwałość i ogólna marna jakość kosmetyku.

Duża pojemność byłaby plusem (+), gdyby kosmetyk był dobry, ale skoro jest kiepski to minus (-) za duże rozmiary, bo zaśmieca mi kosmetyczkę, a przez wysoką cenę zakupu szkoda mi go wyrzucić...

Używam tego produktu od:3m-sc
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

3,5

ogromny !!! tylle pudru , nie wiem kiedy go zuzyje :D wiec tak : minus to dosc duze złote drobinki :( przy nadmiarze mozecie wygladac jak bombka sylwestrowa plusy : ogromny , wygodny pendzel z naturalnego ( chyba) włosia , wydajny , ciezko mi powiedziec czy jest trwały , no jak to puder poprawki raczej konieczne , bardzo ładny końcowy efekt , zadna pomarańczowa czy ceglasta opalenizna ! nie zapycha ( bynajmniej mnie ) polecam przetestowac w perfumerii
generalnie polecam ,zły nie jest , zaznaczam ze nie kupie , zanim skoncze wyprodukuja nowe cacka :D :D
Używam tego produktu od:kilka m-cy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie konca nie widac ;)

Niestety nie dla mnie

Jestem wściekła na siebie za ten niezbyt mądry i totalnie spontaniczny zakup. Hasło "limitowana edycja" zawsze zamiesza człowiekowi w głowie! W zasadzie to miałam zamiar kupić mozaikę. Ale mozaika zostala wykupiona na pniu a dziewczyny zachwalały sypki ostro... pomyślałam sobie czemu nie, w końcu rok temu z dużym zachwytem i powodzeniem używałam sypkiego Amber Bronze (który zresztą jest świetny). Kupiłam to wielkie pudło - pojemność aż 27 gram! Niestety, nie jest to dla mnie zaletą. Puder ten jest dla mnie, osoby jasnoskórej za ciemny. Po prostu. Podoba mi się jego odcień - skóra naprawdę wygląda zdrowo. Teraz, samoopalając się lekko i używając go naprawdę lekką ręką, udaje mi się uzyskać niezły efekt. Co nie zmienia faktu iż aplikuję go ze ściśniętym sercem, bardzo ostrożnie i raczej punktowo, bo jest ciemny i nadaje naprawdę mocny kolor. Zimą mogłabym go tylko używać jako różu - no, a róż w pojemności 27g zużywałabym chyba do końca moich dni :D Puder faktycznie się błyszczy, ale w fajny sposób - mnie się to podoba, nie jest to jakiś nieestetyczny połysk - bardziej opalizuje niż się świeci. Wygląda bardzo zdrowo i polecam osobom o średniej bądź ciemniejszej karnacji. Bladolicym - nie. I dlatego oddaję go w dobre ręce :)
Można go pomieszać z jaśniejszym puderm sypkim ale to dla mnie za dużo zachodu. Daję trzy gwiazdki - bo jest dobry, zwyczajnie dobry. Ja tez oczekuję od limitowanych edycji jakiś większych fajerwerków :)

WŁOSY lokówka

***

Nie jestem zadowolona z tego pudru . Absolutnie . Pudru jest ilość ogromna i chyba on nigdy się nie skończy . Puder jest dość ciemny , przeznaczony raczej dla ciemnej karnacji niż bladolicych , ale nakładając niewielką jego ilość uzyskać można delikatny , naturalny jasno brązowy odcień muśniętej słońcem skóry . Zastrzeżenia mam co do drobinek zawartych w tym pudrze : są dla mnie za duże , o wiele większe i bardziej widoczne niż w Gentle Light , zresztą ostatnio koleżanka mi się zapytała czy ja uzywałam jakiegoś brokatu ? Faktycznie , opiłki złota gromadzą się czasami u mnie na policzkach , brodzie :/ . Kiedy dotknę twarzy to na opuszkach palców mogę dokładnie policzyć opiłki złota , tak doskonale są widoczne : / Najgorsze było jeszcze przede mną - zawsze każdy sypki puder aplikuję na całą twarz szerokim pędzlem zamykając oczy , w tym przypadku mam wrażenie , że drobinki złota osiadają mi na rzęsach i niestety strasznie drażnią mi oczy ( noszę kontakty ) , normalnie mam opiłki złota w oczach : / i potem oczy jak u chomika . Dlatego staram się omijać okolice oczu . Pedzel dołączony do pudru jest ładnie wykonany i miękki - ale nie jest to pędzel do sypkiego pudru , puder nałożony za pomocą tego pędzla pozostawia plamy i smugi , przyczepia się do nawilżającego kremu czy podkładu . To nie jest zły puder - ale od kosmetyków limitowanych oczekuję czegoś więcej , ten puder jest dla mnie bardzo przeciętny i używam go teraz do całego ciała by skończyć go w ciągu tego lata i o nim zapomnieć . Czasami używam go na kości policzkowe - ale przecież nie po to kupiłam ten puder by zastępował mi róż . Więcej gwiazdek niż *** nie dam . Jestem rozczarowana , drobinki są nachalne i zbyt duże , dla mnie to puder wręcz wieczorowy lub typowo wakacyjny - kiedy świecić się z daleka może wszystko , nawet dokładnie cała gęba . Dobrze , że kupiłam ten puder za 120 zł bo inaczej wbiłabym ze złości zęby w ścianę . Sa lepsze pudry .