Bourjois, Sourcil Precision [Eyebrow Pencil] (Kredka do brwi)

Bourjois, Sourcil Precision [Eyebrow Pencil] (Kredka do brwi)

Pojemność 1,13 g

Bourjois Sourcil Precision - kredka do brwi z wbudowaną szczoteczką. Posiada formułę wzbogaconą o woski, ułatwiające aplikację i zapewniające trwałość. Bourjois Sourcil Precision gwarantuje naturalny efekt oraz podkreślenie spojrzenia.

Brakuje mi czegoś w niej

Jedna z pierwszych moich kredek. Mam naturalnie ciemne, wręcz czarne brwi. Dlatego potrzebuję produktu, który jedynie delikatnie je podkreśli. Często po aplikacji, brwi wygląda jakbym malowała je flamastrem. Kolor przy tej kredce wydawał się być delikatną czernią, wręcz grafitową.

Kredka posiada lekko naostrzony czubek, który niestety trzeba potem temperować. Kilka razy zdarzyło się jej złamać podczas tej czynności. Ogólnie kredka jest dość twarda i ciężko się nią rysuje delikatną kreskę. Trzeba być przy tym bardzo precyzyjnym i dokładnym. Pigmentacja jest bardzo dobra, nie trzeba nanosić poprawek, czy tez przyciskać mocniej kredki.
W trakcie noszenia w żaden sposób nie znika z naszych brwi, łatwo ją potem zmyć-wystarczy użyć płynu micelarnego.
Wydajność jest rewelacyjna. Minęło sporo czasu zanim zmalała.

Grzebyczek dołączony do niej jest twardy i zbity. Ja osobiście takie preferują. Z łatwością rozciera produkt i układa moje niesforne włoski.Nie sięgam po nią zbyt często. Jest fajna i dobrą kredką, jednak czegoś mi w niej brakuje.

+trwałość
+wydajność
+/- twardość
+/-kolor
+/- precyzja

Świetna

Kredka idealna! Po wyprobowaniu wielu stwierdzam, że ta daje najbardziej naturalny efekt. Plusem jest też dołączona szczoteczka. Mogłaby być ciut tańsza :-)

Używam tego produktu od: Dłużej niż pół roku

Kasztanowe cudo.

Świetna kredka. Nie jest ani za twarda, ani za miękka, wypełnia perfekcyjnie (mam dość gęste własne brwi, nie wiem, jak sprawuje się na rzadszych), daje naturalny efekt. Łatwo ją zetrzeć, jeśli się "wyjedzie" poza linię, ale z linii brwi nie tał łatwo się jej pozbyć, spokojnie bez poprawek cały dzień wytrzymuje. Wydajna, używam od kilku miesięcy i połowa może została zużyta. Szczoteczka do czesania brwi to również fajna opcja. Nie zamieniłabym na żadną inną.

Ilość zużytych opakowań: w połowie pierwszego

Swatche MAC nutcracker

Swietna

Kredką daje bardzo naturalny efekt zagęszczania rzęs. To pierwszą kredką jaką stosuje na rzęsy i jestem bardzo zadowolona. Jest na pewno bardziej poreczna niż cienie do brwi.polecam :)

Nie widzę minusów

Kredki używałam, gdy źle wyregulowałam brwi i potrzebowałam co nieco dorysować ;) sprawdzała się świetnie, dobrze się trzymała, precyzyjna aplikacja, szeroka gama kolorów, bardzo wydajna. Polecam ;)

Ilość zużytych opakowań: 3/4 jednego opakowania

chatain rządzi :)

Minęło kilka lat zanim znalazłam swój kosmetyk do podkreślania brwi. Były to cienie, żele i inne kredki. Zawsze coś nie grało.
\\\\nPrzez przypadek kupiłam tę kredkę w jakiejś drogerii internetowej za niecałe 20 zł. Po otwarciu przeraził mnie kolor, ciemny brąz, pomyślałam, że kolejny raz nie trafiłam. Jednak gdy obrysowałam ołówkiem brwi byłam zachwycona. Jestem jasną blondynką z dość ciemną oprawą oczu, ale nie sądziłam, że kasztan będzie idealnie pasować do mojej karnacji.
\\\\nKredka nie jest ani za twarda, ani za miękka. Tak czy inaczej przed temperowaniem wsadzam ją na godzinę do lodówki ;) Używam jej od stycznia i zostało mi jej ok. 1/3 przy stosowaniu 2 razy dziennie (niestety robię dwa makijaże dziennie,bo po treningu w trakcie dnia nie da się inaczej;)
\\\\nPolecam z czystym sumieniem :)

