Cinema Maquillage (Sypkie cienie do powiek)

Cinema Maquillage (Sypkie cienie do powiek)

Sypkie cienie do powiek w formie drobnego pyłku, mniej lub bardziej błyszczące, z drobinkami brokatowymi lub bez, dostepne w 30 kolorach.

Cena: 25 zł

Świetne niepowtarzalne

Kupiłam kiedyś przez przypadek w hurtowni www.kappabi.com
w Poznaniu są super , bardzo wydajne dają rewelacyjny efekt, poza tym wbrew pozorom nie są to tylko cienie wieczorowe ponieważ znaleźć można również takie do codziennego makijażu np numer 23,24

Używam tego produktu od:3 lat

najlpeszecienie!!!

Sama niewiem ile ich mam. chyba[rawie wszystkie. nie znam niczego co daje takpiekny efekt( pryzmatycznepyłki iluminujące na wybrany kolor) np srebrzysta biel, srebrzysty rozowy, torkus itp. nakladamna cienie by nadac slubny czy sylwestrowy look. te cienie to mojhit.klientki wiedząze costakiego mam i nawet jak są z polecenia i nigdy nei byly to pytają o nie :)naprawde polecam !sąextra!!! mam swój patent na to aby trzymaly sie nawet i 3 dni :):D POLECAMUżywam tego produktu od:kilku dobrych lat
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 25

Rewelacja! :)

Kolorów jest 33,a nie 30.
Co do ceny... To wszystkie wizazystki mające zarejestrowaną dzialalnosc gospodarczą mogą te cienie kupowac po 9 zł- poprzez sprzedaż wysyłkową lub osobiście.

Oczywiście jako, że na nich pracuje mam wszystkie kolory. Nie przeszkadza mi ani pudełko, ani ich konsystencja. Utrzymuja sie naprwde bardzo długo nakładane na bazę Kryolanu jesli na bazę ArtDeco to krócej.

Zastrzeżenia co do ceni mam tylko w przypadku jednego koloru- 6. Pieknie wygląda w opakowniu- granat ołyskujacy w fuksję. Nałożony na powiekę wyglada jak niebiesko-szaro-fioletowy bardzo nijako, ale doskonale sprawdza sie nakladany na mokro.
Moje ulubione klory to: 25, 27, 19, 23, 24, 2 i wszystkie "białe" drobne, mocno opalizujac w różnych odcieniach do rozświetlania powieki.

Nie są najprostrze w aplikacji to fakt, ale dlatego też są przeznaczone rczej dla profesjonalistek.
Denerwuje mnie też, że noszone w kuferku lubią sie odkrecać z "piramidki"(jeden cien przykręcony do drugiego) co za tym idze wysypywać i marnować. Wytrzymują naprawde tragczne warunki i mozna je nakladac w niskiej temperaturze(poniżej 15 stopni celsjusza, co jest niemozliwe w przypadku cieni prasowanych).

Ad. Co do odcieni złotych. W mojej galerii fotografii Ola jest pomalowana wszystkimi odcieniami złotego wlasnie cieni sypkich i jednym cieniem wypiekanym(numer 9 z IB).Używam tego produktu od: 5-6 lat albo i dłużej
Ilość zużytych opakowań: nie zliczę

Anna Małecka masaż twarzy drenaż

Bardzo dobre!

Mam odcień różowy ze złotymi drobinkami.
Cienie są bardzo dobre. Mają piękne, nasycone kolory, duży wybór. Bardzo dobrze się je nakłada za pomocą aplikatora czy pędzelka, kolor jest intensywny a efekt można stopniować. Cienie trochę się osypują ale trudno uniknąć tego w przypadku sypkich produktów. Łatwo łącza się z innymi cieniami, niekoniecznie tej samej firmy. Są trwałe, nie zbierają się w załamaniach, nie znikają z powieki, kolor na długo pozostaje nasycony (używam na bazę do cieni lub dermacol+puder)
Cienie maja przystępna cenę i są bardzo wydajne.
Opakowanie poręczne ale trudno się ja zakręca i odkręca ponieważ pyłek dostaje się zakrętkę.
Szkoda, ze nie są powszechniej dostępne, można je kupić na targach lub w specjalistycznych sklepach.

Używam tego produktu od: 2 lata

Świetne dla profesjonalistek

Zalety są już opisane poniżej, zgadzam się z nimi całkowicie.
Dodam tylko parę uwag:
- cienie są przeznaczone dla osób UMIEJĄCYCH się posługiwać kolorówką
- przed otwarciem pudełeczko trzeba opukać, a dopiero potem - spokojnie odkręcać wieczko
- cień nabiera się TYLKO z WIECZKA
- kreski można robic wilgotnym pędzlem zanurzając go w pudełku - kolor wychodzi wtedy bardzo głęboki
- bazą może być zwykły podkład , cienie trzymają wtedy się cały dzień, ściśle wtapiając się w podkład

Sa poprostu - GENIALNE:)
Opakowanie na 3, bo faktycznie toporne, ale...coś za coś.
Niska cena, to także pochodna taniego opakowania.

