BeneFit, The POREfessional Matte Rescue, Mattifying Gel (Żel matujący)

BeneFit, The POREfessional Matte Rescue, Mattifying Gel (Żel matujący)

Chłodzący żel absorbuje nadmiar sebum i zmniejsza widoczność porów pozostając przy tym niewidzialnym na skórze. Dzięki zawartości znanego z właściwości matująco-upiększających pudru diamentowego błyszczeć będziesz jedynie TY, nie Twoja cera!

matujące, na rozszerzone pory / maskujące
w tubie
bazy pod makijaż twarzy

dużo lepszy niż jego starszy brat

Posiadam wersję podróżną. Stosuję codziennie, i wypada świetnie. Ma konsystencję chłodzącego żelu, wchłania się błyskawicznie, nakładany na niego makijaż wygląda świetnie, struktura skóry jest gładka, skóra matowa. Może to nie jest najbardziej pancerna baza wszechczasów, ale nie zapycha, no i jest dużo lepsza niż jego starszy brat - legenda, który nie dość że ma okropną formułę, to na mojej skórze nie robił absolutnie nic. Myślę że kupię pełne opakowanie.

Psuj

Kupiłam najmniejszą dostępną pojemność i bardzo dobrze zrobiłam. Baza nic nie daje, tuż po umyciu twarzy dobrym żelem do skóry tłustej (Effaclar lub Keracnyl) mam ładną, świeżą i matową cerę.

Tuż po nałożeniu bazy skóra już dostaje takiego lekkiego blasku, jak po posmarowaniu zwykłym, żelowym kremem nawilżający. Przetłuszczanie w żaden sposób nie jest opóźnione, wręcz przez ten lekki blask na skórze, świecenie jest bardziej widoczne. Mam też poczucie dodatkowej, zbędnej warstwy na twarzy. Nie, nie i jeszcze raz nie.

nie robi nic

baza ma przyjemną żelową konsystencję, lekko chłodzi i nic poza tym. testowałam ją pod roznymi podkladami i ani nie sprawiala ze pory byly mniej widoczne, ani nie matowila, ani nie przedłuzala trwałosci
nie polecam

Coś pięknego

Niesamowicie wygładza skórę, przy czym matuje ją i nawilża. Pory w ogole nie sa widoczne a skóra jest tak gładka, że szok. Jest droga ale warta każdej złotówki.