Używam tego produktu od: ok pół roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszej

może być

Kredki używałam już dosyć długo. Nie mogę powiedzieć, aby robiła coś złego, ale jednak widzę, że bardziej odpowiadają mi cienie. Kredka była w moim odczuciu zbyt twarda i mocna, miałam trudności, aby wykonać nim delikatną linię wzdłuż brwi. Podobał mi się jej kolor, dobrze komponujący się z kolorem mojej cery. Kredka była bardzo, ale to bardzo wydajna, więc te 25 zł nie stanowiło strasznego obciążenia. Jednak za taką kwotę można było zrobić coś lepszego. Produkt w moim odczuciu przeciętny, nie niezbędny.

Ilość zużytych opakowań: cała 1

Fajna, godna polecenia

Mam odcień nr 03, chatain.

Ja nie widzę minusów odnośnie tej kredki,
+ daje fajny efekt,
+ nie ściera się,
+ trzyma na swoim miejscu,
+ daje naturalny efekt
(chociaż nie używam tylko jej w tym celu)

Ilość zużytych opakowań: jedno.

Za taka cenę to można się rozczarować

Kredka za droga względem do swojej jakości, już z essence była lepsza. Grzebyczek nijaki w zasadzie nie praktyczny, nie ładne kolory, średnia trwałość

Używam tego produktu od: Dłużej niż 3 miesiące

Podoba mi się

Jako blondynka, szukam ciekawych rozwiązań. Henna się sprawdza, ale nie zawsze mam czas, a raczej szanse na wizytę. Zakupiłam podczas promocji "na oczy" w rossmanie. Oczywiście brown. Jest dobrym uzupełnieniem henny, łatwo się nanosi, całkiem trwały jeśli ktoś nie ma nawyku dotykania się po twarzy. Czasem niestety wpada w rudy odcień i wygląda sztucznie gdy założy się na super jasne włoski. I cena jest dość trudna do przełkniecia- dlatego też pół gwiazdki mniej. Plusem jest bez wątpienia pędzelek. Po dwóch miesiącach użytkowania (choć nie na codziennie) czeka mnie pierwsze ostrzenie, co jest pocieszające. Znaczy się ze wysoka cena równa się wydajność.

Używam tego produktu od: Krócej niż 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

Najlepsza!

Mam bardzo rzadkie i delikatne brwi. Ta kredka jest nieodłącznym elementem mojego makijażu, mam kolor \'03 chatain\'. Jest trwała, nie rozmazuje się, daje bardzo ładny, naturalny efekt. Cena jak najbardziej przystępna.

Najlepsza i basta!

Lubię podkreślać brwi, szczególnie że jestem blondynką, więc nadanie ramy oczom przy pomocy ładnie podkreslonych brwi to podstawa. Kredka Bourjois jest najlepszą kredką, której używam, a trochę ich już przetestowałam.
Brwi podkreślałam już cieniami, żelami koloryzującymi, a teraz mam fazę kredkową :) Bourjois spełnia wszystkie moje oczekiwania. Jest idealnie twarda, co znaczy że można ją narysować pojedyncze włoski nie szorując po brwiach twardym jak skała rysikiem. Kreseczki rysują się "same", co w ogromny sposób ułatwia wykonanie szybkiej i starannej korekty brwi. Posiadam kolor Brun - najpierw myślałam, że jest za ciemny, ale wygląda idealnie na moich brwiach. Szczoteczka dobrze wyczesuje brwi, można dzięki niej nadać bwriom lekko przydymiony look. Kredka zawiera woski, które dyscyplinują brwi, ale ja na koniec nakładam na nie odrobinkę żelu do brwi Catrice w celu nadania delikatnego połysku.
Kredka jest bardzo trwała, utrzymuje się cały dzień, nawet śnieg jej nie rozmazał. Dzięki niej mam brwi, jak marzenie i dlatego jest moim hitem i odkryciem końca 2013 r.

Używam tego produktu od: 2 mies.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.