Clinique, True Bronze Bronzer, Blender Brush (Pędzel do pudru)

Clinique, True Bronze Bronzer, Blender Brush (Pędzel do pudru)

Pojemność 1 szt

Dość duży, niezwykle miękki pędzel z krótką, wygodną rączką do nakładania pudrów brązujących i rozświetlających. Idealny do nabierania pudrów sypkich lub w kulkach.

pędzle
pojedyncze

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Fantastyczny! Chcę inne z serii!

Kupiłam ten pędzel już 6 lat temu...
i od 6-ciu lat towarzyszy mi nieustannie.
Perfekcyjny w nabieraniu pudru/bronzera, fenomenalny w utrzymaniu higieny i bardzo łatwy w "obsłudze", pięknie wygląda - cieszy oko.

Włosie miękkie jak marzenie, a jednocześnie nie rozczapierza się.

IDEALNY pędzel za 80 zł

Dzięki niemu odkryłam, że warto używać pędzli!

Naprawdę BRAK WAD.

Zamierzam też uzbierać inne pędzle z Clinique\'a. Jeśli są takie jak ten - są prawdziwymiprzyjaciółmi kobiety :)

Używam tego produktu od: od 6-ciu lat
Ilość zużytych opakowań: ciągle 1, w nienaruszonym stanie!

*****

Strasznie żałuję , że kupiłam tylko jeden ten pędzel - tym bardziej , że wyszedł jako limitowany . Strasznie żałuję . Pędzel jest lekki , grubiutki i niesamowicie miękki . Za jednym pociągnięciem równomiernie rozprowadza sypki puder na twarzy . Nie używam go do pudru brązującego ( używam starszego pędzla w tym celu ) tylko używam go do jasnego sypkiego rozświeltającego pudru . Bardzo wygodna rączka - o ile w przypadku pędzli do cieni preferuję długie rączki , to w przypadku pędzli do twarzy taka krótsza rączka jest idealna . Wytrzymuje mycie i zachowuje swój kształt , nie wypada z niego włosie .

ŚWIETNY!!!

Świetny pędzel. Ładnie równomiernie, bez plam rozkłada puder (w moim przypadku brązujący). Jest niesamowicie mięciutki, włoski z niego nie wypadają. W kontakcie ze skórą jest strasznie delikatny. Dopieszcza.