Naturals, Tea Tree & Grapefruit, Blemish Stick (Sztyft przeciwtrądzikowy Drzewo herbaciane i grejpfrut)

Sztyft do punktowego zwalczania wyprysków. Ekstarakty z drzewa herbacianego i grejpfruta oczyszczają i odświeżają, a także przywracają tłustej skorze równowagę i ożywiają skórę.

Cena: 16,90zł/ 15ml

Rewelacja

Rewelacyjny produkt! Używam go zawsze po dokładnym oczyszczeniu twarzy. Jest idealny na wypryski. Wysusza je, likwiduje. Dzięki małemu opakowaniu mogę zabrać go do torebki a nawet do kieszeni dżinsów:)

Używam tego produktu od:jakiegoś czasu

nieźle nieźle

Nioe oczekiwałam po nim zbyt wiele a okazał sie całkiem przyzwoitym kosmetykiem. Rzeczywiscie wysusza wypryski tylko, ze potrzebuje do tego sporo czasu. Ładnie pachnie, dość łatwo sie aplikuje, jest bardzo wydajny.Używam tego produktu od: ok pół roku
Ilość zużytych opakowań: skonczylam 1

Super produkt

Jestem bardzo zadowolona z tego sztyftu. Co prawda zostawia kleistą powłokę na pryszczu lub jego początku, ale smaruje się nim na noc więc jest ok. Podczas snu redukuje duże pryszcze nawet o połowe. Dzięki niemu nie powstają bolesne "wulkany".
Polecam. Bardzo wydajny i wg mnie wygodny w użyciu w porównaniu do jego poprzedniej wersji którą również miałam.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Anna Małecka masaż szyi i dekoltu

Polecam!

Preparat Avonu jesb b. dobry na wieksze i mniejsze wypryski z tego wzgledu, iz (zaznaczam, ze jest to moja, niefachowa opinia) nie dopuszcza do rozmnozenia bakterii w miejscu pryszcza i delikatnie go wysusza. Fakt, ze po nalozeniu na uszkodzona skore piecze, lecz dla mnie ma to niewielkie znaczenie;P Gdy nakladam go wieczorem, rano zaczerwienienie i wypuklosc sa ledwo zauwazalne:) Skora nie przyzwyczaja sie, moga stosowac go bez obaw osoby o skorze niesklonnej do alergii.

Używam tego produktu od: kilku miesiecy

Nawet działa...

Jestem mile zaskoczona tym kosmetykiem. Jego niewątpliwą wadą jest to, że jest w kulce. czy to jakaś kara za to ze komuś wyskoczył pryszcz?! Poza tym to piecze tylko tam gdzie jest uszkodzony naskórek lub wyciśnięta niespodzianka...a tak się nie robi przecież :P Działanie jego zauważyłam gdy po dwóch dniach z czegoś co rosło dziwnie szybko została tylko kropeczka. "sztyftowałam" się tym klikanaście razy na dzień i może dlatego w końcu zadziałał...

Używam tego produktu od:3 mce
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

porażka

Zachęcona składnikami ( drzewo herbaciane plus grejfrut) kupiłam sztyft z nadzieją że lepszego połączenia na wypryski być nie może no i ... :] niespodzianka. Nie dość że zawiera alkohol który piecze to jeszcze zamiast pomagać likwidowac to tylko pomaga rozwijać sie kroście :(( wrrrrr Za każdym razem dawałam mu szanse sie sprawdzić, że może przesadzam i potrzeba czasu... :/ zero zmian... porażka i szkoda kasy...

obrzydliwy nie polecam

jak za 10 zl to sa 100 razy lepsze.zawiera alkohol:(nie daje efektów praktycznie żadnych.oprócz klejącej sie powłoki na niespodziance.dziala tak samo jakbym pryszcza wodą posmarowała.jest w okropnje kulce.dno,dno i jeszcze raz dno!

ok

Uzywam go od dwoch tygodni, nie mam za bardzo porownania z innymi tego typu kosmetykami poniewaz ten jest moim drugim sztyftem na wypryski.Nie wysusza skory wokol krostki wiec mozna kilka razy dziennie sie nim smarowac,zmniejsza zaczerwienienia i przyspiesza gojenie sie krostek.jak dla mnie moze byc,minus za to ze jest w kulce.