Używam tego produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań:4 w toku

mam cienie nr 1 (drobinki złote), 25 (drobinki srebne), 31 (d. różowe), 32 (d. błękitne) i cień 29 (złoto-zielony). kupione na targach po 7.5 zł, napis film na opakowaniu
+ duży wybór kolorów;
+ drobinki powodują, że nawet codzienny makijaż staje się wyjątkowy;
+ wszystkie odcienie się niesamowicie mienią;
+ są trwałe;
+ cena! (wg katalogu IB 11zł - skąd ktoś wziął te 25zł?)
+ niesamowicie wydajne

- opakowanie (ale da się z tym życ :P)

SĄ DO KUPIENIA W WARSZAWIE
a też znalazłam kosmetyki IB w ofercie kilku innych sklepów np Łódź (http://www.simon.wot.pl/) - wystarczy wpisac w wyszukiwarkę i szukac

W INTERNECIE
do kupienia: www.ciao.pl Używam tego produktu od:1 rok
Ilość zużytych opakowań: ani jeden nie zużyty

ładne

Mam dwa kolorki 25, prawie nie uzywam, bo za bardzo sie świecą i 29 móje ulubione. Kolor długo się utrzymuje (oczywiście na bazie). Jedynym wielkim minusem jest opakowanie, czasem ciężko je zamknąć.

Ilość zużytych opakowań:

jestem na tak

Śliweczka nr 12 jest cudowna :love: kreseczka na mokro ma niesamowicie intrygujący a zarazem aksamitny kolorek, nie spotkałam nigdzie dotąd takiego odcienia. Do przyciemniania zewnetrznych kącików również nadaje się znakomicie. Ciekawostka- moje mają napis FILM na wieczku ale o na pewno te (ta sama czcionka). Jednego im nie wybaczę- tego francowatego tępego i zgrzytającego zakręcania. Kupię jeszcze 2-3 kolorki na najbliższych targach.

Używam tego produktu od: majowych targów 2006
Ilość zużytych opakowań: nadal pierwsze

Miodzio!

Mam 6 rożnych kolorów tych cieni i tylko jeden z nich mi nie podpasował, bo prostu mi w nim nie najlepiej. Osobiście uważam, że są przefajowe :) Efekt jest naprawdę olśniewający, a numerek 26 jest po prostu przekozacki: w opakowaniu widać bialutki proszek, a w efekcie na skórze otrzymujemy złoto-brzoskwiniowy kolorek. Mieszam go sobie czasmi z 12stką (filetowo bordowy, coś a'la bakłażan) i otrzymuję trójwymiarowego mixa, który daje na oku efekt można by stwierdzić "kameleona" :D Cienie sa supertrwałe, od rana do wieczora trzymają się w niezmienionym stanie i nie wymagają poprawek. Jedynym minusikiem jest niemożnośc noszenia ich w kosmetyczce, ze względu na opakowanie. Po wstrząśnięciu, łatwo o pobrudzenie i marnotrastwo :) Jednak dla mnie nie jest to przeszkoda, gdyż jak wspomniałam nie wymagają poprawek.
Aplikacja też nie jest trudna. Kwestia wprawy i dobrego pędzelka. Wszystkiego się można nauczyć ;>

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 5

znam lepsze!

W zasadzie jedyną ogromną wadą tego cienia jest trudność w obsłudze.
Mam kolor ciemnobordowy, który używam tylko na specjalne okazje do sukni wieczorowej ;) Daje piękny, trwały efekt, który wymaga jednak długiej walki z tandetnym zakręcanym pudełkiem i osypującym się cieniem.
Można zainwestować, tylko po co? Naprawdę, szkoda nerwów.

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

na szarym końcu wśród sypańców

Mam go z wymiany wizażowej bo inaczej bym go nie dorwała (a tyle sie naczytałam o tych cieniach...).

Mam kolor nr 29 - w pudełeczku kolor śliczny: taki niby turkus, a mieni sie tez złotem. Na oku niestety kolor bardzo szybko sie zmienia... POczatkowo efekt jest dość ciekawy, poniewaz wyglada to tak jakbym część oka miała pomalowany turkusem a część złotem, przy czym całość jest bardziej w kiedynku niebieskiego (bardzo ladnego zresztą). PO BARDZO krótkim czasie klor ten zmienia sie na jasny zielony, co juz wcale nie jest fajne... (przynajmniej dla mnie)Ten zieloy tez jest ladny i też mi sie podoba, ale to ma byc wkońcu turkus, czy nie?

Opakowanie - mało wygdne, przy odkręcaniu wysypuje się cień, ponieważ jest bardzo pyłkowy. Osypuje sie tez przy nakladaniu.

Mam tylko ten jeden kolor i innych nie jestem ciekawa.Używam tego produktu od: kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:

Fajne

Dość dobre cienie, jednak po tylu wątkach zachwytów na forum spodziewałam się lepszego efektu, mam kolor brązowy pochodzi z wymiany wizażowej, cień zamknięty w maleńkim opakowaniu, jest jednak dość wydajny, pięknie się mieni, ale na powiece nie ma już tego perłowego efektu, te iskierki znikają, wydaje mi się że Ruby Rose sypkie są bardziej błyszczące na powiece, efekt mnie nie powalił na kolana, ale dobrze się trzymają, nie osypują się, a kolor nie blednie z czasem, dość dobre ogólnie, ale mało perłowe i błyszczące na powiece.
ilość zużytych opakowań: 1